320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
    Nii see on ja juba mitmeid kuid.
    Eliisa on turule toonud ikka täiesti lootusetult toore toote oma androidi karbi näol.
    Paar päeva küll kasutanud, aga muidu mul see eliisa uus värk toimib laitmatult. Tv jms okei. Võtsin vana chromecasti ära teleka tagant, castin siis läbi selle uue boksi, loodetavalt ei järguta ega lääga.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Kui poole pealt vaatama hakkan, siis algusest peale ei saa vaadata?
      Mul nutiteleris äpp ja seal saab küll kerida.

      Kommentaar


        Kas keegi oskab kirjeldada, kuidas Viaplay pleistasse (4) lükata?
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          Kuna pildi hakkimise üle vinguda ei saa, aga millegi üle ju peaks, siis : reklaame ei loe enam professionaalne näitleja vaid mingi suvaline töll ,kes koridoris esimesena vastu tuli ja tõlkeid tehakse vist ka Google translate või tra teab mille kaudu : Täna öösel kell 19.45 Anarthosis - Flora . "Tonight" on ilma ajusid kasutamata tõlgitud . Tule taevas appi ....

          Kommentaar


            Kellel tõsiselt soov anda tagasisidet ja kurta/viriseda millegi üle, need kommenteerige Viaplay Estonia Facebooki lehel. Seda loevad tähtsad onud. Seda siin loen vist ainult mina, Jonas ja Kasper. Äkki Rasmus ka.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas football2u Vaata postitust
              Kas keegi oskab kirjeldada, kuidas Viaplay pleistasse (4) lükata?
              Sound and video v ma ei mäleta täpselt, mis see koht oli, igatahes peaksid ehk ikka leidma selle, kus on igast striimid ja äpid. Seal on ka täitsa eesti Viaplay olemas. Ise vaatasin sealt, kuniks avastasin, et sain ka telekasse äpi.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                Kuna pildi hakkimise üle vinguda ei saa, aga millegi üle ju peaks, siis : reklaame ei loe enam professionaalne näitleja vaid mingi suvaline töll ,kes koridoris esimesena vastu tuli ja tõlkeid tehakse vist ka Google translate või tra teab mille kaudu : Täna öösel kell 19.45 Anarthosis - Flora . "Tonight" on ilma ajusid kasutamata tõlgitud . Tule taevas appi ....
                Seoses tõlkega. Seda oleme Soccerneti poolt, mina isiklikult ja veel mõni väga otse ja ka võimalikult olulistele inimestele öelnud. Loodame, et asi tehakse korda. Meie siitpoolt saame öelda, et oleme info edastanud.

                Seoses reklaamide lugemisega. Noh, ütleme nii, et see on tehtud ka nii, et inimene (mina) loen sisse üksikud sõnad, mis siis kuskil kokku pannakse. Ehk siis see, mida te kuulete, pannakse helipangast olevatest sõnadest lihtsalt kokku.

                Jälle puhas isiklik arvamus, aga jah, see ei ole üldse hea. See, mis sellest välja on tulnud, ei kannata minu enda jaoks erilist kriitikat, sest kui ma muidu suudan nagu rääkida ja seda ka täislausetega, siis need reklaamid jätavad mulje nagu mul oleks tõsine kõnedefekt + salvestuste kvaliteet tundub ka kuidagi kehva olevat.

                Samas, Avandi ma tõesti ei ole, teisalt häälekoolitustel on käidud.. Aga praegu muidugi on "suvaline töll" ikkagi väga viisakalt öeldud, sest audiot kuulates jääb mulje, et tegemist on inimesega, kes on pärast suuremat peapõrutust esimesi sõnu ütlemas.

                Eks ma annan selle tagasiside edasi, et äkki saaks nagu kuidagi paremini seda teha...

                Kommentaar


                  Okei, tänud selgitamast. Ega polnudki isiklikult kellegi vastu, lihtsalt jääb arusaamatuks, kuidas " jalaga uks lahti" stiilis turule sisenenud suurkorporatsioon saab selliseid ämbreid ja lapsikusi endale lubada ja tõsiseltvõetavust kahtluse alla panna. Rahas ei tohiks vist küsimus olla ? Kes need tähtsad onud siis on, kes selliseid otsuseid teevad ? Eesti peakorteris ei tohi midagi ise otsustada ja ollakse lihtsalt truu sülekoer ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    Sound and video v ma ei mäleta täpselt, mis see koht oli, igatahes peaksid ehk ikka leidma selle, kus on igast striimid ja äpid. Seal on ka täitsa eesti Viaplay olemas. Ise vaatasin sealt, kuniks avastasin, et sain ka telekasse äpi.
                    Nii lihtne see kahjuks pole. Peab mingi Soome all konto olema vms. Samas kui store country't muuta, siis tuleb Viaplay valikusse, kuid näitab, et pole saadaval.

                    Mul ka äpp telekas, aga pleistast ikka palju mugavam neid asju teha.
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      Heli ei taha juurde keerata???

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marts Vaata postitust
                        Heli ei taha juurde keerata???
                        See audio värk jap mõnel ülekandel jääb vaiksemaks, praegu näiteks flora mäng vs Roma oma.

                        Kommentaar


                          WHU - Genk ülekanne ei toimi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                            Eesti peakorteris ei tohi midagi ise otsustada ja ollakse lihtsalt truu sülekoer ?
                            Eestis puudub igasugune Viaplay esindus. Siin turul ollakse sedasi, et kohapeal inimest ei ole. Eestis toimuvat juhitakse Lätist ja tehniline teostus tehakse Rootsist. Täpselt selline seis ongi.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Okei. Selge . Ja nii jääbki ? Ehk siis tulevasi Eesti koondise mänge hakatakse manageerima Lätist & Rootsist ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                                Okei. Selge . Ja nii jääbki ? Ehk siis tulevasi Eesti koondise mänge hakatakse manageerima Lätist & Rootsist ?
                                Ma ise pean seda pseudoprobleemiks aastal 2021, sest noh globaalselt igasuguste spordiülekannete tootmine on ju nii tavapärane ja igapäevane. Mure on ikkagi selles, et tavalised Eesti inimesed saaksid mänge vabalt näha sõltumata, kust neid toodetakse ja see on see murekoht.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X