320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Live - Milan ilma kommentaarideta näidata on ikka päris kummaline otsus. Aga pole hullu, sai seda thrillerit kenasti piraaditud striimiga vaadata

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      See Highlights vms valik on hea minusugusele, kellel suht ükskõik kes-kus mängib. Näeb kohe väravaid ja momente.
      -e- ja need inglise keelsete kommentaaridega kah, mitte staadioniheliga.
      See on tõesti üks äge asi.

      Kui nüüd NHL-il ka oleks...🤤

      Kommentaar


        Ma vaatasin täna BT Spordi kommentaariga, aga ei oleks küll probleemi Liverpooli kodumängu vaid staadioni heliga. Isegi oleks eelistatud selline variant.

        Tähendab siis, et kui lisate keelevalikud, jätke staadioni heli üheks võimaluseks .

        Kommentaar


          Ma ütleks subjektiivselt, et Eesti kommentaatorite tase on aastatega paremaks läinud. Arenguruumi muidugi veel jagub aga minu meelest aetakse vähem lauskelbast / arutatakse The Suni ja kommenteeritakse rohkem platsil toimuvat.

          Kommentaar


            Ma võin eksida, aga ENG kommentaari ei saa juba puhtalt õiguste pärast vist pakkuda. Kas Viaplay teiste regioonide keeli võiks õiguste mõttes näidata? See on juba omaette küsimus. Uurida võib.

            Mänguvalikute osas ei oska hetkel midagi kommenteerida, aga mõistagi saab jalgpallisõprade soove ja ettepanekuid vajadusel edastada. Teisalt, PSG vs Brugge oli väga mõnus üllatus.

            Kommentaar


              Brøndby - Sparta Praha. Staadioniheliga.



              Mõningaid Euroopa eelringi mänge on enne saanud kasvõi taanikeelse kommentaariga vaadata.

              Kommentaar


                Nõustun ka sellega, et staadioniheliga vaatamine on jama. Olgu kasvõi Aet ja lugegu pidevalt koosseise ette ja kisagu 35m kauguselt tehtud löökide peale!

                Kommentaar


                  jah, miks värk sellega on, et ei saa pakkuda skandinaavia ja soome heliribasid/subtiitreid ka? kas jälle on tehtud nii, et see viaplay, mis meil on, pole päris see viaplay, mis neil on (eraldi äpp, arendus jms bs)? kardavad, et soomlased teevad Eestis viinareisil olles odava konto?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas El President Vaata postitust
                    jah, miks värk sellega on, et ei saa pakkuda skandinaavia ja soome heliribasid/subtiitreid ka? kas jälle on tehtud nii, et see viaplay, mis meil on, pole päris see viaplay, mis neil on (eraldi äpp, arendus jms bs)? kardavad, et soomlased teevad eestis konto?
                    Sama on. Soome viaplaysse sisselogides avab eestikeelse versiooni.

                    Eesti viaplay konto loomiseks ei piisa, kui oled konto loomise hetkel Eestis, vaid sul peab olema ka Eesti pangakonto number.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Sama on. Soome viaplaysse sisselogides avab eestikeelse versiooni.

                      Eesti viaplay konto loomiseks ei piisa, kui oled konto loomise hetkel Eestis, vaid sul peab olema ka Eesti pangakonto number.
                      seda enam tekitab küsimusi, miks ei saa rohkem keelevalikuid pakkuda.

                      Kommentaar


                        Ma olen ainus kelle arust staadioni heli lahe?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          Ma olen ainus kelle arust staadioni heli lahe?
                          maximum awesum.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                            Ma olen ainus kelle arust staadioni heli lahe?
                            Eks ta romantiline nii mõnelegi, tavakodanik suurt ei viitsi väga.

                            Kommentaar


                              Puht huvi pärast. Kas Viaplay tõesti kannab viimast kui üht Euroopa Liiga ja Konferentsiliigas mängu või seal ikka mingi valik?
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Täna on kava järgi 29 st mängust ülekanne. Eile oli Spartak - Legia, tundub, et siis 30 kokku . Pole paha, või mis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X