320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Setanta Sports

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olen ma ainukene, kel see kanal eilsest saati ei tööta?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Olen ma ainukene, kel see kanal eilsest saati ei tööta?
      Starmanis hommikul kaheksa ajal töötas.

      Kommentaar


        Küsime siis sedapidi, et kas teistel STV klientide on pilt ees? Õhtu tahaks nagu mängu näha..

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Küsime siis sedapidi, et kas teistel STV klientide on pilt ees? Õhtu tahaks nagu mängu näha..
          Mul hetkel pilt ees. Ükskord mul ka ei töödanud, helistasin, alguses sattusin mingi klienditeenindaja otsa kes mitte mõhkugi ei jaganud, helistasin uuesti siis tuli välja, et mingi rike neil seal. Laupäeval helistasin, esmaspäevaks tehti korda. Helista kohe sinna ehk on lootust siis veel täna mängu ka näha.
          https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

          Kommentaar


            Mul õnneks töötab. Eile oli küll suur probleem, et kommentaar oli ainult vene keelne, k.a Barca live mängus, aga tundub, et nüüd on inglise keelne tagasi ja töötab kanal perfektselt praegu. ( STV)
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Elionis suri maha natuke aega tagasi...



              .
              Mul suri Bale'i värava korduste ajal, ehk siis miski 17:30

              Kommentaar


                Siiamaani oli kõik korras, aga nüüd Reali mängu ajal pilt must. Kellelgi veel samamoodi?


                E: Okei, ei ole ainuke.

                Kommentaar


                  starmanis andis ka keset poolaega otsad

                  Kommentaar


                    Vaatasin järgi ja STVs ka, ehk probleem üldine siis..
                    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                    Kommentaar


                      Kui siin VSB teemas käib hala meie kommentaatorite üle, siis setanta inglisekeelsed kommentaatorid panevad tõsiselt hindama kui hästi meil läinud on. Praeguse napoli-juventuse kommentaator pole peale pideva nimede ettelugemise vist ühtegi sõna lausunud veel.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                        Kui siin VSB teemas käib hala meie kommentaatorite üle, siis setanta inglisekeelsed kommentaatorid panevad tõsiselt hindama kui hästi meil läinud on. Praeguse napoli-juventuse kommentaator pole peale pideva nimede ettelugemise vist ühtegi sõna lausunud veel.
                        Vaata mujal maailmas ei hinnatagi eetri täis mulisemist..
                        Vaid kommenteeritakse siis kui on, mida kommenteerida
                        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                          Vaata mujal maailmas ei hinnatagi eetri täis mulisemist..
                          Vaid kommenteeritakse siis kui on, mida kommenteerida
                          Ühesõnaga kommentaatorid ongi mõeldud vaegnägijatele? Mulle igatahes meeldib kui veidi taustinfot ka jagataks, olgugi siis läbi mageda huumori vahetevahel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                            Nüüd hakkabki see tsirkus peale, kus oleks vaja, et see + ka siia toodaks.. Eile ei näinud Madrid vs Madrid, pühapäeval ei näe Barca vs Atletico.. Läheb sinna VSB suunda vaikselt.. Euroopa mõistes ikka Barca vs Atletico olulisem kui Napoli vs Juve..
                            Ehk keegi viitsib saata kirja teenusepakkujatele, uurida, kas paistab see Setanta + ka silmapiiril?
                            Ja hommegi sama huumor, kus Madrid vs Madrid ei näidata vaid tuleb Elche vs Barca, kus asi selge juba..
                            No kes tulemust ei vaata, saab reede hommikul kella 6:45 Madrid derbyt järgi vaadata
                            FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                            Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                              Ja hommegi sama huumor, kus Madrid vs Madrid ei näidata vaid tuleb Elche vs Barca, kus asi selge juba..
                              No kes tulemust ei vaata, saab reede hommikul kella 6:45 Madrid derbyt järgi vaadata
                              Eriti jabur, arvestades esimese ringi tulemusi

                              Kommentaar


                                Praegu näitab Deportivo vs Barca asemel Sociedadi Rayo kordust! Tundub, et võib vaikselt tühistamisele hakata mõtlema. Mitte ainult sellep. et täna Barcat ei näita, vaid viimastel nädalatel on kõike muud peale heade live mängude näidanud.
                                The ball is round, the game lasts ninety minutes,
                                and everything else is just theory.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X