320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Ma tean, et see kõik pole eestikeelsete kommentaatorite teha, aga äkki saate vähemalt kinnitada, et ma ei ole kogu Skandinaavia peale ainus inimene, kelle meelest selline tootedisain ja kasutajamugavus kohutav on.
    Ma ei oska seda kommenteerida, mul ei ole kodus telekat.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Ma ei oska seda kommenteerida, mul ei ole kodus telekat.
      Kliendiga rääkides ei ole iroonia kunagi hea variant.

      Kommentaar


        Kasutusmugavus ja pildikvaliteet on halb jah. Positiivne siis mängude arv ning instant highlights.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kliendiga rääkides ei ole iroonia kunagi hea variant.
          No ma ausalt ei oma telekat.

          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Kasutusmugavus ja pildikvaliteet on halb jah. Positiivne siis mängude arv ning instant highlights.
          Nii palju oskan öelda, et kommentaatoriboksis olevalt ekraanilt on suures pildis mängijate seljal olevate numbrite väljalugemine võimatu. Et noh, minu meelest ei ole see kvaliteet ka piisavalt hea. Aga ma ei tea, mida kodudes suurelt ekraanilt nähakse. Äkki ikka gramm parem pilt, sest kodus arvutiekraanilt vaadates on pilt parem küll kui kommentaatoriboksist.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Seda telekaäppi saab teiseks ka seadistada, et äpi avades kohe tuleks spordiülekanded ette, mitte ei tuleks filmid?
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              Seda telekaäppi saab teiseks ka seadistada, et äpi avades kohe tuleks spordiülekanded ette, mitte ei tuleks filmid?
              Mind ennast see niiväga ei sega (ka arvutis on sama asi), aga mis päris palju häirib on see, et kui automaatselt hakkab äpis jooksma film, siis arvutis on see helitu, telekas aga heliga. Alati peab jälgima, et telekas pole kõva heli peal, muidu on ikka väga häiriv samal ajal, kui püüad sporti hakata seal valima.

              Kommentaar


                Huh, Elissaar alustab sellise entukaga, et esimese tõusu keskmise männi juures on kindel liider.

                Kommentaar


                  Türa küll. Ma jamasin 5 minutit telekas Viaplayga, sest jooksis stabiilselt kokku. Selle ajaga suutis Benfica ära lüüa...

                  Kommentaar


                    väga meeldib instant replay funktsioon põhimängu vaadates
                    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                    Kommentaar


                      Kommentaatoritega mängude puhul ei häiri, aga ainult staadioniheliga hakkabv kõrva, et heli on väga napilt pildist ees. Kohe on kuulda kui pikk pall tuleb, sest siis käib tugevam pallipauk enne puudet...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Kommentaatoritega mängude puhul ei häiri, aga ainult staadioniheliga hakkabv kõrva, et heli on väga napilt pildist ees. Kohe on kuulda kui pikk pall tuleb, sest siis käib tugevam pallipauk enne puudet...
                        Jep oli eile ka kui dortmundi mängu heli tagasi tuli.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Kas varem on kuskil jutuks olnud, et Petersoo ka kampa võetakse ? Homme igatahes kahe mänguga eetris . Ja kas see tähendab automaatselt ninahäälega Kristalit ka ?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                            Kas varem on kuskil jutuks olnud, et Petersoo ka kampa võetakse ? Homme igatahes kahe mänguga eetris . Ja kas see tähendab automaatselt ninahäälega Kristalit ka ?
                            Petersoo peamiselt Bundesliga peal ja ilma Kristalita.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Peab mainima, et see on ikka sigahea Viaplay puhul, et kõiki mänge näeb. Varasemalt oli valik ikka väga piiratud, vaatasid (või ei vaadanud) seda, mis oli, aga nüüd saab valida. See on ikka 5+, aga kõik tehnilised jamad võiksid lähiajal korda saada. Hetkel saab andeks anda, kasvuraskused, aga loodame, et tegeletakse ikka kasutajamugavusega. Nt küsib mult profiili sisse logides - miks ei võiks automaatselt sisse logida eelmisega ja pakkuda varianti vahetada, nagu Netflix? Automaatselt võiks aru ka saada, et mind need sarjad ja filmid ei huvita kell 21.55, vaid panna otse spordile, jne, jne. Aga see, et näeb kõiki mänge, on väga suur pluss ikka.
                              Mia san mia

                              Kommentaar


                                Kas täna tuleb ka instant highlights või too ainult CL mängudes?
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X