320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jõulud!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
      Rakverel on sitaks ilus kuusk keset linna. Ilusam kui vanalinnas.
      Kunagi oli uks teema ka kus olid j6ulusalmid, enam ei leia kuidagi ules. Huvitav oleks lugeda.
      Rakvere kuusk, ja ilus? Rakverel pole kuusel alumisel osal ühte poolt ollagi. Paistab läbi lausa. Sõmmi kuuskki pidavat kenam olema.

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Mina küll usun, et jõuluvana on olemas.


        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
        muidugi on...

        imelik et viimased paar aastat pole sellist 6iget emotsiooni enam olnud. K6hu saad kuni 3 kuningani ühest söögikorrast täis ja kuusk saab toodud ja igast vidinad üles pandud ning j6ulusaateid vaadatud, aga emotsioonitult. Kahju et sellist lapselikku 6hinat enam pole.

        Tunnen tegelikult sama - pole mingit hullu ootust nagu paar aastat tagasi (ja ma polnud siis 14 aastane). Mind teeb nukraks ja kaotab ka jõulumeleolu, kui pole valgeid jõule. Mulle annab lumi jõulude ajal ikka palju. Kui ikka vaatad aknast välja ja näed, et maa on valge. Tean, et mõnes kohas Eestis oli lund, aga kahjuks Tallinnas ja Häädemeestel ei olnud. Muidugi loevad ehitud kuusk, jõulutoidud, kingid jne ka, aga kui lumi on puudu, siis pole miski sama.

        Kommentaar


          kusagile maale ei saanud sõita?

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            kusagile maale ei saanud sõita?
            Sõitsingi ju - Häädemeestele. Isegi suusariided olid igaksjuhuks kaasas, aga need jäidki riidepuu peale

            Kommentaar


              Häädemeeste pole piisavalt maal?

              edit: Gairi oli sekund kiirem
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                tra ega ma maakas pole et maakohti tean

                Kommentaar


                  Algselt postitas norsk Vaata postitust
                  Kellel on jõulumeeleolu? Tunnistage üles!
                  pole juba vähemalt 3 viimast aastat olnud. sihukeses kohas kus on 15 kraadi sooja ei saagi sellist tunnet tekkida nagu seda on Põhja-Euroopas.

                  huvitav seik oli näiteks 24. detsembril, kui ühes kohvikus väikse õlle tegime naisega. Ettekandjaks osutus brasiillanna, kes soovis arvet tasudes häid jõule. Sekund hiljem aga tuli välja mõttega, et meil vist jõulud hoopis äkki jaanuaris, sest arvas et olen ukrainlane (siin kõik valged kes pole portugaallased, on nende jaoks ida-eurooplased ehk siis ukrainlased või venelased). Vastasin talle selle peale, et on küll mul hetkel jõulud samuti nagu teilgi ja küsimusele, et kust pärit siis olen, vastasin et Eestist, Soome lähedalt, kus elab päris jõuluvana. Selle peale tegi teenindaja muidugi pika näo et kas tõesti on selline asi olemas...
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    tra ega ma maakas pole et maakohti tean
                    Vahest tasub ka maakas olla Tegelikult on hea olla nii, et elan linnas, aga suvel tahaks maale ära ja olla maakas. On hea kui laps on ikka päris lehma ja siga ka näinud

                    Kommentaar


                      mu jõulud on kurvad
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jonathan Vaata postitust
                        Lihtsalt kogu SEE JEESUSE m6la on m6ttetu!
                        Mingi TORe koosviibimine ma v6in iga 6htu perega koos olla mix peax m6ttetult raha raiskama jne!!!!
                        Ma annan sulle kunagi kaheliitrise coca cola, kui ma eksin -aga sa ei ole üle 16 aastane.
                        Seisukoht asjalik, kui sulle on jõuludeks iga aasta külmunud rebase junni kingitud. Muidu aga vb mitte.
                        Jõulud on tegelikult kristlaste poolt pmst. järele ahvitud. Olid need juba ennegi olemas kunagi miskite maarahvaste poolt mõeldud pühad. Kirik, nagu ikka võimuahne firma, tahtis veel asja enda jaoks kasulikumaks teha jne.
                        Miks peaks asi olema jeesuse mölas ? Mind näiteks Jeesus, kui ilus noor mees, ei koti. Piibli teema on üldse selline, mille kohta võiks paar lehekülge arvamust avaldada, aga ei viitsi.
                        Aga miks mitte leida jõulu ajal selline aeg, kus õrnalt maha rahuneda, kõik kokku koguda (muidu leidub ikka iga nv inimene, kes tulla ei saaks) ja toredalt koos õhtut veeta. Ei leia põhjust, miks asja vaadata Jumala ja Jeesuse ja Kiriku ja patukahetsuskirja -silmade läbi.
                        Jõulud on aeg, kus ka sarimõrvarid tunduvad korraks head inimesed. Mis võiks olla imelisem.
                        Olge mõnusad.

                        Kommentaar


                          HÄID JÕULE TEILE KÕIGILE, KALLIS FOORUMIPERE!


                          PS! kui keegi hakkab jaurama teemal, et see pilt on shopatud, siis mul on ükstaspuha- jõulud ju !!!!!!!!!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                            HÄID JÕULE TEILE KÕIGILE, KALLIS FOORUMIPERE!

                            PS! kui keegi hakkab jaurama teemal, et see pilt on shopatud, siis mul on ükstaspuha- jõulud ju !!!!!!!!!!!
                            See pilt on shopatud! Aga see ei tähenda, et kitsedele täna süüa ei või viia. Eelmine aasta said juustuvõileiba kalamarjaga. Sellel aastal üritan vähemalt sama tugevalt neid aidata. Olge toredad.

                            Kommentaar

                            Working...
                            X