320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Jalgpallisärke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    selge see rooney peaks minu oma siis olema, saatsin meili sulle.

    Kommentaar


      Algselt postitas orly Vaata postitust
      selge see rooney peaks minu oma siis olema, saatsin meili sulle.
      huvitav, mulle pole siiani seda meili tulnd. ei tea mis too valesti on

      Kommentaar


        Mancester City minu oma,kohe saadan meili
        Sõprade wolfsburg ja Valencia ning Real ka kohal,hea.
        Oled Sa kindel,et wolfsburg on M?Ma lihtsalt küsin,ma e mäleta,kas ta tellis Mi või xli

        Kommentaar


          Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
          Mancester City minu oma,kohe saadan meili
          Sõprade wolfsburg ja Valencia ning Real ka kohal,hea.
          Oled Sa kindel,et wolfsburg on M?Ma lihtsalt küsin,ma e mäleta,kas ta tellis Mi või xli
          ma vaatasin kohe järgi, kui Eger tellis endale tollelt pooleliolevalt lehelt Wolfsburgi särgi, sis seal ei olnd suurust märgitudki. Ma enam ei mäleta, kust see lahend M võis sis tulla aga loodame, et ta sis ikka õige on.

          Kommentaar


            tegelt on santa cruz manchesteris nr 14. aga see mu enda viga vist et ma ei täpsustanud.
            “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

            Kommentaar


              väga hea

              Kommentaar


                Algselt postitas philou Vaata postitust
                tegelt on santa cruz manchesteris nr 14. aga see mu enda viga vist et ma ei täpsustanud.
                ma uurin välja, mis nüüd saab tänu sellele jamale, ma annan sulle nii kiiresti teada kui võimalik.

                Kommentaar


                  Ja,aga ma juba tellisin selle särgi ära,kohe maksan arve ka äraMa rääkisin ka Philouga,ta ütles,et ega väga midagi nüüd hullu ei ole.Kui ta mainimata jättis
                  Teinekord teame siis,et ka õigete nimede puhul on numbrit vaja

                  Kommentaar


                    Mul näitab, et jõudis kohale. Ei tea mis jama selle hot'iga on

                    Kommentaar


                      oskate ehk öelda, millal ka minu beckhami särk peaks kohale jõudma?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Beckham4ever Vaata postitust
                        oskate ehk öelda, millal ka minu beckhami särk peaks kohale jõudma?
                        Uue tellimuse jaoks paraku veel vajalikku särkide arvu koos, inimesed, tellige...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Homie Vaata postitust
                          ma uurin välja, mis nüüd saab tänu sellele jamale, ma annan sulle nii kiiresti teada kui võimalik.

                          kui sa just uut trükki sealt ei sebi, siis ei ole miskit parata. käib see kah. ma lihtsalt oletasin, et nad teavad mis numbri all reaalsed mängijad on. järgmine kord täpsustan kindlasti.

                          a seda ka, et neid adidase uusi koondisesärke ei saa ikka veel tellida?
                          “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                          Kommentaar


                            Aarne,kas Su see Milani tellimus on tehtud siia?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
                              Aarne,kas Su see Milani tellimus on tehtud siia?
                              siia ju kindlasti ja e-posti saatsin ka
                              “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                              Kommentaar


                                Olgu
                                Aga kui särk peaks tulema,siis anna mulle teada,saam maksta arvega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X