320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WTP hiphopiteema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • count
    replied
    Grand Champ on kohe kohe väljastamas uut kauamängivat. Esiksingli taust on isegi kehvem kui enamustel Eesti B kategooria vendadel, aga lüüriliselt on DMX parimates parim.

    When it come to rap, you cats got it all wrong
    Got bars for days, but can't make a song
    If you did half of what you said when you was flapping your jaw
    Push dem bricks, the fuck yous rapping for? nigga!


    Leave a comment:


  • Kasepats-Pidur
    replied


    Count ilmselt ei approvi ja Tommy pole ka eriline lemmik mul, aga noh, video on ikka dope mis dope.

    Leave a comment:


  • count
    replied
    Viimane võimalus teha üks korralik ja tõetruu räppari eluloofilm. Kõik katsed siiani on olnud alla igasugust arvestust. Notorious ja Straight Outta Compton olid reaalsusest ja tegelikest sündmustest väga kauged.
    Ootused on suured.

    Leave a comment:


  • Rocheteau
    replied

    Leave a comment:


  • Rocheteau
    replied

    Leave a comment:


  • Rocheteau
    replied
    natuke tõsisemat kraami, mida klubis ei kuule

    Leave a comment:


  • Rocheteau
    replied
    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Haha, mis näitaja see "Jay's track" aastal 2016 on?

    Imho parim "Khaledi" lugu:



    dat beat doe...

    Boonuseks täiesti mõttetu "making of" video selle loo tegemisest: https://www.youtube.com/watch?v=um-yBsfWTGk
    iga vend kes freestyle'is selle biidiga oli parem kui number üks Raptorsi fänn

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Algselt postitas Yattara Vaata postitust
    Mulle tundub, et Killa Cam pole enam ammu räpiteemat tõsiselt võtnud ja ma kahtlen, kas see üldse enam kunagi muutub. Küllap lükatakse albumit edasi ja edasi ja kui viimaks ilmub, siis on helikvaliteet vms saast. A noh, pisut kahju on teda flabby & sick staatuses näha. Seda nii relevantsuse kui ka välimuse mõttes. Vähemalt Gucci võttis ennast käsile.
    ma usun, et võib ok toode tulla. ja n̶o̶v̶e̶m̶b̶r̶i̶s̶ oktoobris tuleb kindlalt (album arvatavasti valmis), sest:
    a) tal eraldi värv copyrighted or some shit (Killa pink)
    b) reebok deal*
    c) oktoober on ka breast cancer awareness month ehk roosast saab domineeriv teema.

    * - "tell corporate: cut this shit. cut the check" - stseeni on ka vaja mu ellu.

    [fire emoji][pray emoji][fuego emoji]

    Leave a comment:


  • count
    replied
    hakkab skyplussi diskoks käest ära minema, vahelduseks midagi teemasse ka

    Leave a comment:


  • Yattara
    replied
    Mulle tundub, et Killa Cam pole enam ammu räpiteemat tõsiselt võtnud ja ma kahtlen, kas see üldse enam kunagi muutub. Küllap lükatakse albumit edasi ja edasi ja kui viimaks ilmub, siis on helikvaliteet vms saast. A noh, pisut kahju on teda flabby & sick staatuses näha. Seda nii relevantsuse kui ka välimuse mõttes. Vähemalt Gucci võttis ennast käsile.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Magna Carta oli tõesti pask,
    ülejäänud su jutt on pask.

    Cam pole relevant ja sellest on mul väga kahju. stseen, kuidas Cam on ER'is doktorile ütlemas: "Stop saving n*****!" on puudu mu elust


    novembris see loodetavasti muutub.

    Leave a comment:


  • Kasepats-Pidur
    replied
    Ei no konkreetse loo kohta polegi etteheited, v.a Future'i astma-atakid pole eriti minu teetass. Aga see sissejuhatus, et "pohhui et DJ Khaled, see on pmst Jay lugu" ei ole ju mingi Tätte topeltgarantii praegusel ajahetkel. Peale Black Albumit (aasta 2003!) pole Jay-lt stabiilselt head kraami tulnud. Muidugi üksikute eranditega, nagu mõned lood siin-seal, mõned feadid teiste räpparite lugudel ja Watch the Throne album, kus pigem ka Kanye domineeris. Pigem ajab Khaled hetkel vähe vingemat asja kui Jay, hoolimata oma nalja-imidžist. Ilmselt suuresti minu isiklik probleem, kuna tra, mul siiamaani kerge trauma sellest Magna Carta albumist, pean reasonable doubti ja blueprinti iga mingi aja tagant üle kuulama.

    Et post raisku ei läheks:

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Haha, mis näitaja see "Jay's track" aastal 2016 on?
    user Kasepats-Pidur is part of the Beehive. poleks arvanud.

    see track on näitaja.

    meanwhile, still bangin in 2016

    +
    see ka fresh

    Leave a comment:


  • Kasepats-Pidur
    replied
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    disclaimer: it's basically Jay's track don't mind it's on Khalid's name.
    Haha, mis näitaja see "Jay's track" aastal 2016 on?

    Imho parim "Khaledi" lugu:



    dat beat doe...

    Boonuseks täiesti mõttetu "making of" video selle loo tegemisest: https://www.youtube.com/watch?v=um-yBsfWTGk

    I still don't get what exactly Dj Khaled does

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    back at ya!


    disclaimer: it's basically Jay's track don't mind it's on Khalid's name.

    Leave a comment:

Working...
X