320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Demokraatlikud moderaatorivalimised Soccernetis!

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • Martin
  replied
  Läbu koht on läbus. LÄBU!

  Leave a comment:


 • eston maravilha
  replied
  moderaatoriõigused ainult neile, kel on üle 15000 postituse.

  Leave a comment:


 • elx
  replied
  Siinkohal jääb üle vaid Dannariga nõustuda. Üks tavafoorumlane ei tea foorumi ja moderaatoritöö telgitaguseid, seega pole ka pädev antud teemal otsuseid vastu võtma. Otsuseid tehku ikkagi omanikud, küll siis kasutajad annavad oma käitumisega mõista kas need otsused on õiged või mitte.

  Leave a comment:


 • Mõnuagent 007
  replied
  õu, moded, kustutage see teema ära. demokraatia imegu pulka (muidu saaks rahvavalimisega savisaar presidendiks).

  Leave a comment:


 • marv3llous
  replied
  Ahnii, nüüd natuke ringi kolades ja nähes mis Soccernet.ee alafoorumi ühes threadis õhku on tõusnud siis saan aru küll, et tegemist on lihtsalt sinu provokatsiooniga.

  Edu demokraatia saavutamisel internetifoorumis kus igaühel peaks sinu arvates olema vabariigi põhiseadusega õigus öelda täpselt seda mis sülg suhu toob!

  Leave a comment:


 • marv3llous
  replied
  Ei noh, kui see nüüd nali pole siis on see ikka üks tore nali küll!

  Kui aus olla siis mind täitsa huvitab, et kes on need "sõbrad" kellele liiga tehakse, ning millistes alafoorumites seda juhtub? Ise enamasti külastan Inglise Liigat ja Off-Topicut ning pole pea kunagi liigse jõu demonstreerimisega kokku puutunud ega pealt näinud. Muidugi Eesti/Itaalia/Hispaania jalgpallis tundub igasugu tatipritse hulga rohkem olevat, ehk who knows - võib olla peamine probleem asubki just nendes alafoorumites?

  Üldiselt ütlen ma seda et teatav "isakeste" ülemvõim on anyway igas online communitys ning miskisuguse "demokraatliku" jõua sa neid vaevalt kangutad. Olen ise ühes teatavas communitys samamoodi "vana kala" ning kui tulevad uued ja särtsakad siis ikka juhtub et tõmmatakse alustuseks natuke jahutavalt virtuaaljalaga näkku.

  Aga noh, seda nüüd kõike juhul kui see siin üks tore Tofoa nali polnud

  Leave a comment:


 • Demokraatlikud moderaatorivalimised Soccernetis!

  Austatud soccernetlased, kommentaatorid, foorumlased, teie emad ja vennapojad, moderaatorid exclusive! Järgnev avaldus on mõeldud lugemiseks kõigile. Meie ei käsi, luba, sunni ega keela. Alloleva lugemine on rangelt vabatahtlik kuid soovituslik. Loodame avaldusega avada veel seni suletud silmad.

  Olen sunnitud kahetsusega tõdema, et viimaste aastatega on korruptsioon imendunud ka meie pühasse foorumisse. Ajad, mil usaldusväärses foorumipolitseis võis kindel olla, on möödas. Sellest on meile selgelt märku andnud viimasel ajal palju tähelepanu pälviv tsensuurisõda. Üsna mitmed teenekad foorumlased on hakanud kahtlema praeguste moderaatorite usaldusväärsuses ning pädevuses. Ka mina leian, et antud teemat on õige praegusel ajahetkel käsitleda. Üsna mitmes alamfoorumis meie staarmoderaatorid otsustavad kustutada postitusi oma suva järgi. Samuti leiavad härrad, et nemad võivad kõiki saata kuhu iganes, kuna neil on võim ja nad on puutumatud. Selleks, et kõigil foorumi täisväärtuslikel liikmetel oleks siin hea olla, leiame, et on aeg astuda samm demokraatlikuse suunas.  Nõuame Soccerneti esimesi DEMOKRAATLIKE MODERAATORITE VALIMISI JA SÕNAVABADUST KAUAAEGSETELE POSTITAJATELE!

  Valimissüsteem ise on lihtne: tehakse valimised, kus kõik vähemalt n-arv* postitusi omav foorumlane saab hääle anda sellele kaasfoorumlasele, keda ta sooviks mingis alamfoorumis korrakaitsjana näha. Kellegi kandidatuuri saab üles anda igaüks, ka iseennast saab kandidaadiks esitada. Ainus tingimus peab olema vähemalt n-arvu** postituste ületatus. Ning me ei taha moderaatoriõigusi ühele kodanikule igaveseks, me soovime korraldada valimisi iga kahe/kolme aasta tagant. See aitab ära hoida moderaatoriõiguste kuritarvitamise ning vähendab korruptsiooniohtu kõrgemates võimustruktuurides. Samuti on see aus kõigi osapoolte suhtes - kui moderaator teeb oma tööd hästi, valitakse ta tagasi.

  * Soovitatavalt vähemalt 100 postitust.
  ** Soovitatavalt vähemalt 1000 postitust.


  Järgnevalt toon välja hetkel kehtivate moderaatoriõigustega olevad foorumlased.

  Meistri- ja esiliiga: Oll, 17, Amadeus, Martin, PraS
  Eesti koondis: Martin, priity, PraS
  Eestlased välismaal: Martin, Amadeus, midfielder, PraS
  Madalamd liigad: PraS, Refieus, 17, Devil
  Naised: INCE, PraS
  Noored: siim089, Valts, PraS
  Ranna- ja saalijalgpall: PraS
  Fänlus: Sen, PraS
  Inglismaa jalgpall: skint, SleepWanking, fitti, Mikk4
  Itaalia jalgpall: Tanel, Maarek, Saarlane
  Saksamaa jalgpall: Aramis, Saarlane
  Hispaania jalgpall: lorenzo, Mõnuagent 007
  Muud liigad ning karikasarjad: WeThePeople, fitti
  Suurvõistlused: mcnamara
  Üldine jalgpall: Devil, PraS
  Mängude sektor: Mikusiku, PraS
  Atribuutika ning kuulutused: PraS
  Ennustusvõistlused: PraS
  Videod: PraS
  Muu sport: Raivo19, Tembu, PraS
  Offtopic: Martin, rohelineKonn, fitti, SleepWanking, PraS
  Läbu: Martin, rohelineKonn, fitti, SleepWanking, PraS

  Keegi ei väidagi, et te kõik olete oma tööga väga halvasti hakkama saanud. Vastupidi, paljud teist on saanud omale väga õige ameti. Ja kui kõik nii arvavad, saategi tagasivalituks. Nüüd aga ootaks avatud ning vaenuvaba diskussiooni, kus ükski staarfoorumlane ei vaata kellelegi ülevalt alla ega ehita pilkavaid ning ironiseerivaid postitusi ühegi kaasfoorumlase suunas.
  Tofoa & sõbrad.
Working...
X