320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eredivisie 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Karla
    replied
    12 voor

    7 november 21.00 Exelsior-Utrecht 2
    8 november 19.30 ADO-Willem II 1
    8 november 20.45 PEC Zwolle-Groningen 1
    8 november 20.45 Heerenveen-Go Ahead Eagles 1
    8 november 21.45 NAC-AZ 2
    9 november 13.30 Cambuur-Ajax 2
    9 november 15.30 Vitesse-Feyenoord 2
    9 november 15.30 Dordrecht-Twente 2
    9 november 17.45 Heracles-PSV 2

    Leave a comment:


  • Brick
    replied
    12 voor

    7 november 21.00 Exelsior-Utrecht x
    8 november 19.30 ADO-Willem II 1
    8 november 20.45 PEC Zwolle-Groningen 1
    8 november 20.45 Heerenveen-Go Ahead Eagles 1
    8 november 21.45 NAC-AZ x
    9 november 13.30 Cambuur-Ajax 2
    9 november 15.30 Vitesse-Feyenoord 2
    9 november 15.30 Dordrecht-Twente 2
    9 november 17.45 Heracles-PSV 2

    Leave a comment:


  • marconius
    replied
    12 voor

    7 november 21.00 Exelsior-Utrecht x
    8 november 19.30 ADO-Willem II 1
    8 november 20.45 PEC Zwolle-Groningen 1
    8 november 20.45 Heerenveen-Go Ahead Eagles 1
    8 november 21.45 NAC-AZ x
    9 november 13.30 Cambuur-Ajax 2
    9 november 15.30 Vitesse-Feyenoord 2
    9 november 15.30 Dordrecht-Twente 2
    9 november 17.45 Heracles-PSV 2

    Leave a comment:


  • kemal1
    replied
    12 voor

    7 november 21.00 Exelsior-Utrecht x
    8 november 19.30 ADO-Willem II X
    8 november 20.45 PEC Zwolle-Groningen 2
    8 november 20.45 Heerenveen-Go Ahead Eagles 1
    8 november 21.45 NAC-AZ 2
    9 november 13.30 Cambuur-Ajax 2
    9 november 15.30 Vitesse-Feyenoord 2
    9 november 15.30 Dordrecht-Twente 2
    9 november 17.45 Heracles-PSV 2

    Leave a comment:


  • Mariotti
    replied
    12 voor

    7 november 21.00 Exelsior-Utrecht 1
    8 november 19.30 ADO-Willem II X
    8 november 20.45 PEC Zwolle-Groningen 2
    8 november 20.45 Heerenveen-Go Ahead Eagles 1
    8 november 21.45 NAC-AZ X
    9 november 13.30 Cambuur-Ajax 2
    9 november 15.30 Vitesse-Feyenoord 2
    9 november 15.30 Dordrecht-Twente 2
    9 november 17.45 Heracles-PSV 2

    Leave a comment:


  • Bart
    replied
    12 voor

    7 november 21.00 Exelsior-Utrecht 2
    8 november 19.30 ADO-Willem II 2
    8 november 20.45 PEC Zwolle-Groningen 2
    8 november 20.45 Heerenveen-Go Ahead Eagles 1
    8 november 21.45 NAC-AZ 2
    9 november 13.30 Cambuur-Ajax 2
    9 november 15.30 Vitesse-Feyenoord 2
    9 november 15.30 Dordrecht-Twente 2
    9 november 17.45 Heracles-PSV 2

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    12 voor

    7 november 21.00 Exelsior-Utrecht 2
    8 november 19.30 ADO-Willem II 2
    8 november 20.45 PEC Zwolle-Groningen x
    8 november 20.45 Heerenveen-Go Ahead Eagles 1
    8 november 21.45 NAC-AZ 2
    9 november 13.30 Cambuur-Ajax 2
    9 november 15.30 Vitesse-Feyenoord 2
    9 november 15.30 Dordrecht-Twente 2
    9 november 17.45 Heracles-PSV 2

    Leave a comment:


  • difender
    replied
    12 voor

    7 november 21.00 Exelsior-Utrecht 1
    8 november 19.30 ADO-Willem II 2
    8 november 20.45 PEC Zwolle-Groningen 1
    8 november 20.45 Heerenveen-Go Ahead Eagles 1
    8 november 21.45 NAC-AZ 1
    9 november 13.30 Cambuur-Ajax 2
    9 november 15.30 Vitesse-Feyenoord 2
    9 november 15.30 Dordrecht-Twente 2
    9 november 17.45 Heracles-PSV 2

    Leave a comment:


  • Blue Rock
    replied
    12 voor

    7 november 21.00 Exelsior-Utrecht 2
    8 november 19.30 ADO-Willem II 1
    8 november 20.45 PEC Zwolle-Groningen 1
    8 november 20.45 Heerenveen-Go Ahead Eagles x
    8 november 21.45 NAC-AZ 2
    9 november 13.30 Cambuur-Ajax 2
    9 november 15.30 Vitesse-Feyenoord 2
    9 november 15.30 Dordrecht-Twente 2
    9 november 17.45 Heracles-PSV 2

    Leave a comment:


  • bubbles
    replied
    12 voor

    7 november 21.00 Exelsior-Utrecht X
    8 november 19.30 ADO-Willem II 1
    8 november 20.45 PEC Zwolle-Groningen 1
    8 november 20.45 Heerenveen-Go Ahead Eagles x
    8 november 21.45 NAC-AZ X
    9 november 13.30 Cambuur-Ajax 2
    9 november 15.30 Vitesse-Feyenoord 2
    9 november 15.30 Dordrecht-Twente 2
    9 november 17.45 Heracles-PSV 2

    Leave a comment:


  • midfielder
    replied
    11 vooru edukaim oli Borussia Dortmundi poolehoidja bubbles kuue punktiga. Üldtabelis toimus tipus väike muudatus, kui kemal1 liikus ühe punktiga ettepoole allakirjutanust. Kahjuks pean tabelist eemaldama Meintzi, kes pole kolmes järjestikuses voorus ennustanud. Loomulikult on tal võimalus naasta kui jätkab ennustamist.

    Tabel

    1. kemal1 (+5)---54 punkti

    2. midfielder (+4)---53 punkti

    3. Bart (+5)---51 punkti

    4-5. Tofoa (+4) ja marconius (+4)---48 punkti

    6. Mariotti (+5)---47 punkti

    7. Brick (+5)---45 punkti

    8. Karla (+5)---44 punkti

    9. difender (+5)---43 punkti

    10. Blue Rock (+4)---40 punkti

    11. bubbles (+6)---38 punkti

    12. JuriM (+4)---20 punkti


    12 voor

    7 november 21.00 Exelsior-Utrecht X
    8 november 19.30 ADO-Willem II X
    8 november 20.45 PEC Zwolle-Groningen 1
    8 november 20.45 Heerenveen-Go Ahead Eagles 1
    8 november 21.45 NAC-AZ X
    9 november 13.30 Cambuur-Ajax 2
    9 november 15.30 Vitesse-Feyenoord X
    9 november 15.30 Dordrecht-Twente 2
    9 november 17.45 Heracles-PSV 2

    Leave a comment:


  • Karla
    replied
    11 voor

    1 november 19.30 Ajax-Dordrecht 1
    1 november 20.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
    1 november 20.45 Twente-Heerenveen 1
    1 november 21.45 PSV-ADO Den Haag 1
    2 november 13.30 Utrecht-Vitesse x
    2 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles x
    2 november 15.30 Willem II-Cambuur 2
    2 november 15.30 AZ-Excelsior 1
    2 november 17.45 Groningen-NAC 1

    Leave a comment:


  • Brick
    replied
    11 voor

    1 november 19.30 Ajax-Dordrecht 1
    1 november 20.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
    1 november 20.45 Twente-Heerenveen x
    1 november 21.45 PSV-ADO Den Haag 1
    2 november 13.30 Utrecht-Vitesse 1
    2 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles 1
    2 november 15.30 Willem II-Cambuur 1
    2 november 15.30 AZ-Excelsior 1
    2 november 17.45 Groningen-NAC 1

    Leave a comment:


  • Mariotti
    replied
    11 voor

    1 november 19.30 Ajax-Dordrecht 1
    1 november 20.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
    1 november 20.45 Twente-Heerenveen X
    1 november 21.45 PSV-ADO Den Haag 1
    2 november 13.30 Utrecht-Vitesse 2
    2 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles 1
    2 november 15.30 Willem II-Cambuur x
    2 november 15.30 AZ-Excelsior 1
    2 november 17.45 Groningen-NAC 1

    Leave a comment:


  • difender
    replied
    11 voor

    1 november 19.30 Ajax-Dordrecht 1
    1 november 20.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
    1 november 20.45 Twente-Heerenveen 1
    1 november 21.45 PSV-ADO Den Haag 1
    2 november 13.30 Utrecht-Vitesse 2
    2 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles x
    2 november 15.30 Willem II-Cambuur 1
    2 november 15.30 AZ-Excelsior 1
    2 november 17.45 Groningen-NAC 1

    Leave a comment:

Working...
X