320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premiership 2005/2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Premiership 2005/2006\'

    õnnitulused Yazid-ile võidu puhul ja tänud Melwood-ile ennustuse vedamises
    karm värk on see jalgpall

    ja ega see elu ka parem pole

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Premiership 2005/2006\'

      Algselt postitas Melwood

      Mul on tunne, et ma pole suutnud piisavalt pühenduda.
      Sul on õigus. Pühendumuse ja kohusetundega ei hiilga sa absoluutselt. Aga ma arvan, et ma ei ole mitte ainus, kes soovib sind näha ka järgmisel aastal seda ennustust vedamast. Suured tänud!

      Mis puutub kasvanud punktisummadesse, siis lisaks asjatundlikkuse kasvule ei saa alahinnata fakti, et punktivahed esimeste ja viimaste vahel aina suurenevad, mis teeb ennustamise sellevõrra ka lihtsamaks.

      Õnnitlused esikolmikule!
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Premiership 2005/2006\'

        Algselt postitas jyriöö

        Mis puutub kasvanud punktisummadesse, siis lisaks asjatundlikkuse kasvule ei saa alahinnata fakti, et punktivahed esimeste ja viimaste vahel aina suurenevad, mis teeb ennustamise sellevõrra ka lihtsamaks.

        Õnnitlused esikolmikule!
        Tänan!

        Ja mis puutub Sinu selgitusse punktide kasvu osas, siis mõtlesin ka ise sellele, et Inglise kõrgliiga enda olemus on selle paari aasta jooksul tõesti nii palju muutunud, et ennustamisel on rohkem nö ilmselgeid tulemusi, mis teevad prognoosimise lihtsamaks.
        BACK WHERE WE BELONG

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Premiership 2005/2006\'

          Samas ennustas võitja Yazid täpselt pisut üle poole kõikidest toimunud mängudest ehk 57%. Eeldusel muidugi kui ta ringe vahele ei jäänud. Nii et ilmselgete mängude osakaal on ikkagi veel päris väike kui ka võitja tabavusprotsent kõrgemale ei küündinud.

          Jätkuvad õnnitlused esikolmikule!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Premiership 2005/2006\'


            5. mjkk 202p (+7)
            27. fitti 174p (+6)
            Arvestades minu mitmeaastast rivaliteeti selle härraga ja seda, kuhupoole kaalukausid kaldunud on, ei saa ma mitte nõustuda liigatulemuste ilmselgeks muutumise osas.

            (Nojah, samas vaadates ka muuhulgas minu Spordiennustuse saldot, on piiiizikene võimalus, et ma olen oma magic touchi kaotanud.)

            Aga tänud ja kinnitan, et jyriöö pole ainus.

            edit: eelmise aasta lõpptabel kinnitab siiski, et sama koha saamiseks pidi tõesti vähem pingutama (27. fittibaldi 155p (+3)).
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Premiership 2005/2006\'

              pole kyll erilist millegiga h6isata aga eelmise aasta tulemusest lausa 58p. rohkem ehk siis 04/05 35.koht 102p/ 05/06 32.koht 159p.Ueel hooajal siis kindel plaan 30ne hulka j6udmine ja j2lle 58p. isiklikurekordi parandamine.

              T2nud Mellwood!!!
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Premiership 2005/2006\'

                Õnnitlused esikolmikule!

                Neli hooaega ennustatud, sel korral saavutasin enda jaoks täieliku põhja, nii punktide kui koha arvestuses. Järgmisel hooajal võtan ennast taas kätte Siin võrdluseks möödunud aastate tulemused:

                2002/03 4. - 177p
                2003/04 1. - 188p
                2004/05 12-13. 171p
                2005/06 28. 169p
                Supplies!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Premiership 2005/2006\'

                  õnnitlused esimestele ja suurimad tänud melwoodile korraliku vedamise eest.
                  ja fitti, järgmine aasta saad ehk uue võimaluse.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X