Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CL ennustus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    CL ennustus

    Teeks siis võibolla lisaks ühe ennustuse Champions league mängude kohta. Mis arvate?
    Esimesed mängud oleksid järgmised:

    11.09
    Group A
    FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht 2
    AS Roma - Real Madrid 1
    Group B
    Liverpool - Boavista 1
    Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund x
    Group C
    Mallorca - Arsenal 2
    FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 1
    Group D
    Nantes - PSV Eindhoven 2
    Galatasaray - Lazio 1

    12.09
    Group E
    Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
    FC Porto - Juventus 1
    Group F
    Bayer Leverkusen - Fenerbache x
    FC Barcelona - Lyon 1
    Group G
    Lille - Deportivo 2
    Olympiakos - Manchester United 1
    Group H
    AC Praha Sparta - Spartak Moscow 1
    Feyenoord - Bayern München x
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    #2
    Tjaa,kui oleks mõni töökas moderaator või niisama Töökas inimene kes viicix punkte lugeda...

    11.09
    Group A
    FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht 1
    AS Roma - Real Madrid 1
    Group B
    Liverpool - Boavista 1
    Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund x
    Group C
    Mallorca - Arsenal 2
    FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 1
    Group D
    Nantes - PSV Eindhoven 2
    Galatasaray - Lazio 2

    12.09
    Group E
    Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
    FC Porto - Juventus 2
    Group F
    Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
    FC Barcelona - Lyon 1
    Group G
    Lille - Deportivo 2
    Olympiakos - Manchester United
    Group H
    AC Praha Sparta - Spartak Moscow x
    Feyenoord - Bayern München 2
    Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

    Kommentaar


      #3
      Group A
      FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht 2
      AS Roma - Real Madrid 2
      Group B
      Liverpool - Boavista 1
      Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 1
      Group C
      Mallorca - Arsenal 2
      FC Schalke 04 - Panathinaikos FC x
      Group D
      Nantes - PSV Eindhoven 2
      Galatasaray - Lazio 2
      Group E
      Glasgow Celtic - Rosenborg BK x
      FC Porto - Juventus 2
      Group F
      Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
      FC Barcelona - Lyon 1
      Group G
      Lille - Deportivo 2
      Olympiakos - Manchester United 2
      Group H
      AC Praha Sparta - Spartak Moscow 2
      Feyenoord - Bayern München 2

      Kommentaar


        #4

        Group A
        FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht X
        AS Roma - Real Madrid 1
        Group B
        Liverpool - Boavista 1
        Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 2
        Group C
        Mallorca - Arsenal 1
        FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 1
        Group D
        Nantes - PSV Eindhoven 2
        Galatasaray - Lazio 1
        Group E
        Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
        FC Porto - Juventus 1
        Group F
        Bayer Leverkusen - Fenerbache X
        FC Barcelona - Lyon 2
        Group G
        Lille - Deportivo 1
        Olympiakos - Manchester United X
        Group H
        AC Praha Sparta - Spartak Moscow 2
        Feyenoord - Bayern München X

        Kommentaar


          #5
          nonii


          Group A
          FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht 2
          AS Roma - Real Madrid 1
          Group B
          Liverpool - Boavista 1
          Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 2
          Group C
          Mallorca - Arsenal 2
          FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 1
          Group D
          Nantes - PSV Eindhoven 2
          Galatasaray - Lazio 2
          Group E
          Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
          FC Porto - Juventus 2
          Group F
          Bayer Leverkusen - Fenerbache x
          FC Barcelona - Lyon 1
          Group G
          Lille - Deportivo 2
          Olympiakos - Manchester United 1
          Group H
          AC Praha Sparta - Spartak Moscow 1
          Feyenoord - Bayern München 2
          Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

          Kommentaar


            #6
            muideks see ei ole veel kindel kas cl-is mängib lokomotiv või tirol. nii et seda lokomotive-anderlechti mängu on natuke sant ennustada

            Kommentaar


              #7


              11.09
              Group A
              FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht 2
              AS Roma - Real Madrid 1
              Group B
              Liverpool - Boavista 1
              Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 1
              Group C
              Mallorca - Arsenal 2
              FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 2
              Group D
              Nantes - PSV Eindhoven 1
              Galatasaray - Lazio 2

              12.09
              Group E
              Glasgow Celtic - Rosenborg BK X
              FC Porto - Juventus 2
              Group F
              Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
              FC Barcelona - Lyon 1
              Group G
              Lille - Deportivo 2
              Olympiakos - Manchester United 1
              Group H
              AC Praha Sparta - Spartak Moscow 2
              Feyenoord - Bayern München 2
              Eim ruulib, daa

              Kommentaar


                #8
                minu oma

                Group A
                FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht x
                AS Roma - Real Madrid x
                Group B
                Liverpool - Boavista 1
                Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 2
                Group C
                Mallorca - Arsenal 2
                FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 1
                Group D
                Nantes - PSV Eindhoven 2
                Galatasaray - Lazio 2
                Group E
                Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
                FC Porto - Juventus 2
                Group F
                Bayer Leverkusen - Fenerbache x
                FC Barcelona - Lyon 1
                Group G
                Lille - Deportivo 2
                Olympiakos - Manchester United x
                Group H
                AC Praha Sparta - Spartak Moscow 1
                Feyenoord - Bayern München 2
                kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                Kommentaar


                  #9




                  11.09
                  Group A
                  FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht X
                  AS Roma - Real Madrid 1
                  Group B
                  Liverpool - Boavista 1
                  Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund X
                  Group C
                  Mallorca - Arsenal 2
                  FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 1
                  Group D
                  Nantes - PSV Eindhoven X
                  Galatasaray - Lazio 2

                  12.09
                  Group E
                  Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
                  FC Porto - Juventus 2
                  Group F
                  Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
                  FC Barcelona - Lyon 1
                  Group G
                  Lille - Deportivo 2
                  Olympiakos - Manchester United 2
                  Group H
                  AC Praha Sparta - Spartak Moscow X
                  Feyenoord - Bayern München 2
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    #10
                    kusjuures ma märkasin, et 6 inimest ennustab As Roma võitu roma ja bayerni mängus ja ainult 1 Reali võitu... kusjuures, mina olen see ainuke töll, kes ennustab viiki
                    kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                    Kommentaar


                      #11
                      11.09
                      Group A
                      FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht 2
                      AS Roma - Real Madrid 2
                      Group B
                      Liverpool - Boavista 1
                      Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 2
                      Group C
                      Mallorca - Arsenal 2
                      FC Schalke 04 - Panathinaikos FC X
                      Group D
                      Nantes - PSV Eindhoven 2
                      Galatasaray - Lazio 2

                      12.09
                      Group E
                      Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
                      FC Porto - Juventus 2
                      Group F
                      Bayer Leverkusen - Fenerbache 2
                      FC Barcelona - Lyon 1
                      Group G
                      Lille - Deportivo 2
                      Olympiakos - Manchester United 2
                      Group H
                      AC Praha Sparta - Spartak Moscow 2
                      Feyenoord - Bayern München 2


                      jahh erxx sa oled toesti vinge aga eriti ving on see et ma olen esimene kas kasutab :P
                      koike smaile koos

                      Kommentaar


                        #12
                        Loko. Moscow Anderlecht x
                        Roma Real Madrid 1
                        Dynamo Kyiv Bor. Dortmund 2
                        Liverpool Boavista 1
                        Mallorca Arsenal x
                        Schalke Panathinaikos 1
                        Galatasaray Lazio 1
                        Nantes PSV Eindhoven x

                        Celtic Rosenborg 1
                        Porto Juventus 2
                        Barcelona Olymp. Lyonnais 1
                        Bay. Leverkusen Fenerbahçe 1
                        Lille Dep. La Coruña x
                        Olymp. Piraeus Man. United x
                        Feyenoord Bayern München 2
                        Sparta Praha Spartak Moscow x

                        Kuna ma lähen järgmisel nädalal kaheks ja pooleks nädalaks Saksamaale ja Itaaliasse, teen esimese ringi teise mängupäeva ennustuse ka kohe ära. Seega võib Lokomotiv-Tiroli mängu tulemusest sõltuvalt mul üks ennustus jäädagi valesti.
                        Niisiis - teine mängupäev:

                        Juventus Celtic 1
                        Rosenborg Porto 1
                        Fenerbahçe Barcelona 2
                        Olymp. Lyonnais Bay. Leverkusen x
                        Dep. La Coruña Olymp. Piraeus 2
                        Man. United Lille 1
                        Bayern München Sparta Praha 1
                        Spartak Moscow Feyenoord 1

                        Anderlecht Roma x
                        Real Madrid Loko. Moscow 1
                        Boavista Dynamo Kyiv x
                        Bor. Dortmund Liverpool 1
                        Arsenal Schalke 2
                        Panathinaikos Mallorca 1
                        Lazio Nantes 1
                        PSV Eindhoven Galatasaray 1

                        ¡No Pasarán!

                        Kommentaar


                          #13
                          Orginally posted by dieter

                          Lokomotiv-Tiroli mängu tulemusest sõltuvalt võib mul üks ennustus jäädagi valesti.
                          ei usu, sest Tirolil ei ole šansse, kui on siis sellest lähtuvalt, et Lokomotivi mängijad kukuvad lennukiga alla, mis ei tohix juhtuda, selle tõenäosus on 1 000 000 ühele, nii et su ennustus on ilmselt õige
                          kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                          Kommentaar


                            #14
                            11.09
                            Group A
                            FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht X
                            AS Roma - Real Madrid x
                            Group B
                            Liverpool - Boavista 1
                            Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 2
                            Group C
                            Mallorca - Arsenal 2
                            FC Schalke 04 - Panathinaikos FC x
                            Group D
                            Nantes - PSV Eindhoven x
                            Galatasaray - Lazio 1

                            12.09
                            Group E
                            Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
                            FC Porto - Juventus 2
                            Group F
                            Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
                            FC Barcelona - Lyon 1
                            Group G
                            Lille - Deportivo 1
                            Olympiakos - Manchester United x
                            Group H
                            AC Praha Sparta - Spartak Moscow 1
                            Feyenoord - Bayern München 1

                            See kiri siin on all

                            Kommentaar


                              #15
                              11.09
                              Group A
                              FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht 2
                              AS Roma - Real Madrid 1
                              Group B
                              Liverpool - Boavista 1
                              Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 2
                              Group C
                              Mallorca - Arsenal 2
                              FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 1
                              Group D
                              Nantes - PSV Eindhoven 2
                              Galatasaray - Lazio 2

                              12.09
                              Group E
                              Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
                              FC Porto - Juventus 2
                              Group F
                              Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
                              FC Barcelona - Lyon 1
                              Group G
                              Lille - Deportivo 2
                              Olympiakos - Manchester United 2
                              Group H
                              AC Praha Sparta - Spartak Moscow 2
                              Feyenoord - Bayern München 2

                              C’mon Man United!!!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X
                              {literal} {/literal}