Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

Tegelikult võiksite kunagi selle kino ära teha, et mingi foorumi vastasseis kuhugi sobivale mängule peale lasta. Linnupoja vs Nasfal või mingi muu taoline klassik. Reitingud oleks vägevad!

Comment

Algselt postitas vendetta Vaata postitust
      Tegelikult võiksite kunagi selle kino ära teha, et mingi foorumi vastasseis kuhugi sobivale mängule peale lasta. Linnupoja vs Nasfal või mingi muu taoline klassik. Reitingud oleks vägevad!
      Ei usu, meil on siin ikka üsna pisike kildkond vaatajatest.

Comment

Ma juba praegu Viaplay suur fänn.

+ Kõik mängud ühes kohas. Ava lihtsalt rakendus ja naudi. Mäng ei meeldi? Kümme teist mängu on nupuvajutuse kaugusel.
        + Palju sujuvam pilt Go3-ga võrreldes, mis elab endiselt aastas 2010.
        + Kuuldavasti toovad Premier League’i ka Go3-st järgmisel aastal ära.

- Staadionihelid mind ennast ei häiri, kuid pikas plaanis võivad nad häirima hakata. Kasvõi ingliskeelsete kommentaatorite toggle nupp oleks super. Just nimelt toggle nupp, sest staadionihelid oleksid aeg-ajalt väga hea vaheldus.
        - Kruus ja Vara

7/10, sest annab veel asju paremaks muuta, aga mul poleks midagi selle vastu kui Viaplay’st saaks eestlaste jaoks spordi Netflix. Veel rohkem valikut juurde!

Edit:
        Tagasi võiks ka saada kerida. Nagu YouTube’is mul pandud, et ühe klikiga läheb 5s tagasi. Ülimugav oleks ise mõnda olukorda veelgi täpsemalt üle vaadata.

Comment

Algselt postitas Solskjær Vaata postitust

Edit:
          Tagasi võiks ka saada kerida. Nagu YouTube’is mul pandud, et ühe klikiga läheb 5s tagasi. Ülimugav oleks ise mõnda olukorda veelgi täpsemalt üle vaadata.
          Läheb ju ühe klikiga 15 sekki tagasi.

Comment

Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Läheb ju ühe klikiga 15 sekki tagasi.
            Aa, ma polnud veel mobiilirakendust kasutanud. Smart TV-l endal see funktsioon veel puudub, aga ma just proovisin ja alternatiivina AirPlay’ga telekasse üle viies saab edasi-tagasi ka kerida. Kasutan siis senikaua seda. Väga hea!

Comment

Flora kodumängu stuudio ja ülekanne oli täitsa nagu päris.

Miks täna polnud Instant Highlightsidel ingliskeelseid kommentaare, nagu Meistrite Liigas? Otseselt ei häiri, aga võiks ju...

Comment

Algselt postitas Marts Vaata postitust
                Flora kodumängu stuudio ja ülekanne oli täitsa nagu päris.

Miks täna polnud Instant Highlightsidel ingliskeelseid kommentaare, nagu Meistrite Liigas? Otseselt ei häiri, aga võiks ju...
                Nii palju mänge koos euroopa liigaga, ehk sellepärast.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

Comment

Algselt postitas Solskjær Vaata postitust
                  Aa, ma polnud veel mobiilirakendust kasutanud. Smart TV-l endal see funktsioon veel puudub, aga ma just proovisin ja alternatiivina AirPlay’ga telekasse üle viies saab edasi-tagasi ka kerida. Kasutan siis senikaua seda. Väga hea!
                  smart tvl samamoodi see nupp ju? peale nupu saab seda lihtsalt ka tagasi edasi kerida ja kõikidest appidest on see kõige mugavam ning kiirem. vasakule, paremale, keri kuidas tahad.
                  Je suis Nasfal

Comment

Mingi tehnoloogiaabi nurga peaks vist kuskile tekitama, aga aidake nüüd vanainimest välja.

Ma elan karumustikas ja ainus korralik internet tuleb mulle läbi õhu Telia poolt. Muud teenusepakkujad ei suuda mulle siin korralikku netiühendust pakkuda. Seega Elisa uued digiboksid jm võib kõrvale jätta.
                    Mul on Phillipsi vanema põlvkonna teler, st tal on eelinstalleeritud äpid sees, aga enda teada ei saa ma sinna kuskilt äppe juurde tõmmata
                    Telefonis (iPhone) on mul Viaplay äpp olemas
                    Nüüd, et telefoni pilt telekasse edastada, siis kõige mõistlikum variant on vist Chromecast osta?
                    Õige või vale mõttekäik?
                    308

Comment

Liigud õigel teel. Võimalusel võta 4 Google TV-ga.

Comment

Algselt postitas Markko Vaata postitust
                        Telefonis (iPhone) on mul Viaplay äpp olemas
                        Nüüd, et telefoni pilt telekasse edastada, siis kõige mõistlikum variant on vist Chromecast osta?
                        Õige või vale mõttekäik?
                        Jah, kõige mugavam on pilt telekasse jagada Chromecast abiga.

Minul endal see odavama otsa Chromecast, mis umbes 40 Eurot maksis, aga loomulikult saab zelee poolt soovitatud asjaga rohkem asju teha.

Enne Chromecasti kasutasin pildi telekasse saamiseks HDMI kaablit, aga sellel olid oma miinused ja sain seda teha vaid arvutist, mis muidugi Viaplay puhul ei oma tähtsust, sest vaadata saab seda nii arvutis kui telefonis.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Comment

Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          smart tvl samamoodi see nupp ju? peale nupu saab seda lihtsalt ka tagasi edasi kerida ja kõikidest appidest on see kõige mugavam ning kiirem. vasakule, paremale, keri kuidas tahad.
                          Järelvaatamisel on see nupp olemas - ilma ei olekski võimalik -, aga otsepildi ajal mul see teleka enda äpis puudub. Sul on olemas?

Comment

Ma isiklikult eelistaks korralikku boksi (Nvidia) chromecastile aga pole ka kõige uuemat casti proovinud.

Comment

Algselt postitas käbi Vaata postitust
                              Ma isiklikult eelistaks korralikku boksi (Nvidia) chromecastile aga pole ka kõige uuemat casti proovinud.
                              kas seda Nvidia vidinat eestis müüakse? Chromecast 4 vist ametlikult mitte.

Comment

Algselt postitas El President Vaata postitust
                                kas seda Nvidia vidinat eestis müüakse? Chromecast 4 vist ametlikult mitte.
                                https://www.hinnavaatlus.ee/1984358/...ecast-with-tv/

On täiesti olemas.

Comment

Working...
                                X