320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kas Pints on päris inimene?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Pints on päris inimene?

    Pikk ja nägus Forbes'is korduvalt tsiteeritud Saaremaa poiss, endine pankur, kelle nõrkuseks on põlved ja kartulid.
    19
    Jah, otseloomulikult!
    10,53%
    2
    Ei, tegu on reptiili või mõne muu maavälise olendiga
    26,32%
    5
    Ei, tegu on kõikide Saarlaste ühiskontoga Soccernetis
    31,58%
    6
    Ei oska öelda, on tarvis täiendavaid uuringuid
    31,58%
    6
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    #2
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Pikk ja nägus Forbes'is korduvalt tsiteeritud Saaremaa poiss, endine pankur, kelle nõrkuseks on põlved ja kartulid.
    Forbes'is siiski ainult korra olnud.
    Nägus pigem ainult oma vanaema arvates aga ta arvas kuni lõpuni, et ma olen ka kondine, seega tasub olla allikakriitiline. Põlved on terved, pole kunagi nendega probleem olnud - valu teeb reielihas ja sealsed närvid.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Forbes'is siiski ainult korra olnud.
      Nonii, hakkab välja tulema! Eelmine kord siis liialdasid!
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Pikk ja nägus Forbes'is korduvalt tsiteeritud Saaremaa poiss, endine pankur, kelle nõrkuseks on põlved ja kartulid.
        Ma täiendaks seda sellega, et meest on kutsutud erakonna ridades kandideerima. Lisaks oolnud mitmete suurettevõtete ja avaliku sektori organisatsioonide go-to-guy erinevate probleemide lahendamisel. Hommikul kindlasti lisandub värske peaga midagi veel. Teatud seos on tal ka Tallinna Ülikoolis õppimisega (lol, ei saanud TÜ-sse sisse : D) vististi.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Nonii, hakkab välja tulema! Eelmine kord siis liialdasid!
          Ma ei mäleta täpset sõnastust aga võisin kasutada väljendit "korra/kaks" (võid julgelt parandada kui eksin) - mind on mainitud/tsiteeritud ka teistes tuntud välismaistes väljaannetes.

          Kommentaar


            #6
            Mina mäletan ühte viidet Forbesile. Pints, sa suvepäevadele lähed? Kui lähed, siis ma tulen ka. Vaataks oma silmaga üle mehe, kes muidu jätab täitsa okei mulje, aga tegelikult fännab, sealjuures täitsa avalikult, saksamaad.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              Mina mäletan ühte viidet Forbesile. Pints, sa suvepäevadele lähed? Kui lähed, siis ma tulen ka. Vaataks oma silmaga üle mehe, kes muidu jätab täitsa okei mulje, aga tegelikult fännab, sealjuures täitsa avalikult, saksamaad.
              Oh sind meelitajat aga sel aastal ei jõua - lubasin äiale appi minna maja värvima ja siis pean Tapal olema päev/kolm.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Oh sind meelitajat aga sel aastal ei jõua - lubasin äiale appi minna maja värvima ja siis pean Tapal olema päev/kolm.
                Tapale? Sa oled mingi kaitseväelane ka siis?

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Tapale? Sa oled mingi kaitseväelane ka siis?
                  Ei ole kaitseväeteenistuses.

                  Kommentaar


                    #10
                    Mis ikka minu kohta uurida, meil Saaremaal palju huvitavaid inimesi.

                    Saaremaal ema juures elav kelm ujus Eesti poliitikutele kavalalt külje alla ja valetas end Rootsi miljardäri esindajaks. Mitmed lasid end haneks tõmmata.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      Oh sind meelitajat aga sel aastal ei jõua - lubasin äiale appi minna maja värvima ja siis pean Tapal olema päev/kolm.

                      No Tofu ja plastic tulevad appi värvima ning siis jõuad ka suvepäevadele.
                      Tapa ei ole Nelijärvelt väga kaugel.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        No Tofu ja plastic tulevad appi värvima ning siis jõuad ka suvepäevadele.
                        Tapa ei ole Nelijärvelt väga kaugel.
                        Mul tegelikult tööde/tegemiste nimekiri oluliselt pikem; Antarktikasse vaja miskit toimetada(õnneks vastutab logistika eest Aboa jaam) ning suurem eeltöö on juba tehtud(testimised Lapimaal), Bolti ühe VPga datat vahetada ja siis lepingud signeerida või mitte, lisaks põrutas üks osanik puhkusele, seega saan hetkel kamaluga asju optimeerida ja monitoorida (mida ma ka täna ilmselt hommikuni taas teen), EUTECi asjad mida olen juba kuu/kaks edasilükanud (muidu läheb asi piinlikuks) + teadmatus kas tööreisid Ungarisse ja Itaaliasse ikka toimuvad või mitte jne.

                        Kasutaja Pints on ühe mõtte mees (multitasking on tundmatu suurus) ja kui miskit vasardab kuklas, siis istub vaikselt nurgas, on vait, muigab ja vaatab kaugusesse (võin isegi Maxima riiulite vahel klaasistunud pilguga kaugusesse vaadata ning mitmeid minuteid omi mõtteid mõelda suud matsutades). Seega enne septembrit ma end kuskile ei luba, isegi Jaanipäeva ei saanud sel suvel rahus pidada (tunnike/kaks olin lõkke ääres, siis enam ei kannatanud ning tormasin kodukontorisse).

                        Kommentaar


                          #13
                          Täiendan, et mingi hetk oli ta vene saatkonna/luure vaateväljas tänu... ma ei teagi.. sagedasele viibimisele usa saatkonnas äkki?

                          Kommentaar


                            #14
                            Lisaks pidi füüsik Tõive Kivikas ta mentor olema.

                            Kommentaar


                              #15
                              Pints, tee siis jooksvalt memuaaride jaoks märkmeid ka ikka. Kuskil 2050 paiku Soccerneti karskem ja tervislikumat elu elanud sihtgrupp saab huviga lugeda...

                              Kommentaar

                              Working...
                              X