320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Jalgpallisärke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    veel üks küsimus. kas juventuse meistrite liiga särki oleks ka võimalik saada? see on samasugune triibuline nagu tavaline home, selle vahega, et selja peal triipe ei ole. äkki viitsid uurida
    “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

    Kommentaar


      Algselt postitas philou Vaata postitust
      veel üks küsimus. kas juventuse meistrite liiga särki oleks ka võimalik saada? see on samasugune triibuline nagu tavaline home, selle vahega, et selja peal triipe ei ole. äkki viitsid uurida
      täiesti olemas...

      Kommentaar


        Algselt postitas Homie Vaata postitust
        täiesti olemas...
        noo krt. siis pane see kirja mulle. juve meistrite liiga home särk. M long sleeve. Del Piero 10. aga ma pean ütlema, et kui see juve ja varem kirja pandud milani särk selle aasta sees veel kohale tulevad, siis ma tasuda saan siiski alles uue aasta alguses. sobib see? ikkagist püsiklient või nii
        “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

        Kommentaar


          Homie,kas Sa saatsid mancesteri särgi mulle ära juba?Said raha ka kätte?

          Kommentaar


            Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
            Homie,kas Sa saatsid mancesteri särgi mulle ära juba?Said raha ka kätte?
            ole kervin rahulik selle särgi suhtes. me veel arutame vist, mis sellest saab.
            “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

            Kommentaar


              Nojaa,aga ma ei tea ju kas ta sai mu raha kätte

              Kommentaar


                Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
                Nojaa,aga ma ei tea ju kas ta sai mu raha kätte
                sai ja pani paki teele ka.

                mul sõber tundis huvi kas sul sellist ka on? pikkade käistega?
                “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas philou Vaata postitust
                  sai ja pani paki teele ka.

                  mul sõber tundis huvi kas sul sellist ka on? pikkade käistega?
                  http://i238.photobucket.com/albums/f...ISM/bw_del.jpg
                  kas see on mingi Anti Racism särk vms, ei saa aru?

                  Kommentaar


                    on jah. ta ise leidis lihtsalt pilti ja meeldis. numbri stiili järgi ja nike'i logo asetuse järgi ka ilmselt sellest hooajast või siis mõnest päris vanast. aga neil ilmselt hooajati väga vahet pole. pole näind et nad päriselt neid kunagi kandnud oleks. ma natuke google'dasin
                    “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                    Kommentaar


                      Tere Homie.
                      Vaata see wolfsburi särk,see mis Egerile läks,ta palus siia kirjutada,et see M osutus siiski väikseks,aga talle muidu väga meeldib see särk,kas Sa saad siis xli tellimuse teele panna,ülejäänud kõik sama
                      Ja siis kirjuta talle,saadab Sulle selle tagasi

                      Kommentaar


                        Kas sult Borussia Dortmundi särke on võimalik tellida?

                        Kommentaar


                          Borussiat pole.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas philou Vaata postitust
                            on jah. ta ise leidis lihtsalt pilti ja meeldis. numbri stiili järgi ja nike'i logo asetuse järgi ka ilmselt sellest hooajast või siis mõnest päris vanast. aga neil ilmselt hooajati väga vahet pole. pole näind et nad päriselt neid kunagi kandnud oleks. ma natuke google'dasin
                            Kas ma tellin selle Anti Racism särgi Del Piero #10 ära sis? Varrukaid on vaid lühikesi aga suurusi on sellel saada 4, M, L, XL ja XXL. Milline suurus?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Homie Vaata postitust
                              Kas ma tellin selle Anti Racism särgi Del Piero #10 ära sis? Varrukaid on vaid lühikesi aga suurusi on sellel saada 4, M, L, XL ja XXL. Milline suurus?
                              jeps telli. M
                              “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                              Kommentaar


                                Homie, kaua Reali särgiga veel minna võib?
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X