320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Jalgpallisärke

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

Algselt postitas S.Ramos Vaata postitust
    Saatsin terve summa ära... Kas tellimus on juba saadetud ? Millal võib kaup kohale jõuda ?
    Tellimus pandi minu arust täna minu poole hakkama, loodan, et reedel on minu käes ja hiljemalt esmaspäeval(28.veebr) ka tellijate endi kätes.

Ülejäänud huvilistele, praegu ei võta vastu mingeid tellimusi. Mõnda aega. Vabandust, kui kellelegi põhjustab see ebameeldivust.

Kommentaar

Algselt postitas Homie Vaata postitust
      Tellimus pandi minu arust täna minu poole hakkama, loodan, et reedel on minu käes ja hiljemalt esmaspäeval(28.veebr) ka tellijate endi kätes.
      kuidas kulgeb

Kommentaar

kulgeb oodatult..ütlen ausalt, paar päeva asi seisis, kuna mul oli ühe teise kasutaja/tellija särgiga väike jama, ja et mitte teda rongist maha jätta sis jätsin ka teised ootele...ma arvan, seega lähima 3-4 päeva pärast ongi asi kohal.

Kommentaar

Manchester Unitedi home, long sleeves, 2011 hooaeg, palju maksma läheks?

Kommentaar

Ning mina pole ikka veel mingit vastust saanud. Asi läheb piinlikuks ausalt öeldes.

Kommentaar

Algselt postitas MNa Vaata postitust
              Ning mina pole ikka veel mingit vastust saanud. Asi läheb piinlikuks ausalt öeldes.
              ee...?

http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1275593
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Kommentaar

Oi, vabandused. Ei märganud seda vastust, olen vist pime.

Kommentaar

Ning lisan veel, et üleüldse oli tegu arusaamatusega ning ostjad võivad teenusepakkujas kindlad olla

Kommentaar

Aitäh lahke sõna ja mõistmise eest!
                    Aga kõigile särkide järgi küsijatele praegu: just jõudis üks tellimus kohal, saadan särgid tellinutele laiali ka, kuid mõneks ajaks jätan uude tellimuse algatamise küll ära. Mul on tänu erinevatele althüppajatele kodus seismas vahest mingi ca 10-12 tutikat särki, mida keegi on soovinud ja pärast ära haihtunud lihtsalt. Panen nimistu ka siia üles, äkki mõnele sobib või pakub huvi mõni särk, mis mul kohapeal juba on. Ja kui saan sealt suurema jao ära müüdud, siis võib ka uuest tellimusest rääkida. Lihtsalt rahaline kahju on liiga suur täna mõndadele ebausaldusväärsetele "ostjatele".

Kommentaar

Minu poolt müüdavad särgid on siis:

1. AS Roma, 10/11, away white, short sleeve, size M
                      2. Man Utd, 10/11, home red, short sleeve, size S
                      3. Man Utd, 10/11, away white, short sleeve, size XL, Giggs #11
                      4. Man Utd, 10/11, home red, short sleeve, size XL, Vidic #15
                      5. Barcelona, 10/11, home red-blue, short sleeve, size M
                      6. Portugal, World Cup '10 shirt, away white, short sleeve, size M, Ronaldo #7
                      7. Real Madrid, 10/11, home white, short sleeve, size M
                      8. Spain, 10/12, home red, short sleeve, size M, David Villa #7
                      9. Chelsea, 10/11, home blue, short sleeve, size M, Lampard #8
                      10. Holland, World Cup '10 shirt, away white, short sleeve, size M, #23(lihtsalt number, nime pole)
                      Hinnad jäävad vahemikku 30-33 eurot.

Kommentaar

Kas nendest pilte saaks ? ja mis kummagi hind on .. olen mõlemast suht huvitatud

Kommentaar

Praegu juba hiline õhtu, ei hakka enam pilte tegema. Homme teen, ja sis saadan kuidagi sulle. Aga kummagi hinnaks on 30 EUR.

Algselt postitas lacaz Vaata postitust

Kas nendest pilte saaks ? ja mis kummagi hind on .. olen mõlemast suht huvitatud

Kommentaar

NBA särke on saadaval ?

Kommentaar

Tekkis huvi selle särgi vastu, 4. Man Utd, 10/11, home red, short sleeve, size XL, Vidic #15
                              Kas ka selle hind on 30€?

Kommentaar

Missuguseid MBL-i särke pakkuda oleks ning mis hinnaga?

Kommentaar

Working...
                                X