320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    See on väga õige, et Viaplay foorumi bännerireklaamis ütleb, et täna öösel 22.00. Minusuguste jaoks on kell kümme tõesõna öö juba, diivanil magamajäämine suht tavaline.
    Pole jah Viaplay teema, aga see on tõesti ebameeldiv asi. Õnneks ma olen mõelnud selle peale ja leidnud mõned lahendused:
    1. Eesti hakkab "käima" Kesk-Euroopa aega ehk GMT +1.
    2. Mängud toimuvad varem ära, aga lindi pealt lastakse "laivis" mänge hiljem vastavalt ajatsoonile.
    3. Meelitama suurema osa Venemaa rahvast jalgpalli vaatama, siis hakatakse nende järgi mängude algusaega seadma.
    4. Neljanda unustasin ära, midagi hologrammide ja musta augu läbimisega oli.

    Kommentaar


      Praegu on veel okei, aga kui me peenrapidajate nõudmisel aastaringsele suveajale üle läheks ja muu Euroopa vööndiaja valib... Mängud lõppeks siis kell 1 öösel.

      Kommentaar


        mis ulme interneti see viaplay vajab?

        üks hetk korralikus hds pilt, järgmine hetk bufferdab ning siis auto sd peale.

        teleka appis võiks ikka saada vahetada kvaliteeti, kui raske see on, joppenpuhh

        Kommentaar


          Ma ei oska teid, kes te pildi kvaliteediga hädas olete, aidata - nii 1080p teleka kui 1080p monitoride peal seni kõik olnud laitmatu.

          Kas te kasutate veel kõrgema resolutsiooniga ekraane või mis osadel selle kvaliteedi languse põhjustab?

          Kommentaar


            No joppenpuhh, kui Atletico viiene kaitseliin üllatusena tuleb..

            Kommentaar


              Kes on Järvelaga kommenteerimas?
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Miks google playst ei õnnestu mul viaplay appi leida android telefonile? Korra nagu leidis, siis oli, et teenusepakkuja ei ole seda teie asukohas köttesaadavaks teinud. Nüüd viskab lihtsalt play errori ette või ei leia äppi üldse google playst. Mis värk?
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Markus Jürgenson.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Markus Jürgenson.
                    Lihtsalt infoks talle: Kohtunik muutis oma otsust selle pärast, et Gimenez on diving wanker
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                      Miks google playst ei õnnestu mul viaplay appi leida android telefonile? Korra nagu leidis, siis oli, et teenusepakkuja ei ole seda teie asukohas köttesaadavaks teinud. Nüüd viskab lihtsalt play errori ette või ei leia äppi üldse google playst. Mis värk?
                      Koguaeg olemas olnud, vaata et sa mingi teise riigi oma ei otsi hoopis?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Koguaeg olemas olnud, vaata et sa mingi teise riigi oma ei otsi hoopis?
                        ei leia, viaplay eesti, viaplay või viaplay.ee. arusaamatu.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Kui poole pealt vaatama hakkan, siis algusest peale ei saa vaadata?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Kui poole pealt vaatama hakkan, siis algusest peale ei saa vaadata?
                            Olen Elisa järelevaatamises harjunud samamoodi käituma, aga tundub, et nutitelekast Viaplay äpist sedasi käituda tõesti ei saa. Veebi kaudu vaadates on see täiesti võimalik.

                            Kommentaar


                              Lasin endale pähe istuda ja võtsin ikka Viaplay nov lõpuni, sest et noh, tasuta ja äkki Barca täna võidab. Jamasin, mis ma jamasin, tööle sain, äpi kah moblasse (selgus, et mu google play oli regatud miskipärast Saksamaale ja muuta ka ei saanud enne, kui olin teenusesse krediitkaardi laadinud, no tule, ema, ja vaata külmkappi! Jube kavalad, raisad). Igastahess, kommentaatorid on okeid, hind ei ole okei, aga läbi eliisa uue boxi, mis on pmst chromecast, pilt aeglane ja järgutab. Nett on võimas, aga see ei jookse sujuvalt (läbi ellisa elamuse digiboksi installitud äpi). Arvutis ja telefonis normalna.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                                Igastahess, kommentaatorid on okeid, hind ei ole okei, aga läbi eliisa uue boxi, mis on pmst chromecast, pilt aeglane ja järgutab. Nett on võimas, aga see ei jookse sujuvalt (läbi ellisa elamuse digiboksi installitud äpi). Arvutis ja telefonis normalna.
                                Nii see on ja juba mitmeid kuid.
                                Eliisa on turule toonud ikka täiesti lootusetult toore toote oma androidi karbi näol.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X