320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eredivisie 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Bart
    replied
    11 voor

    1 november 19.30 Ajax-Dordrecht 1
    1 november 20.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
    1 november 20.45 Twente-Heerenveen 1
    1 november 21.45 PSV-ADO Den Haag 1
    2 november 13.30 Utrecht-Vitesse 2
    2 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles 1
    2 november 15.30 Willem II-Cambuur 2
    2 november 15.30 AZ-Excelsior 1
    2 november 17.45 Groningen-NAC 1

    Leave a comment:


  • marconius
    replied
    11 voor

    1 november 19.30 Ajax-Dordrecht 1
    1 november 20.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
    1 november 20.45 Twente-Heerenveen x
    1 november 21.45 PSV-ADO Den Haag 1
    2 november 13.30 Utrecht-Vitesse x
    2 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles 1
    2 november 15.30 Willem II-Cambuur 1
    2 november 15.30 AZ-Excelsior 1
    2 november 17.45 Groningen-NAC 1

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    11 voor

    1 november 19.30 Ajax-Dordrecht 1
    1 november 20.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
    1 november 20.45 Twente-Heerenveen x
    1 november 21.45 PSV-ADO Den Haag 1
    2 november 13.30 Utrecht-Vitesse 2
    2 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles 1
    2 november 15.30 Willem II-Cambuur 1
    2 november 15.30 AZ-Excelsior 1
    2 november 17.45 Groningen-NAC 1

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    11 voor

    1 november 19.30 Ajax-Dordrecht 1
    1 november 20.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
    1 november 20.45 Twente-Heerenveen x
    1 november 21.45 PSV-ADO Den Haag 1
    2 november 13.30 Utrecht-Vitesse 2
    2 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles 1
    2 november 15.30 Willem II-Cambuur 1
    2 november 15.30 AZ-Excelsior 1
    2 november 17.45 Groningen-NAC 1

    Leave a comment:


  • kemal1
    replied
    11 voor

    1 november 19.30 Ajax-Dordrecht 1
    1 november 20.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
    1 november 20.45 Twente-Heerenveen 1
    1 november 21.45 PSV-ADO Den Haag 1
    2 november 13.30 Utrecht-Vitesse 2
    2 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles 1
    2 november 15.30 Willem II-Cambuur 1
    2 november 15.30 AZ-Excelsior 1
    2 november 17.45 Groningen-NAC 1

    Leave a comment:


  • Blue Rock
    replied
    11 voor

    1 november 19.30 Ajax-Dordrecht 1
    1 november 20.45 Feyenoord-PEC Zwolle x
    1 november 20.45 Twente-Heerenveen 1
    1 november 21.45 PSV-ADO Den Haag 1
    2 november 13.30 Utrecht-Vitesse 2
    2 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles x
    2 november 15.30 Willem II-Cambuur 1
    2 november 15.30 AZ-Excelsior 1
    2 november 17.45 Groningen-NAC 1

    Leave a comment:


  • bubbles
    replied
    11 voor

    1 november 19.30 Ajax-Dordrecht 1
    1 november 20.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
    1 november 20.45 Twente-Heerenveen X
    1 november 21.45 PSV-ADO Den Haag 1
    2 november 13.30 Utrecht-Vitesse 2
    2 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles 2
    2 november 15.30 Willem II-Cambuur x
    2 november 15.30 AZ-Excelsior 1
    2 november 17.45 Groningen-NAC 1

    Leave a comment:


  • midfielder
    replied
    Vooru edukaimad olid viie punktiga marconius, Tofoa ja allakirjutanu. Ühtlasi tähendas see seda, et tabelis on taas kaksik juhtimine kemal1 ja allakirjutaja näol. Kui eelmises voorus teatasin JuriM-i tabelist eemaldamisest seoses kolmes järjestikuses voorus ennustamata jätmisega, siis juba selles voorus sisenes ta uuesti tabelisse ja ennistan tema juba varem kogutud punktide baasil.

    Tabel

    1-2. midfielder (+5) ja kemal1 (+4)---49 punkti

    3. Bart (+4)---46 punkti

    4-5. marconius (+5) ja Tofoa (+5)---44 punkti

    6. Mariotti (+4)---42 punkti

    7. Brick (+4)---40 punkti

    8. Karla (+2)---39 punkti

    9. difender (+2)---38 punkti

    10. Blue Rock (+4)---36 punkti

    11. bubbles (+3)---32 punkti

    12. Meintz (0)---31 punkti

    13. JuriM (+3)---16 punkti


    11 voor

    1 november 19.30 Ajax-Dordrecht 1
    1 november 20.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
    1 november 20.45 Twente-Heerenveen X
    1 november 21.45 PSV-ADO Den Haag 1
    2 november 13.30 Utrecht-Vitesse X
    2 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles 1
    2 november 15.30 Willem II-Cambuur 1
    2 november 15.30 AZ-Excelsior 1
    2 november 17.45 Groningen-NAC 1

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    10 voor

    24 oktoober 21.00 ADO-Dordrecht x
    25 oktoober 19.30 Vitesse-NAC x
    25 oktoober 20.45 Heracles-Willem II 1
    25 oktoober 20.45 AZ-Groningen 1
    25 oktoober 21.45 Ajax-Go Ahead Eagles 1
    26 oktoober 13.30 Cambuur-Feyenoord x
    26 oktoober 15.30 Utrecht-PSV 2
    26 oktoober 15.30 PEC Zwolle-Heerenveen 2
    26 oktoober 17.45 Excelsior-Twente 2

    Leave a comment:


  • Mariotti
    replied
    10 voor

    24 oktoober 21.00 ADO-Dordrecht x
    25 oktoober 19.30 Vitesse-NAC 1
    25 oktoober 20.45 Heracles-Willem II x
    25 oktoober 20.45 AZ-Groningen x
    25 oktoober 21.45 Ajax-Go Ahead Eagles 1
    26 oktoober 13.30 Cambuur-Feyenoord 1
    26 oktoober 15.30 Utrecht-PSV 2
    26 oktoober 15.30 PEC Zwolle-Heerenveen x
    26 oktoober 17.45 Excelsior-Twente 2

    Leave a comment:


  • Karla
    replied
    10 voor

    24 oktoober 21.00 ADO-Dordrecht x
    25 oktoober 19.30 Vitesse-NAC 1
    25 oktoober 20.45 Heracles-Willem II 1
    25 oktoober 20.45 AZ-Groningen 1
    25 oktoober 21.45 Ajax-Go Ahead Eagles 1
    26 oktoober 13.30 Cambuur-Feyenoord x
    26 oktoober 15.30 Utrecht-PSV 2
    26 oktoober 15.30 PEC Zwolle-Heerenveen 2
    26 oktoober 17.45 Excelsior-Twente 2

    Leave a comment:


  • marconius
    replied
    10 voor

    24 oktoober 21.00 ADO-Dordrecht 1
    25 oktoober 19.30 Vitesse-NAC 1
    25 oktoober 20.45 Heracles-Willem II 1
    25 oktoober 20.45 AZ-Groningen 1
    25 oktoober 21.45 Ajax-Go Ahead Eagles 1
    26 oktoober 13.30 Cambuur-Feyenoord 2
    26 oktoober 15.30 Utrecht-PSV 2
    26 oktoober 15.30 PEC Zwolle-Heerenveen x
    26 oktoober 17.45 Excelsior-Twente 2

    Leave a comment:


  • kemal1
    replied
    10 voor

    24 oktoober 21.00 ADO-Dordrecht x
    25 oktoober 19.30 Vitesse-NAC 1
    25 oktoober 20.45 Heracles-Willem II 1
    25 oktoober 20.45 AZ-Groningen 1
    25 oktoober 21.45 Ajax-Go Ahead Eagles 1
    26 oktoober 13.30 Cambuur-Feyenoord 2
    26 oktoober 15.30 Utrecht-PSV 2
    26 oktoober 15.30 PEC Zwolle-Heerenveen x
    26 oktoober 17.45 Excelsior-Twente 2

    Leave a comment:


  • bubbles
    replied
    10 voor

    24 oktoober 21.00 ADO-Dordrecht x
    25 oktoober 19.30 Vitesse-NAC 1
    25 oktoober 20.45 Heracles-Willem II 1
    25 oktoober 20.45 AZ-Groningen 1
    25 oktoober 21.45 Ajax-Go Ahead Eagles 1
    26 oktoober 13.30 Cambuur-Feyenoord 2
    26 oktoober 15.30 Utrecht-PSV 2
    26 oktoober 15.30 PEC Zwolle-Heerenveen 2
    26 oktoober 17.45 Excelsior-Twente 2

    Leave a comment:


  • Brick
    replied
    10 voor

    24 oktoober 21.00 ADO-Dordrecht 1
    25 oktoober 19.30 Vitesse-NAC 1
    25 oktoober 20.45 Heracles-Willem II x
    25 oktoober 20.45 AZ-Groningen 1
    25 oktoober 21.45 Ajax-Go Ahead Eagles 1
    26 oktoober 13.30 Cambuur-Feyenoord 1
    26 oktoober 15.30 Utrecht-PSV 2
    26 oktoober 15.30 PEC Zwolle-Heerenveen x
    26 oktoober 17.45 Excelsior-Twente 2

    Leave a comment:

Working...
X