320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eredivisie 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Bart
    replied
    31 voor

    17 aprill 21.00 Cambuur-Excelsior 1
    18 aprill 19.30 AZ-ADO 1
    18 aprill 20.45 PSV-Heerenveen 1
    18 aprill 20.45 Vitesse-Dordrecht 1
    18 aprill 21.45 Willem II-Groningen 2
    19 aprill 13.30 Feyenoord-Go Ahead Eagles 1
    19 aprill 15.30 Heracles-PEC Zwolle 1
    19 aprill 15.30 Ajax-NAC 1
    19 aprill 17.45 Utrecht-Twente 2

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    31 voor

    17 aprill 21.00 Cambuur-Excelsior 1
    18 aprill 19.30 AZ-ADO 1
    18 aprill 20.45 PSV-Heerenveen 1
    18 aprill 20.45 Vitesse-Dordrecht 1
    18 aprill 21.45 Willem II-Groningen 1
    19 aprill 13.30 Feyenoord-Go Ahead Eagles 1
    19 aprill 15.30 Heracles-PEC Zwolle 1
    19 aprill 15.30 Ajax-NAC 1
    19 aprill 17.45 Utrecht-Twente x

    Leave a comment:


  • difender
    replied
    31 voor

    17 aprill 21.00 Cambuur-Excelsior 1
    18 aprill 19.30 AZ-ADO 1
    18 aprill 20.45 PSV-Heerenveen 1
    18 aprill 20.45 Vitesse-Dordrecht 1
    18 aprill 21.45 Willem II-Groningen 1
    19 aprill 13.30 Feyenoord-Go Ahead Eagles 1
    19 aprill 15.30 Heracles-PEC Zwolle 1
    19 aprill 15.30 Ajax-NAC 1
    19 aprill 17.45 Utrecht-Twente x

    Leave a comment:


  • Blue Rock
    replied
    31 voor

    17 aprill 21.00 Cambuur-Excelsior x
    18 aprill 19.30 AZ-ADO 1
    18 aprill 20.45 PSV-Heerenveen 1
    18 aprill 20.45 Vitesse-Dordrecht 1
    18 aprill 21.45 Willem II-Groningen 1
    19 aprill 13.30 Feyenoord-Go Ahead Eagles 1
    19 aprill 15.30 Heracles-PEC Zwolle 1
    19 aprill 15.30 Ajax-NAC 1
    19 aprill 17.45 Utrecht-Twente x

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    31 voor

    17 aprill 21.00 Cambuur-Excelsior 1
    18 aprill 19.30 AZ-ADO 1
    18 aprill 20.45 PSV-Heerenveen 1
    18 aprill 20.45 Vitesse-Dordrecht 1
    18 aprill 21.45 Willem II-Groningen x
    19 aprill 13.30 Feyenoord-Go Ahead Eagles 1
    19 aprill 15.30 Heracles-PEC Zwolle 2
    19 aprill 15.30 Ajax-NAC 1
    19 aprill 17.45 Utrecht-Twente 2

    Leave a comment:


  • kemal1
    replied
    31 voor

    17 aprill 21.00 Cambuur-Excelsior 1
    18 aprill 19.30 AZ-ADO 1
    18 aprill 20.45 PSV-Heerenveen 1
    18 aprill 20.45 Vitesse-Dordrecht 1
    18 aprill 21.45 Willem II-Groningen 1
    19 aprill 13.30 Feyenoord-Go Ahead Eagles 1
    19 aprill 15.30 Heracles-PEC Zwolle 2
    19 aprill 15.30 Ajax-NAC 1
    19 aprill 17.45 Utrecht-Twente 1

    Leave a comment:


  • midfielder
    replied
    Vooru edukaimad olid kuue silmaga liider Bart, Blue Rock ja kemal1. Tabelist eemaldasin Mariotti,kes pole kolmes voorus ennustanud.Kui huvi taas tekib, ennistan juba kogutud punktide baasilt tabelisse. Ennustusse lisandus uue foorumlasena raudidas,kes alustuseks kogus viis punkti.

    Tabel

    1. Bart (+6)---143 punkti

    2. kemal1 (+6)---142 punkti

    3. Tofoa (+5)---141 punkti

    4. midfielder (+5)---140 punkti

    5. marconius (+5)---133 punkti

    6. difender (+5)---129 punkti

    7. bubbles (+5)---128 punkti

    8. Blue Rock (+6)---127 punkti

    9. Brick (0)---121 punkti

    10. JuriM (0)---64 punkti

    11. raudidas (+5)---5 punkti


    31 voor

    17 aprill 21.00 Cambuur-Excelsior 1
    18 aprill 19.30 AZ-ADO 1
    18 aprill 20.45 PSV-Heerenveen 1
    18 aprill 20.45 Vitesse-Dordrecht 1
    18 aprill 21.45 Willem II-Groningen 1
    19 aprill 13.30 Feyenoord-Go Ahead Eagles 1
    19 aprill 15.30 Heracles-PEC Zwolle X
    19 aprill 15.30 Ajax-NAC 1
    19 aprill 17.45 Utrecht-Twente 2

    Leave a comment:


  • kemal1
    replied
    30 voor

    10 aprill 21.00 PSV-PEC Zwolle 1
    11 aprill 19.30 Exelsior-Vitesse 2
    11 aprill 20.45 Heerenveen-AZ 1
    11 aprill 20.45 NAC-Dordrecht 1
    11 aprill 21.45 Heracles-Ajax 2
    12 aprill 13.30 Willem II-Feyenoord 2
    12 aprill 15.30 Go Ahead Eagles-Twente 2
    12 aprill 15.30 Groningen-Cambuur 1
    12 aprill 17.45 ADO-Utrecht 2

    Leave a comment:


  • Bart
    replied
    30 voor

    10 aprill 21.00 PSV-PEC Zwolle 1
    11 aprill 19.30 Exelsior-Vitesse 2
    11 aprill 20.45 Heerenveen-AZ 2
    11 aprill 20.45 NAC-Dordrecht 1
    11 aprill 21.45 Heracles-Ajax 2
    12 aprill 13.30 Willem II-Feyenoord 2
    12 aprill 15.30 Go Ahead Eagles-Twente 2
    12 aprill 15.30 Groningen-Cambuur 1
    12 aprill 17.45 ADO-Utrecht 1

    Leave a comment:


  • Blue Rock
    replied
    30 voor

    10 aprill 21.00 PSV-PEC Zwolle 1
    11 aprill 19.30 Exelsior-Vitesse 2
    11 aprill 20.45 Heerenveen-AZ 1
    11 aprill 20.45 NAC-Dordrecht 1
    11 aprill 21.45 Heracles-Ajax 2
    12 aprill 13.30 Willem II-Feyenoord 2
    12 aprill 15.30 Go Ahead Eagles-Twente 2
    12 aprill 15.30 Groningen-Cambuur x
    12 aprill 17.45 ADO-Utrecht 1

    Leave a comment:


  • difender
    replied
    30 voor

    10 aprill 21.00 PSV-PEC Zwolle 1
    11 aprill 19.30 Exelsior-Vitesse 2
    11 aprill 20.45 Heerenveen-AZ 2
    11 aprill 20.45 NAC-Dordrecht 1
    11 aprill 21.45 Heracles-Ajax 2
    12 aprill 13.30 Willem II-Feyenoord 2
    12 aprill 15.30 Go Ahead Eagles-Twente x
    12 aprill 15.30 Groningen-Cambuur 1
    12 aprill 17.45 ADO-Utrecht 1

    Leave a comment:


  • marconius
    replied
    30 voor

    10 aprill 21.00 PSV-PEC Zwolle 1
    11 aprill 19.30 Exelsior-Vitesse x
    11 aprill 20.45 Heerenveen-AZ 1
    11 aprill 20.45 NAC-Dordrecht 1
    11 aprill 21.45 Heracles-Ajax 2
    12 aprill 13.30 Willem II-Feyenoord 2
    12 aprill 15.30 Go Ahead Eagles-Twente x
    12 aprill 15.30 Groningen-Cambuur 2
    12 aprill 17.45 ADO-Utrecht 1

    Leave a comment:


  • raudidas
    replied
    10 aprill 21.00 PSV-PEC Zwolle 1
    11 aprill 19.30 Exelsior-Vitesse 2
    11 aprill 20.45 Heerenveen-AZ x
    11 aprill 20.45 NAC-Dordrecht X
    11 aprill 21.45 Heracles-Ajax 2
    12 aprill 13.30 Willem II-Feyenoord 2
    12 aprill 15.30 Go Ahead Eagles-Twente X
    12 aprill 15.30 Groningen-Cambuur 1
    12 aprill 17.45 ADO-Utrecht 2

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    30 voor

    10 aprill 21.00 PSV-PEC Zwolle 1
    11 aprill 19.30 Exelsior-Vitesse 2
    11 aprill 20.45 Heerenveen-AZ x
    11 aprill 20.45 NAC-Dordrecht 1
    11 aprill 21.45 Heracles-Ajax 2
    12 aprill 13.30 Willem II-Feyenoord 2
    12 aprill 15.30 Go Ahead Eagles-Twente 2
    12 aprill 15.30 Groningen-Cambuur 1
    12 aprill 17.45 ADO-Utrecht x

    Leave a comment:


  • bubbles
    replied
    30 voor

    10 aprill 21.00 PSV-PEC Zwolle 1
    11 aprill 19.30 Exelsior-Vitesse 2
    11 aprill 20.45 Heerenveen-AZ 1
    11 aprill 20.45 NAC-Dordrecht 1
    11 aprill 21.45 Heracles-Ajax 2
    12 aprill 13.30 Willem II-Feyenoord 2
    12 aprill 15.30 Go Ahead Eagles-Twente 2
    12 aprill 15.30 Groningen-Cambuur x
    12 aprill 17.45 ADO-Utrecht X

    Leave a comment:

Working...
X