320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Jalgpallisärke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tellimus on tehtud, loota jääb vaid kiiret tulekut...pakk saabub minuni tavaliselt 5-7 päeva.

    Kommentaar


      Minu särk

      Algselt postitas Homie Vaata postitust
      Tellimus on tehtud, loota jääb vaid kiiret tulekut...pakk saabub minuni tavaliselt 5-7 päeva.
      Hei homie, ma see särgi tellija see wolfsburgi oma, kas see jõudis sulle ilusti tagasi ja kas tellisid juba mu uue eelmise satsiga ära, et kas liigub juba siiapoole

      Kommentaar


        jah, jõudis kohale ja uus telliti ka ära.

        Kommentaar


          Siis hea
          Loodame,et väga kaua ei lähe

          Kommentaar


            Tegin eile 9 aeg ülekande ära, Rooney 10 siis. Kaua raha swedist seb'esse üle läheb?

            Kommentaar


              Ei viitsi tervet teemat läbi lugeda.
              Mis siis saaks, kui nt ma tellin liiga väikese särgi, kuidagi vahetada vms saab siis? ja mis hinnaga nt Juventuse Trezeguet särk on? 450?
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas David Vaata postitust
                Ei viitsi tervet teemat läbi lugeda.
                Mis siis saaks, kui nt ma tellin liiga väikese särgi, kuidagi vahetada vms saab siis? ja mis hinnaga nt Juventuse Trezeguet särk on? 450?
                vahetada saad siis kui apsakas on nende, mitte sinu poolne. et kui tellid M ja tuuakse S, siis saad vahetada.
                “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                Kommentaar


                  Tahaks teada kas see saadetis mis saadeti laupäev on juba esmaspäev kohal ja kuhu see tuleb, kas koju või lähimasse postikontorisse?

                  Kommentaar


                    Orly sinu saadetis on teel, no hiljemalt kolmapäeval on kohal...aga saadetised on vähemalt mulle tulnd postkasti.

                    Aga tähelepanu! Täna jõudis uus laadung särke!!! List on siin:
                    1.) Manchester United home jersey 09/10, size M, long sleeve, Beckham #7
                    2.) AC Milan 3rd jersey 09/10, size XL, short sleeve, Beckham #32
                    3.) Real Madrid home jersey 09/10, size M, long sleeve, Raul #7
                    4.) AC Milan away jersey 09/10, size M, short sleeve, Beckham #32
                    5.) Liverpool home jersey 09/10, size M, short sleeve
                    6.) Juventus home jersey 09/10 UEFA CL,size M, long sleeve, Del Piero #10
                    7.) Wolfsburg home jersey 09/10, size XL, short sleeve, Eger #06
                    8.) Manchester United home jersey 09/10, size M, short sleeve, Valencia #25
                    9.) Real Madrid home jersey 09/10, size M, short sleeve, Higuain #20

                    (Tulemata jäid minust mitteolenevatel põhjustel üks Juve Anti Racism Del Piero särk ja üks Brasside Kaka, vabandust väga!)
                    Kes tunneb midagi, võtke viivitamatult ühendust, kuna mõned vist tellisid jõulukingitusteks need asjad, sis saab veel kähku ära saata. Mulle saata sis oma postiaadress kas mart.parind@gmail.com või siia Soccerneti PM'i. Parem kui meilile. Ma kirjutan vastu teile makstava summa ja oma pangaandmed.

                    Kommentaar


                      ohoh
                      KAs aarne ,philou,lasi tellimuse mulle saata,on aimu?tema särgid ka siin ju.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
                        ohoh
                        KAs aarne ,philou,lasi tellimuse mulle saata,on aimu?tema särgid ka siin ju.
                        omale lasin saata. tal kadus su aadress ära
                        “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                        Kommentaar


                          naisss
                          Mul on kingituse saidil oleas aadress,kui hiljem vaja

                          Kommentaar


                            miks mu kirjale ei vastata?võtsin manu kodu ja reali kodu särgi.
                            "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                            Kommentaar


                              Kuidas teistele on kohale jõudnud särgid kas postkasti või postkontorisse?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orly Vaata postitust
                                Kuidas teistele on kohale jõudnud särgid kas postkasti või postkontorisse?
                                Arvata on, et särk mahub postkasti ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X