320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • mjaasa
    replied
    Hea töö mehed. Müts maha teie ees

    Leave a comment:


  • Kebab
    replied
    Proovin kindlasti!!! Loodan, et leian suvel motti iganädalaselt sisse logida. Selleks on moblaäpp väga vajalik.

    Leave a comment:


  • wiiner
    replied
    Tänud, uurin asja.
    Algselt postitas KrisChris Vaata postitust


    Sellise veateate sain ka. Pangas peaks vahendeid olema ja mees maksab ka piisavalt - vist.
    Last edited by wiiner; 02.03.17, 15:58.

    Leave a comment:


  • KrisChris
    replied
    Capture.JPG

    Sellise veateate sain ka. Pangas peaks vahendeid olema ja mees maksab ka piisavalt - vist.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Minu üks väike soovunelm Eesti jalgpalli huvilisena on täitunud. Suur aitäh kõigile, kes selle projektiga on vaeva näinud.

    aga üks probleem, kui seda probleemiks saab nimetada, on see, et mu hinnangul maksimaalselt 2 mängijat ühest meeskonnast on liiga vähe. See oleks mõistlik piirang kui meil oleks liigas vähemalt 12 võistkonda, aga praegusel juhul tuleb koosseisus kasutada vähemalt 8 klubi mängijaid ning voorude vahelisel ajal on seetõttu ka üpris keeruline vahetusi teha. Kuna ilmselt kahe meeskonna mängijad väga hinnas ei ole, siis põhimõtteliselt tähendab see seda, et 1 vahetuse olemasolu korral on võimalik mängija välja vahetada ainult samas meeskonnas mängiva mängija vastu ning oluliselt ei lihtsusta olukorda ka üle nädala 2 vahetuse võimalus. Maksimaalselt 3 mängijat ühest võistkonnast oleks seega minu hinnangul rohkem proportsioonis meie liigasüsteemiga, aga kui nii on otsustatud, siis tuleb sellega hakkama saada.

    edu arendamisel ja põnevat mänguelamust kõikidele!

    Leave a comment:


  • wiiner
    replied
    Tänud ettepanekute eest. Profiil statistikaga kindlasti tuleb. Enne seda on prioriteediks mäng ka mobiilis tööle saada.

    Leave a comment:


  • KrisChris
    replied
    Tere.

    Pull oleks, kui mängija peale kas siis hover-over liikudes või kusagile i nupu peale klikkides näeks pilti ja positsiooni ja mingit lisainfot ka. Ning valmis meeskonna vaates võiks varumeeste pingil olevate meeste all olla kirjas, mis kohta nad mängivad (Kaitsja, Pooli, Rünne) või midagi sellist. Ei ole väga Premium Liiga jälgija - nüüd aga on 1 põhjus juures

    Aitäh.

    Leave a comment:


  • Marek_T
    replied
    Algselt postitas wiiner Vaata postitust
    Need nime all olevad tekstid viitavad järgmisele vastasele ja sulgudes on (K) - kodumäng või (V) - võõrsilmäng
    Ma sain hetk peale kirja saatmist sellest ise ka aru. Fookin'ell. Sorry

    Leave a comment:


  • wiiner
    replied
    Need nime all olevad tekstid viitavad järgmisele vastasele ja sulgudes on (K) - kodumäng või (V) - võõrsilmäng

    Leave a comment:


  • Marek_T
    replied
    Algselt postitas wiiner Vaata postitust
    Palun screenshotti särgi ja mängija mitteklappimise kohta kas siia või fantasy [ät] soccernet.ee. Samuti on teretulnud kasutatava brauseri info jms.
    Vahetuste teema närisin läbi, lubjatükk tuli eest ära. Screnshoti saatsin meilile. Chrome on sirvliks.

    Leave a comment:


  • wiiner
    replied
    Palun screenshotti särgi ja mängija mitteklappimise kohta kas siia või fantasy [ät] soccernet.ee. Samuti on teretulnud kasutatava brauseri info jms.

    Leave a comment:


  • wiiner
    replied
    Formatsiooni saab muuta, tehes vahetusi kas drag-and-drop või siis mängija särgi kõrval oleva ikoonikese abil.

    Leave a comment:


  • Marek_T
    replied
    Algselt postitas humorosoon Vaata postitust
    Ma ka ei leia formatsiooni ja mehenimi ning särk vist ka ei klapi.
    Sama lugu. Mul on florakas Lepmets väravas ja levadikud Kams ja Zaka platsil

    Leave a comment:


  • humorosoon
    replied
    Ma ka ei leia formatsiooni ja mehenimi ning särk vist ka ei klapi.

    Leave a comment:


  • Marek_T
    replied
    Algselt postitas wiiner Vaata postitust
    Tänud, parandasin. Kas nüüd on parem?
    Tundub, et korras jah.
    Kuskohas see formatsiooni jms asjade muutmine käib? Eks ma olen vana mees ka ja ei jaga seda kompuutrivärki, aga no ei näe.

    Leave a comment:

Working...
X