320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Võtke tuba!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • urmar
    replied
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Hea, et sa viitsid see-eest sõna võtta. (y)
    Ma sinu kohta nii ei arva, vaikimine oleks soliidsem olnud.

    Leave a comment:


  • Martin
    replied
    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    ei viitsinud isegi süvenenult lugeda.
    Hea, et sa viitsid see-eest sõna võtta. (y)

    Leave a comment:


  • vandersell
    replied
    Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
    Aga hea küll, loodan, et see mõttetu teema on selleks korraks ennast ammendanud
    Lootus-lohutus, sest

    Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
    mitte ära mine teravaks või isiklikuks
    "Peeglike, peeglike seina peal, kes on kõige õiglasem foorumi peal?" "Sorri, ei saa vastata, banaanid on liiga maitsvad, om-nom-nom"

    Kindlasti on Margus Kask tore inimene, meeldiv vestluskaaslane, aus maksumaksja ja muidu vahva eestimees. Ka MargusKask on tubli - veatu grafommatika ja väitluskihk on siinse kopitanud foorumi letargiast äratanud. Kogu selle kihu käigus tasuks siiski aeg-ajalt peatuda ning mitte panna rõhku vastustele, mis antud, vaid pigem andmata jäetud.

    Igatahes, nagu öeldakse, soovime nii M K-le kui MK-le kiiret paranemist!

    --> <--

    Leave a comment:


  • MargusKask
    replied
    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
    Päris pseudoprobleem pole, minu arvates, kohati tuleb sellise kolmanda klassi poisi juttu. Need sinu comebackid on ka päris punnitatud ja ei ole kuigi humoorikad. Just sayin'. Parem ära tee nendest isadest välja.

    Aga ma ei hakkaks selle pärast "suurte poiste" kombel kiusama, veelgi enam nende eeskujul seda tegema. See on umbes sama, et kõvad "mehed" ees hakkavad suitsu tegema ning ühtekuuluvuse eesmärgil hakkavad teised sama tegema, sest "nii on lahe". Ignolist on hea soovitus (suur +1 malagarile). Alati saab ju viisakalt ka öelda, et see jutt ei lähe või midagi sellist.
    Tänan soovituste eest.
    Nagu Malagar ütles siis see on foorum ja selle mõte ongi rääkida (kirjutada), 100% nõus. See kas osa minu või kellegi teise postitusi on kolmanda klassi või mõnel muul tasemel, see on igaühe maitse asi nagu ka see, kas comebackid on naljakad või mitte.
    Minu ettekujutus sellest foorumist on algusest peale olnud selline, et kui midagi kellegi postituses ei meeldi või pole sa sellega nõus siis lükka ümber või diskuteeri vastu, mitte ära mine teravaks või isiklikuks ja sellega seoses ka teemast välja.

    See soovitus, et ära tee välja ja keera kristlase kombel teine põsk ette on muidugi üllas aga kui palju neid on, kes seda reaalselt järgivad.

    Aga hea küll, loodan, et see mõttetu teema on selleks korraks ennast ammendanud ja saame taas Arsenalile keskenduda.

    Leave a comment:


  • RealFan
    replied
    Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
    See on täiesti mõttetu vastus. Proovi nüüd natuke täpsem olla. Või veel parem, too mõni näide. Praeguse seisuga tundub see mingi täielik pseudoprobleem olevat, mille keegi kuskil käima tõmbas ja nüüd osa lambaid kaasa jooksevad.
    Päris pseudoprobleem pole, minu arvates, kohati tuleb sellise kolmanda klassi poisi juttu. Need sinu comebackid on ka päris punnitatud ja ei ole kuigi humoorikad. Just sayin'. Parem ära tee nendest isadest välja.

    Aga ma ei hakkaks selle pärast "suurte poiste" kombel kiusama, veelgi enam nende eeskujul seda tegema. See on umbes sama, et kõvad "mehed" ees hakkavad suitsu tegema ning ühtekuuluvuse eesmärgil hakkavad teised sama tegema, sest "nii on lahe". Ignolist on hea soovitus (suur +1 malagarile). Alati saab ju viisakalt ka öelda, et see jutt ei lähe või midagi sellist.

    Leave a comment:


  • malagar
    replied
    Algselt postitas Haron Vaata postitust
    Mölapidamatus!
    Kurat see on foorum. Selle mõte kurat on, et inimesed saavad suud tühjaks rääkida. Ja vaba valik on ka - kui ei meeldi siis ära loe või pane üldse ignore listi

    Leave a comment:


  • MargusKask
    replied
    Algselt postitas Haron Vaata postitust
    Mölapidamatus!
    See on täiesti mõttetu vastus. Proovi nüüd natuke täpsem olla. Või veel parem, too mõni näide. Praeguse seisuga tundub see mingi täielik pseudoprobleem olevat, mille keegi kuskil käima tõmbas ja nüüd osa lambaid kaasa jooksevad.

    Leave a comment:


  • Haron
    replied
    Mölapidamatus!

    Leave a comment:


  • MargusKask
    replied
    Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
    Vast pole hullu.
    Coco (no offence) samuti foorumiga liitudes ladus blokkide kaupa liigendamata teksti, aeg on aga oma töö teinud, nüüd tuleb sealt vaid kvaliteeti.
    Küllap MK samuti ajapikku hakkab oma mõtteid enne foorumi valamist sorteerima.

    Edit: kurja, vaatasin, et Coco liitumisaasta 2001. Ma ajan midagi segi, mulle nagu tundus, et aastaid tagasi mingi hetk ta muutus maru aktiivseks ja verbaalselt ohtraks.
    Sama küsimus sulle ka - Mis siis minu postituste juures häirib?

    Leave a comment:


  • MargusKask
    replied
    Algselt postitas Haron Vaata postitust
    Sa proovi keskenduda sellele , et oma mölapidamatust kontrollida!
    Natuke rahulikumas toonis nüüd: kas tohib küsida, et mis siis seekord täpsemalt häiris, et oli vaja teravaks minna?

    Leave a comment:


  • Nurmekas
    replied
    Vast pole hullu.
    Coco (no offence) samuti foorumiga liitudes ladus blokkide kaupa liigendamata teksti, aeg on aga oma töö teinud, nüüd tuleb sealt vaid kvaliteeti.
    Küllap MK samuti ajapikku hakkab oma mõtteid enne foorumi valamist sorteerima.

    Edit: kurja, vaatasin, et Coco liitumisaasta 2001. Ma ajan midagi segi, mulle nagu tundus, et aastaid tagasi mingi hetk ta muutus maru aktiivseks ja verbaalselt ohtraks.

    Leave a comment:


  • MargusKask
    replied
    Algselt postitas Haron Vaata postitust
    Sa proovi keskenduda sellele , et oma mölapidamatust kontrollida!
    Wow, mõnel on ikka elus midagi väga viltu kui minu kommentaarid nii väga häirivad

    Sa tundud olevat teadusele asendamatu uurimisobjekt, et miks ometi sinu puhul evolutsioon kuskil ahvi ja inimeses vahepeal seisma jäi. Võta nüüd rahulikult ja mine poodi, banaani kilohind on üsna soodne hetkel.

    Leave a comment:


  • malagar
    replied
    Rahu nüüd omade vahel!

    Leave a comment:


  • Haron
    replied
    Algselt postitas MargusKask Vaata postitust

    Üldiselt 3 punkti käes ja nüüd saab keskenduda sellele, et kas keegi ka ostetakse järelejäänud kahe ja poole päeva jooksul.
    Sa proovi keskenduda sellele , et oma mölapidamatust kontrollida!

    Leave a comment:


  • LuchoCholo
    replied
    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    Who da fuck is this guy ja miks ta igalpool möliseb?
    See on jaalo varikonto.

    Leave a comment:

Working...
X