320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mahavisatud raha

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Montag
    replied
    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Esiteks: hooaeg on veel noor (ka Bale ise).

    Teiseks: selle postituse oleks võinud teha juba enne esimest vooru.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Nagu Tallinna valimiskampaania !
    Jalgpall ongi sisuliselt samasugune tsirkus.

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Särgid on müüdud, reklaamlepingud tehtud. Suvel räägiti ainult temast, praegu räägitakse ainult tema(alavormi)st. Seega on Real väga rahul. Väljakul toimuv on niiehknaa pededele.
    Nagu Tallinna valimiskampaania !

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Särgid on müüdud, reklaamlepingud tehtud. Suvel räägiti ainult temast, praegu räägitakse ainult tema(alavormi)st. Seega on Real väga rahul. Väljakul toimuv on niiehknaa pededele.

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied

    Leave a comment:


  • Tanel
    replied
    Kui poest vale asi osta, siis on see ka ikkagi maha kukutatud. Kui just ette ei tea, et sa ostad midagi, mida vaja pole.

    Leave a comment:


  • rauulo
    replied
    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Pillasin poes 10 senti maha ja kuna see kukkus poolenisti riiuli alla, siis ei hakanud seda üles korjama.
    Püsi ikka teemas. Mahavisatud, mitte maha kukutatud raha.

    Leave a comment:


  • Tanel
    replied
    Pillasin poes 10 senti maha ja kuna see kukkus poolenisti riiuli alla, siis ei hakanud seda üles korjama.

    Leave a comment:


  • Maarek
    replied
    Kuna käisin poja PS2'ga "IT buss"is abi palumas, sest mingil põhjusel konsool ei toiminud.
    Vennad "tegelesid" tunda aega ja küsisid selle eest 500 eek-i.

    Kodus natuke toimis ja hakkas sama jama peale. Natuke katsetamist ja proovimist ja sain jälile, mis trikiga saab asja kiirelt korda.
    Kuradi peded ei teinud tunni jooksul mitte sittagi ja küsisid selle eest viis sotti. Öelnud siis vähemalt vihje, mis aitas, aga ei sedagi. Nendele jobudele ei ole enam leidnud vajadust raha minna kinkima.

    Leave a comment:


  • mg
    replied
    õlle joomise teema on eraldi off topicus
    aga mo arvates on see ale täitsa pandav, kuldsed õlled ei meeldi üldse(Saku kuld, Stari melnik/baltika/aldaris zoltoje ja muidugi klassikaline 2,5 liitrine gold mine)

    ahjaa, ostsin endale sügisel iirimaalt lonsdale ketsid 15 naela eest, raisk, talvel ei käind nendega, nüüd on lagunenud, a õmblesin ja liimisin natuke, töötavad jälle.
    miks ma üldse kurdan- originaalhind olla olnud neil 65 naela, siukse raha eest tünksi küll enam saada ei tahaks.

    ja veel mahavistatud rahast, tavaline konsa, kus uksed tehakse kell 9 lahti ja esimene bänd läheb kell 12 peale- selleks ajaks juba nii täis, et kas magan kusagil või on juba välja visatud peolt, jee

    Leave a comment:


  • LeeRomeno
    replied
    Algselt postitas Wr1ght Vaata postitust
    Õnneks oli sooduses kui ma 2 pooleliitrist(eip siiski 0.4???? what is that about) ostsin huvi pärast aga esimest juues oli juba . Teise jõin mingisugune 5 päeva hiljem lootuses, et ehk ei olnud maitsega harjunud või eelarvamus aga sama saast ikka.
    Väga ebatõenäoline, et Nikolai II´l nii halb maitse oli aga kes teab. Seda väidab vaid reklaam.
    Neid on muuseas 2 erinevat, ALE on tõesti jube magus ja vastik, aga GOLD vist on väga maitsev, vähemalt minu arvates.

    Leave a comment:


  • cpidr.
    replied
    Esimest korda elus tellisin Ebayst midagi. PS3 mängu tellisin.. ja kui lõpuks kätte sain (20€+10€post) siis oli plaat tükkideks. Võtsin ühendust ja öeldi, et saada tagasi ja saad uue. Tagasi saatmine on järjekordne 10€ ja sinna see jäigi.

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied
    Iga kord kui ma ennast mällerisse joon.

    Leave a comment:


  • umbadapopp
    replied
    Sony Ericsson Xperia Arc S
    Kõik see võimsus, hea mälu ja värki pole minu jaoks ära tasunud. Aku reaalselt telefoni kasutades üle (poole) päeva ei kesta. Oleks saanud palju odavamalt enda jaoks piisavalt hea nutitelefoni, millel aku ka peab.

    Leave a comment:


  • RR9
    replied
    200€ koroonalaua pidin 6 kuud hiljem 100€-ga maha müüma, sest polnud vastast, kellega mängida.
    60€ olen kaotanud netipetturite tõttu.
    Ostsin sügisel sellise Nokia http://image3.pricedekho.com/p/1/117...ture-large.jpg hinnaks oli 108€. Tunnen, et suht mahavisatud raha jällegi :/

    Leave a comment:

Working...
X