320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Jalgpallisärke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas philou Vaata postitust
    ma tahtsin ka küsida, et mis ajaks ma city särki oodata võin?
    jalkasärgid said tellitud, ja need peaks hetkel minu poole teel olema.
    USA liigade särkide jama see, et ma ei saa väheste huviliste tõttu kokku tellimiseks vajalikku miinimumkogust hetkel.Sellega asi venib, suursuur vabandus

    Kommentaar


      Kunagi oli juttu, et saab jalka pükse ka. Kuidas nendega lood on?

      Kommentaar


        kas millalgi saab ka rahvusmeeskondade MM särke tellida (nt prantsusmaa ja hispaania juba kannavad neid)? mõnes kohas on osade meeskondade omad juba müügil. need on siis 2010/2011 koondisesärgid.
        “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

        Kommentaar


          mõlema viimase küsimuse puhul on enamvähem sama vastus, et hetkel ei ole saada konkreetseid asju...ehk tulevikus...neid särke kindlasti, ma usun, pükste suhtes kindel pole...

          Kommentaar


            Ijouki,Sulle tulid kohale särgid?

            Kommentaar


              olen juba ammu saatnud shevale meili peale kirja sooviga beckhami manu 2002/03 särki, kuid vastust pole enam tükk aega saanud. ta küll ütles, et see särk peaks olemas olema ja 400.- ringis, kuid edasist vastust tellimuse kohta ega kättesaamise aja kohta pole saanud. tahaksin küsida, kas on veel võimalik seda särki tellida?

              Kommentaar


                lisaks küsiksin, kas oleks võimalik saada beckhami selle hooaja manu särki? kui eelnevaid ei ole, siis äkki real madridi oma? galaxy oma ma ei soovi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Beckham4ever Vaata postitust
                  lisaks küsiksin, kas oleks võimalik saada beckhami selle hooaja manu särki? kui eelnevaid ei ole, siis äkki real madridi oma? galaxy oma ma ei soovi.
                  mismõttes nagu?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                    mismõttes nagu?
                    Ma kardan et ta mõtleb sellist:

                    ja seljale prinditud nimi Beckham ja number 7

                    Kommentaar


                      jh sellist ma mõtlesingi huvitav, kas selle hind läheks palju suuremaks kui 400.-

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Beckham4ever Vaata postitust
                        jh sellist ma mõtlesingi huvitav, kas selle hind läheks palju suuremaks kui 400.-
                        selle hind on 450 eek.

                        Kommentaar


                          aa väga hea siis ma arvan et ma sellise võtaksingi! aga kas on teada umbes, kui kaua läheb selle särgi kohale jõudmisega? ning küsiksin ka, millal raha üle kanda ja kellele?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Beckham4ever Vaata postitust
                            aa väga hea siis ma arvan et ma sellise võtaksingi! aga kas on teada umbes, kui kaua läheb selle särgi kohale jõudmisega? ning küsiksin ka, millal raha üle kanda ja kellele?
                            särgi saab ära tellida siis, kui ma saan kokku piisava arvu särke, et tellimus ära teha...ja maksad siis minu pangakontole, kui oled srägi kätte saanud.

                            Kommentaar


                              selge siis ootan huviga !

                              Kommentaar


                                Tere.
                                Ma mõtlen,et sõber mul küsis,kas Sa said särgid kätte juba või noh,on tulemas lähipäevadel need?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X