320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teema postituste arvu suurendamiseks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Normaalne. Ole paar nädalat eemal ja sellised lood foorumiga. Uus elu, mis?
    Supplies!

    Kommentaar


      noh jaa! mingi üleeilne teema või nii
      aga lahe juu! Kuigi läbu alateemas on veidi vaikne ikkagi
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        Kuigi läbu alateemas on veidi vaikne ikkagi
        Mis inimesed ikka möllavad, kui postitusi juurde ei saa. Paljud ju postitasid just sellepärast nüüd LÄBU'sse kvalifitseerunud teemadesse.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Varsti öeldakse mitte "nagu alkoholivaba õlu" vaid "nagu LÄBU alafoorum".
          The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
          If you're good at something, never do it for free - See above.
          I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

          Kommentaar


            Pohhui need postitused, teda nagunii kätte ei saa. Sellega seoses, kes siis on foorumi esispämmer, kes kõige rohkemast ilma jäi?

            Kommentaar


              Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
              Pohhui need postitused, teda nagunii kätte ei saa. Sellega seoses, kes siis on foorumi esispämmer, kes kõige rohkemast ilma jäi?
              Isegi Eston kahvatub tema kõrval.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                ma kaldun arvama, et see kollerjaf on mingi häkker or smth...sest poste temalt ei leia tglt juuuu vms?

                Kommentaar


                  ma tänan...sama sinul...
                  mis sest et ma viieline õpilane ja puha...loll olen ma ikkagi, just nagu sina juu

                  Kommentaar


                    Elu on näidanud et koolitarkusest pole elus praktiliselt midagi kasu! Mitte et ma arvaks et sa loll oled.
                    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                    If you're good at something, never do it for free - See above.
                    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                    Kommentaar


                      njaah...sedand küll. sixtysix-i sõnade järgi olen loll ja pole midagi teha...aga ma kaldun arvama, et mina pole see kõige lollim.


                      ja kui olengi loll, vähemasti pole mingi koll.

                      Kommentaar


                        Ma olen enamuse sõnade järgi nii loll kui koll. Aga mida kuradit see enamus ka teab?
                        The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                        If you're good at something, never do it for free - See above.
                        I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                        Kommentaar


                          õige suhtumine.

                          Kommentaar


                            klege öelge mis imemees see kollerjaf on, et tal üle 4 miljoni postituse juba on? mingi ülihüpersuperspämmer?
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              klege öelge mis imemees see kollerjaf on, et tal üle 4 miljoni postituse juba on? mingi ülihüpersuperspämmer?
                              khm-miljardi-khm (4,294,967,295)
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
                                kes siis on foorumi esispämmer, kes kõige rohkemast ilma jäi?
                                Ma jäin 100-st postist ilma
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X