320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2014 valikmängud (Euroopa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • difender
    replied
    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    Üpris pingeline tabelitipp tuli lõpuks välja.
    Õnnitlused difenderile ja tänud kõigile neljale, kes suutsid lõpuni seltsi pakkuda
    1. difender (2) - 200
    2-3. Tofoa (2), karl54 (3) - 199
    4. Bart (1) - 180
    5. Meintz (2) - 174
    Tänud Sullegi ja teistele kaasvõitlejatele!

    Leave a comment:


  • Meintz
    replied
    Üpris pingeline tabelitipp tuli lõpuks välja.
    Õnnitlused difenderile ja tänud kõigile neljale, kes suutsid lõpuni seltsi pakkuda
    1. difender (2) - 200
    2-3. Tofoa (2), karl54 (3) - 199
    4. Bart (1) - 180
    5. Meintz (2) - 174

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    19.11

    Rootsi - Portugal 2:1
    Rumeenia - Kreeka 0:1
    Horvaatia - Island 3:0
    Prantsusmaa - Ukraina 3:1

    Leave a comment:


  • Bart
    replied
    19.11

    Rootsi - Portugal 2:0
    Rumeenia - Kreeka 2:1
    Horvaatia - Island 1:1
    Prantsusmaa - Ukraina 3:1

    Leave a comment:


  • karl54
    replied
    19.11

    Rootsi - Portugal
    Rumeenia - Kreeka
    Horvaatia - Island
    Prantsusmaa - Ukraina

    Rootsi - Portugal 1:2
    Rumeenia - Kreeka 1:2
    Horvaatia - Island 1-0
    Prantsusmaa - Ukraina 2:1

    Leave a comment:


  • difender
    replied
    19.11

    Rootsi - Portugal
    Rumeenia - Kreeka
    Horvaatia - Island
    Prantsusmaa - Ukraina

    Rootsi - Portugal 1:1
    Rumeenia - Kreeka 0:2
    Horvaatia - Island 2:1
    Prantsusmaa - Ukraina 2:0

    Leave a comment:


  • Meintz
    replied
    Ühegi mängu täpset lõppskoori ennustada ei suudetud ning seega jääb kõik viimase vooru peale.

    1. difender (2) - 198
    2. Tofoa (3) - 197
    3. karl54 (2) - 196
    4. Bart - (0) 179
    5. Meintz (1) - 172

    19.11

    Rootsi - Portugal
    Rumeenia - Kreeka
    Horvaatia - Island
    Prantsusmaa - Ukraina

    Rootsi - Portugal 2:1
    Rumeenia - Kreeka 1:0
    Horvaatia - Island 2:0
    Prantsusmaa - Ukraina 1:1

    Leave a comment:


  • karl54
    replied
    15.11

    Portugal - Rootsi 2-1
    Ukraina - Prantsusmaa 1-1
    Kreeka - Rumeenia 1-0
    Island - Horvaatia 0-2

    Leave a comment:


  • Bart
    replied
    15.11

    Portugal - Rootsi 1:2
    Ukraina - Prantsusmaa 1:1
    Kreeka - Rumeenia 1:1
    Island - Horvaatia 2:1

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    15.11

    Portugal - Rootsi 3:2
    Ukraina - Prantsusmaa 1:2
    Kreeka - Rumeenia 1:0
    Island - Horvaatia 1:1

    Leave a comment:


  • difender
    replied
    Palyoff 1. mäng

    15.11

    Portugal - Rootsi 1:2
    Ukraina - Prantsusmaa 0:0
    Kreeka - Rumeenia 1:0
    Island - Horvaatia 1:1

    Leave a comment:


  • Meintz
    replied
    Kuna nüüd on alagrupiturniir läbi ja seda sai samuti valiksarja alguses ennustatud, siis seekord arvutasin ja liitsin ka need punktid kokku. Kuigi ka play-offid on veel tulemas, siis siin ka väljatoodud kõik "käe" valgeks saanud foorumlased

    1. difender (32+26) - 196

    2-3. karl54 (30+30), Tofoa (34+28) - 194

    4. Bart (30+26) - 179

    5. Meintz (32+21) - 171
    --------
    sulgudes siis gruppide lõppjärjestuse eest saadud punktid
    6. kiluants (26) - 110
    7. rabanne (31) - 104
    8. Jürks (30) - 97
    9. -Jalkafriik- (32) - 96
    10. petteri (26) - 89
    11. Epic (35) - 69
    12. marqueno (--) - 31
    13. Epicap (--) - 9

    Aga nüüd siis play offid. Usun, et targem on avamängud ja kordusmängud eraldi ennustada. Lõppskoore võib igal mängul ennustada ning võitja/viigi õigesti ennustamise eest saab nagu ikka 1 ja täpse lõppseisu eest 2 punkti.

    15.11

    Portugal - Rootsi
    Ukraina - Prantsusmaa
    Kreeka - Rumeenia
    Island - Horvaatia

    15.11

    Portugal - Rootsi 2:2
    Ukraina - Prantsusmaa 2:1
    Kreeka - Rumeenia 0:0
    Island - Horvaatia 1:3

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Alagrupp A

    11.10

    Horvaatia - Belgia x
    Wales - Makedoonia 1

    15.10

    Serbia - Makedoonia 1
    Belgia - Wales 1 (3:0)
    Šotimaa - Horvaatia 2

    Alagrupp B

    11.10

    Armeenia - Bulgaaria x
    Malta - Tšehhi 2
    Taani - Itaalia 2 (1:2)

    15.10

    Bulgaaria - Tšehhi 1
    Taani - Malta 1
    Itaalia - Armeenia 1 (2:1)

    Alagrupp C

    11.10

    Fääri Saared - Kasasthan 2
    Saksamaa - Iirimaa 1
    Rootsi - Austria 1

    15.10

    Rootsi - Saksamaa 2
    Fääri Saared - Austria 2
    Iirimaa - Kasasthan 1

    Alagrupp D

    11.10

    Eesti - Türgi 2
    Holland - Ungari 1
    Andorra - Rumeenia 2

    15.10

    Ungari - Andorra 1
    Rumeenia - Eesti 1
    Türgi - Holland 2

    Alagrupp E

    11.10

    Albaania - Sweits x
    Island - Küpros 1
    Sloveenia - Norra x

    15.10

    Küpros - Albaania 2
    Norra - Island x
    Sweits - Sloveenia x

    Alagrupp F

    11.10

    Azerbaidžaan - Põhja-Iirimaa 1
    Luksemburg - Venemaa 2
    Portugal - Iisrael 1

    15.10

    Azerbaidžaan - Venemaa 2
    Iisrael - Põhja Iirimaa 1
    Portugal - Luksemburg 1

    Alagrupp G

    11.10

    Leedu - Läti x
    Bosnia - Liechtenstein 1
    Kreeka - Slovakkia 1

    15.10

    Kreeka - Liechtenstein 1
    Leedu - Bosnia 2
    Läti - Slovakkia 2

    Alagrupp H

    11.10

    Moldova - San Marino 1
    Ukraina - Poola 1
    Inglismaa - Montenegro 1

    15.10

    Inglismaa - Poola 1
    San Marino - Ukraina 2
    Montenegro - Poola 1

    Alagrupp I

    11.10

    Hispaania - Valgevene 1

    15.10

    Prantsusmaa - Soome 1
    Hispaania - Gruusia 1

    Leave a comment:


  • Bart
    replied
    Alagrupp A

    11.10

    Horvaatia - Belgia 1
    Wales - Makedoonia 2

    15.10

    Serbia - Makedoonia 1
    Belgia - Wales 1
    Šotimaa - Horvaatia 2

    Alagrupp B

    11.10

    Armeenia - Bulgaaria 1
    Malta - Tšehhi 2
    Taani - Itaalia 2

    15.10

    Bulgaaria - Tšehhi x
    Taani - Malta 1
    Itaalia - Armeenia 1

    Alagrupp C

    11.10

    Fääri Saared - Kasasthan x
    Saksamaa - Iirimaa 1
    Rootsi - Austria 1

    15.10

    Rootsi - Saksamaa 1
    Fääri Saared - Austria 2
    Iirimaa - Kasasthan 1

    Alagrupp D

    11.10

    Eesti - Türgi 1 (3:2)
    Holland - Ungari 1
    Andorra - Rumeenia 2

    15.10

    Ungari - Andorra 1
    Rumeenia - Eesti 1
    Türgi - Holland 2

    Alagrupp E

    11.10

    Albaania - Sweits 2
    Island - Küpros 1
    Sloveenia - Norra 2

    15.10

    Küpros - Albaania 1
    Norra - Island 2 (1:2)
    Sweits - Sloveenia 1

    Alagrupp F

    11.10

    Azerbaidžaan - Põhja-Iirimaa 1
    Luksemburg - Venemaa 2
    Portugal - Iisrael x

    15.10

    Azerbaidžaan - Venemaa 2
    Iisrael - Põhja Iirimaa 1
    Portugal - Luksemburg 1

    Alagrupp G

    11.10

    Leedu - Läti 2
    Bosnia - Liechtenstein 1
    Kreeka - Slovakkia 1

    15.10

    Kreeka - Liechtenstein 1
    Leedu - Bosnia 2
    Läti - Slovakkia 2 (1:3)

    Alagrupp H

    11.10

    Moldova - San Marino 1
    Ukraina - Poola 1
    Inglismaa - Montenegro x

    15.10

    Inglismaa - Poola x
    San Marino - Ukraina 2
    Montenegro - MOLDOVA 1

    Alagrupp I

    11.10

    Hispaania - Valgevene 1

    15.10

    Prantsusmaa - Soome 1
    Hispaania - Gruusia 1

    Leave a comment:


  • difender
    replied
    Alagrupp A

    11.10

    Horvaatia - Belgia x
    Wales - Makedoonia x

    15.10

    Serbia - Makedoonia 1
    Belgia - Wales 1
    Šotimaa - Horvaatia 2

    Alagrupp B

    11.10

    Armeenia - Bulgaaria 1
    Malta - Tšehhi 2
    Taani - Itaalia x

    15.10

    Bulgaaria - Tšehhi 1
    Taani - Malta 1
    Itaalia - Armeenia 1

    Alagrupp C

    11.10

    Fääri Saared - Kasasthan 1
    Saksamaa - Iirimaa 1
    Rootsi - Austria 1

    15.10

    Rootsi - Saksamaa 2
    Fääri Saared - Austria 2
    Iirimaa - Kasasthan 1

    Alagrupp D

    11.10

    Eesti - Türgi 1
    Holland - Ungari 1
    Andorra - Rumeenia 2

    15.10

    Ungari - Andorra 1
    Rumeenia - Eesti 1
    Türgi - Holland 2

    Alagrupp E

    11.10

    Albaania - Sweits x (1:1)
    Island - Küpros 1
    Sloveenia - Norra x

    15.10

    Küpros - Albaania 1
    Norra - Island 1
    Sweits - Sloveenia 1

    Alagrupp F

    11.10

    Azerbaidžaan - Põhja-Iirimaa 1 (2:0)
    Luksemburg - Venemaa 2
    Portugal - Iisrael 1

    15.10

    Azerbaidžaan - Venemaa 2
    Iisrael - Põhja Iirimaa 1
    Portugal - Luksemburg 1

    Alagrupp G

    11.10

    Leedu - Läti 1
    Bosnia - Liechtenstein 1
    Kreeka - Slovakkia 1

    15.10

    Kreeka - Liechtenstein 1
    Leedu - Bosnia 2
    Läti - Slovakkia x

    Alagrupp H

    11.10

    Moldova - San Marino 1
    Ukraina - Poola 1
    Inglismaa - Montenegro x

    15.10

    Inglismaa - Poola 1
    San Marino - Ukraina 2
    Montenegro - MOLDOVA 1

    Alagrupp I

    11.10

    Hispaania - Valgevene 1

    15.10

    Prantsusmaa - Soome 1
    Hispaania - Gruusia 1 (3:0)

    Leave a comment:

Working...
X