320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Jalgpallisärke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Homie Vaata postitust
    selge, praegu tellimisega aind see jama, et pole koos piisavat arvu tellijaskonda, et saaks kraami kohale. on inimesi kes sooviksid tellida NBA, NHLi, NFLi, MLB särke?
    sooviks mingit NBA fännisärki vms.. koos nime ja numbriga. Äkki annad oma msni, või lisad mind manu_shaq@hotmail.com

    Kommentaar


      No sooviks pittsburgh steelers, number 10.

      Ja need ikka nagu pikkade käistega jah? nagu küünarnukini/alla. Ning kas L oleks liiga suur kui muidu kannan väikesemaid L-e ja suuremiad M-e? (nagu tavariideid) Ja mis siis hinnaks oleks?

      Kommentaar


        Algselt postitas Raix Vaata postitust
        Mitme paki küpsiste eest sellise välja võlud?

        ma uurin särgi olemasolu kohta, aga kui peaks leiduma, sis ilmselt 6 pakist Selgast peaks piisama.

        Kommentaar


          Algselt postitas KeexmeisteR Vaata postitust
          No sooviks pittsburgh steelers, number 10.

          Ja need ikka nagu pikkade käistega jah? nagu küünarnukini/alla. Ning kas L oleks liiga suur kui muidu kannan väikesemaid L-e ja suuremiad M-e? (nagu tavariideid) Ja mis siis hinnaks oleks?
          suurus nende USA liigade särkide puhul tuleks alati võtta suhtkoht väike, ehk sis M sel juhul...L on ikka päris vallatu kleidike.

          võimalused on sulle muidu kas tavaline must või valge, kas must Super Bowli või valge Super Bowli special särk või sis must kollaste numbritega...millist soovid?

          Kommentaar


            Algselt postitas KeexmeisteR Vaata postitust
            No sooviks pittsburgh steelers, number 10.

            Ja need ikka nagu pikkade käistega jah? nagu küünarnukini/alla. Ning kas L oleks liiga suur kui muidu kannan väikesemaid L-e ja suuremiad M-e? (nagu tavariideid) Ja mis siis hinnaks oleks?
            ise olen 183 ning XL suurus on nagu räpparil seljas
            seega L peaks paras olema
            btw..hea valik!!!
            Where were you in '62?

            Kommentaar


              Algselt postitas Raix Vaata postitust
              Mitme paki küpsiste eest sellise välja võlud?

              Suu jääb vist puruseks tegemata, paraku ei ole saada seda...

              Kommentaar


                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                sooviks mingit NBA fännisärki vms.. koos nime ja numbriga. Äkki annad oma msni, või lisad mind manu_shaq@hotmail.com
                Ma omast arust lisasin sind mitu päeva tagasi, aga midagi pole muutunud mul seal. Ehk avaldad siin mõne oma täpsema soovi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Homie Vaata postitust
                  suurus nende USA liigade särkide puhul tuleks alati võtta suhtkoht väike, ehk sis M sel juhul...L on ikka päris vallatu kleidike.

                  võimalused on sulle muidu kas tavaline must või valge, kas must Super Bowli või valge Super Bowli special särk või sis must kollaste numbritega...millist soovid?
                  Kui võimalus tellib, st. särkide tellimise miinimumarvu kokku saan, kas sis tellin selle särgi ära? ütle ka lõplik arvamus suuruse ja värvide koha pealt...

                  Kommentaar


                    Tere! Oleksin huvitatud sellisest NBA särgist :
                    Kui aga ei ole sellist, siis mõnda teist Rodmani särki.
                    Kui on võimalus, siis võib meilida ragnar4@hot.ee või lisada sama aadressiga MSN-i.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Homie Vaata postitust
                      Ma omast arust lisasin sind mitu päeva tagasi, aga midagi pole muutunud mul seal. Ehk avaldad siin mõne oma täpsema soovi.
                      Ma polegi veel otsustanud mida tahan, seega tahtsingi natuke arutada, et mis võimalused üldse on. Kas fännisärke ka saada on, või mingeid pusasi/jakke.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sheva Vaata postitust
                        Tere!

                        Kes veel ei tea, siis võite minu poole pöörduda oma tellimustega...
                        Jalgpalli vidinaid on peale särkide veel.
                        nba, mbl, nfl ja nhl puhul saab vaid särke. Samuti peab nende puhul kokku ajama umbes 6 särgitahtjat.

                        Kel millegi vastu huvi, siis mailige argo.alaniit.001@mail.ee või helistage 55523351

                        Ilusat suve algust!



                        noh..... VIST VIST vIST.
                        Võta minu msn vastu ja siis seal räägime, sest ma vist võtan aga kas sul pole mingeid dresse või jakke nagu härra Shaq ütles?
                        Iv seen better days

                        Kommentaar


                          Eestpoolt jäi silma, et varem polnud võimalik Barca 2009/10 hooaja kolmandat särki tellida. Siit siis küsmius: kas praegu oleks võimalik seda saada? Välja näeb ta selline

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Karla Vaata postitust
                            Eestpoolt jäi silma, et varem polnud võimalik Barca 2009/10 hooaja kolmandat särki tellida. Siit siis küsmius: kas praegu oleks võimalik seda saada? Välja näeb ta selline
                            Barca 3rd kit pole millegipärast siiamaani veel saadaval...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Homie Vaata postitust
                              Suu jääb vist puruseks tegemata, paraku ei ole saada seda...
                              Selged pildid siis, tänud uurimast!
                              The other line moves faster.

                              Kommentaar


                                Tere Homie.
                                Mul sõbral üks tellimus eks,ta küsis Argo käest kaugel see on,aga ta ütles,et Sa ajad seda asja,ajad Sina eks?
                                Saaksid Sa öelda,kaugel on Wolfsburgi särk,mis tellitud on...
                                Kui oskad aidata,oleks hea

                                Kommentaar

                                Working...
                                X