320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eredivisie 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Mariotti
    replied
    6 voor

    19 september 21.00 Willem II-NAC 1
    20 september 19.30 Excelsior-Dordrecht x
    20 september 20.45 ADO-Go Ahead Eagles 2
    20 september 21.45 Vitesse-Heerenveen x
    21 september 13.30 Heracles-Twente 2
    21 september 15.30 Feyenoord-Ajax 2
    21 september 15.30 PSV-Cambuur 1
    21 september 15.30 AZ-PEC Zwolle X
    21 september 17.45 Utrecht-Groningen x

    Leave a comment:


  • marconius
    replied
    6 voor

    19 september 21.00 Willem II-NAC 2
    20 september 19.30 Excelsior-Dordrecht 1
    20 september 20.45 ADO-Go Ahead Eagles x
    20 september 21.45 Vitesse-Heerenveen 1
    21 september 13.30 Heracles-Twente x
    21 september 15.30 Feyenoord-Ajax 2
    21 september 15.30 PSV-Cambuur 1
    21 september 15.30 AZ-PEC Zwolle x
    21 september 17.45 Utrecht-Groningen 2

    Leave a comment:


  • Brick
    replied
    Mulle võib paar punkti juurde ka panna.

    6 voor

    19 september 21.00 Willem II-NAC 1
    20 september 19.30 Excelsior-Dordrecht 1
    20 september 20.45 ADO-Go Ahead Eagles 1
    20 september 21.45 Vitesse-Heerenveen 1
    21 september 13.30 Heracles-Twente 2
    21 september 15.30 Feyenoord-Ajax 2
    21 september 15.30 PSV-Cambuur 1
    21 september 15.30 AZ-PEC Zwolle 2
    21 september 17.45 Utrecht-Groningen 1

    Leave a comment:


  • difender
    replied
    6 voor

    19 september 21.00 Willem II-NAC 1
    20 september 19.30 Excelsior-Dordrecht 1
    20 september 20.45 ADO-Go Ahead Eagles 1
    20 september 21.45 Vitesse-Heerenveen 1
    21 september 13.30 Heracles-Twente x
    21 september 15.30 Feyenoord-Ajax 2
    21 september 15.30 PSV-Cambuur 1
    21 september 15.30 AZ-PEC Zwolle 1
    21 september 17.45 Utrecht-Groningen 1

    Leave a comment:


  • Meintz
    replied
    6 voor

    19 september 21.00 Willem II-NAC 1
    20 september 19.30 Excelsior-Dordrecht x
    20 september 20.45 ADO-Go Ahead Eagles 2
    20 september 21.45 Vitesse-Heerenveen 1
    21 september 13.30 Heracles-Twente x
    21 september 15.30 Feyenoord-Ajax 2
    21 september 15.30 PSV-Cambuur 1
    21 september 15.30 AZ-PEC Zwolle X
    21 september 17.45 Utrecht-Groningen 1

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    6 voor

    19 september 21.00 Willem II-NAC x
    20 september 19.30 Excelsior-Dordrecht 1
    20 september 20.45 ADO-Go Ahead Eagles 1
    20 september 21.45 Vitesse-Heerenveen 2
    21 september 13.30 Heracles-Twente 2
    21 september 15.30 Feyenoord-Ajax 2
    21 september 15.30 PSV-Cambuur 1
    21 september 15.30 AZ-PEC Zwolle 2
    21 september 17.45 Utrecht-Groningen x

    Leave a comment:


  • bubbles
    replied
    6 voor

    19 september 21.00 Willem II-NAC 1
    20 september 19.30 Excelsior-Dordrecht 1
    20 september 20.45 ADO-Go Ahead Eagles 1
    20 september 21.45 Vitesse-Heerenveen 1
    21 september 13.30 Heracles-Twente 2
    21 september 15.30 Feyenoord-Ajax 2
    21 september 15.30 PSV-Cambuur 1
    21 september 15.30 AZ-PEC Zwolle 2
    21 september 17.45 Utrecht-Groningen 1

    Leave a comment:


  • midfielder
    replied
    Mitmeid üllatustulemusi pakkunud 5 vooru edukaimad olid seekord Meintz ja marconius 5 punktiga. Üldtabelis jätkab liidrina allakirjutanu, kuid kahe silma kaugusel on neljane grupp jälitajaid. Kahjuks pean ennustusest eemaldama Jalkafriigi, kes pole kolmes järjestikuses voorus ennustanud, kuid taastan tema tabeliseisu kui taaskord jätkab ennustamist.

    Tabel

    1. midfielder (+4)---22 punkti

    2-5. marconius (+5), Tofoa (+4), Bart (+4) ja kemal1 (+4)---20 punkti

    6. Mariotti (+4)---19 punkti

    7-8. Meintz (+5) ja difender (+4)---17 punkti

    9-10. Blue Rock (+4) ja Karla (+4)---16 punkti

    11-12. bubbles (+3) ja Iceman (0)---12 punkti

    13-14. Brick (+3) ja JuriM (0)---9 punkti


    6 voor

    19 september 21.00 Willem II-NAC 1
    20 september 19.30 Excelsior-Dordrecht 1
    20 september 20.45 ADO-Go Ahead Eagles 1
    20 september 21.45 Vitesse-Heerenveen 1
    21 september 13.30 Heracles-Twente 2
    21 september 15.30 Feyenoord-Ajax X
    21 september 15.30 PSV-Cambuur 1
    21 september 15.30 AZ-PEC Zwolle X
    21 september 17.45 Utrecht-Groningen 1

    Leave a comment:


  • marconius
    replied
    5 voor

    13 september 19.30 Ajax-Heracles 1
    13 september 19.30 Twente-Go Ahead Eagles 1
    13 september 20.45 AZ-Heerenveen x
    13 september 21.45 Feyenoord-Willem II 1
    13 september 21.45 PEC Zwolle-PSV 2
    14 september 13.30 Utrecht-ADO Den Haag x
    14 september 15.30 Cambuur-Groningen x
    14 september 15.30 Vitesse-Excelsior 1
    14 september 17.45 Dordrecht-NAC 2

    Leave a comment:


  • Karla
    replied
    5 voor

    13 september 19.30 Ajax-Heracles 1
    13 september 19.30 Twente-Go Ahead Eagles 1
    13 september 20.45 AZ-Heerenveen 1
    13 september 21.45 Feyenoord-Willem II 1
    13 september 21.45 PEC Zwolle-PSV 2
    14 september 13.30 Utrecht-ADO Den Haag 1
    14 september 15.30 Cambuur-Groningen x
    14 september 15.30 Vitesse-Excelsior 1
    14 september 17.45 Dordrecht-NAC 2

    Leave a comment:


  • Bart
    replied
    5 voor

    13 september 19.30 Ajax-Heracles 1
    13 september 19.30 Twente-Go Ahead Eagles 1
    13 september 20.45 AZ-Heerenveen 1
    13 september 21.45 Feyenoord-Willem II 1
    13 september 21.45 PEC Zwolle-PSV 2
    14 september 13.30 Utrecht-ADO Den Haag 2
    14 september 15.30 Cambuur-Groningen 2
    14 september 15.30 Vitesse-Excelsior 1
    14 september 17.45 Dordrecht-NAC 2

    Leave a comment:


  • Mariotti
    replied
    5 voor

    13 september 19.30 Ajax-Heracles 1
    13 september 19.30 Twente-Go Ahead Eagles 1
    13 september 20.45 AZ-Heerenveen x
    13 september 21.45 Feyenoord-Willem II 1
    13 september 21.45 PEC Zwolle-PSV 2
    14 september 13.30 Utrecht-ADO Den Haag x
    14 september 15.30 Cambuur-Groningen 2
    14 september 15.30 Vitesse-Excelsior 1
    14 september 17.45 Dordrecht-NAC x

    Leave a comment:


  • Brick
    replied
    5 voor

    13 september 19.30 Ajax-Heracles 1
    13 september 19.30 Twente-Go Ahead Eagles 1
    13 september 20.45 AZ-Heerenveen 1
    13 september 21.45 Feyenoord-Willem II x
    13 september 21.45 PEC Zwolle-PSV x
    14 september 13.30 Utrecht-ADO Den Haag 1
    14 september 15.30 Cambuur-Groningen 2
    14 september 15.30 Vitesse-Excelsior 1
    14 september 17.45 Dordrecht-NAC 1

    Leave a comment:


  • kemal1
    replied
    5 voor

    13 september 19.30 Ajax-Heracles 1
    13 september 19.30 Twente-Go Ahead Eagles 1
    13 september 20.45 AZ-Heerenveen 1
    13 september 21.45 Feyenoord-Willem II 1
    13 september 21.45 PEC Zwolle-PSV 2
    14 september 13.30 Utrecht-ADO Den Haag 1
    14 september 15.30 Cambuur-Groningen x
    14 september 15.30 Vitesse-Excelsior 1
    14 september 17.45 Dordrecht-NAC 2

    Leave a comment:


  • Meintz
    replied
    5 voor

    13 september 19.30 Ajax-Heracles 1
    13 september 19.30 Twente-Go Ahead Eagles 1
    13 september 20.45 AZ-Heerenveen x
    13 september 21.45 Feyenoord-Willem II 1
    13 september 21.45 PEC Zwolle-PSV 2
    14 september 13.30 Utrecht-ADO Den Haag x
    14 september 15.30 Cambuur-Groningen x
    14 september 15.30 Vitesse-Excelsior 1
    14 september 17.45 Dordrecht-NAC 2

    Leave a comment:

Working...
X