Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Kas ma saan õigesti aru, et sa kirjutad siia spoileri ja samas postituses kurdad spoilerite üle?
    +1 mul sama sari watchlistis ja kuskil teises hooajas ning nüüd juba tean, mis kolmandas toimub...

Plastic ükspäev tegi Mõnule selgeks väga ilusti meedia kommunikatsiooni vead ja läheb päev mööda ja mitte midagi pole muutunud

Comment

Nahhui seda eesti keelset kommentaatorit ei saa inglise keelse vastu vahetada?
      Täna Chelsea sotoni Carabao mängu kommenteeris ikka suht teivas.

Comment

Algselt postitas ParemasNurgas Vaata postitust
        Nahhui seda eesti keelset kommentaatorit ei saa inglise keelse vastu vahetada?
        Täna Chelsea sotoni Carabao mängu kommenteeris ikka suht teivas.
        Räägi lähemalt, mis häiris?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Comment

Ma olen kogu aeg olnud UK regioonis Xboxis. Muutsin regiooni Soome peale ja lõpuks nägin Viaplay äppi.

No nüüd saab hakata alles vaatama...
          Instagram

Twitter

Eesti Lokomotiv Moskva fännid

telekavaataja.blogabet.com

Comment

Praegu jagatakse Viaplay 6-kuu tasuta tellimust. Just saying.

Aga püüan vahepeal mõnele küsimusele ka vastuse anda:

1) Xbox ja PS4/PS5 - tundub, et seal on jah regioonidega mingi keiss. Anname selle info edasi, et tulevikus oleks teistel ka asi teada.
            2) FB'sse on laekunud küsimusi seoses 48h järelvaatamisega, et miks ainult 48h. Seda veel uuritakse, aga tõenäoliselt on asi puhtalt lepingutes kinni. Vaevalt, et Viaplay ei taha lihtsalt näidata. Uuritakse võimalusi, kas saaks ka natuke pikemalt asju näidata. Õnneks on highlightsid platvormil olemas.
            3) Kommentaatorite/heli vahetamine. Hetkel seda võimalust ei ole. Info on edasi antud, et võiks mingi võimalus olla. Sama kehtib selle staadioniheli vs taani kommentaar kohta. Mõni ei talu keelt, mida ta ei oska, teine hea meelega kuulab vähemalt midagigi, sest tühi staadion ei ole meelejärgi.
            4) Mõnu küsis seriaali kohta - eee, ei kujuta ette ka. Ausalt öeldes peaks esmalt üldse uurima, kellele võiks selle teema ette sööta.
            5) Rääkides uuesti ka kohapeal toodetud ülekannetest, siis äkki õnnestub Viaplay FB kaudu seda kõike videopildis uuel nädalal näidata. Mõned tuttavad näod SN'ist on ka loodetavasti nõus kaamera ette jääma.
            6) Mulle tunduvad isiklikult need Viaplay teibad päris sümpaatsed.

Comment

Algselt postitas Jonas Vaata postitust
              No jaga siis mulle ka. Muidu jääbki nägemata kõik see möll, mille üle kurdetakse siin
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

Comment

Aga püüan vahepeal mõnele küsimusele ka vastuse anda:

1) Xbox ja PS4/PS5 - tundub, et seal on jah regioonidega mingi keiss. Anname selle info edasi, et tulevikus oleks teistel ka asi teada.
                2) FB'sse on laekunud küsimusi seoses 48h järelvaatamisega, et miks ainult 48h. Seda veel uuritakse, aga tõenäoliselt on asi puhtalt lepingutes kinni. Vaevalt, et Viaplay ei taha lihtsalt näidata. Uuritakse võimalusi, kas saaks ka natuke pikemalt asju näidata. Õnneks on highlightsid platvormil olemas.
                3) Kommentaatorite/heli vahetamine. Hetkel seda võimalust ei ole. Info on edasi antud, et võiks mingi võimalus olla. Sama kehtib selle staadioniheli vs taani kommentaar kohta. Mõni ei talu keelt, mida ta ei oska, teine hea meelega kuulab vähemalt midagigi, sest tühi staadion ei ole meelejärgi.
                4) Mõnu küsis seriaali kohta - eee, ei kujuta ette ka. Ausalt öeldes peaks esmalt üldse uurima, kellele võiks selle teema ette sööta.
                5) Rääkides uuesti ka kohapeal toodetud ülekannetest, siis äkki õnnestub Viaplay FB kaudu seda kõike videopildis uuel nädalal näidata. Mõned tuttavad näod SN'ist on ka loodetavasti nõus kaamera ette jääma.
                6) Mulle tunduvad isiklikult need Viaplay teibad päris sümpaatsed.
                4. ma niisama jaurasin.
                6. ma tahaks kurta, et kas ei saaks, jah, kommentaatoreid muuta, sest eile oli Lester-Brightoni mängu inglasest kommentaator kaigas.

Comment

Millal Venemaa liiga ka tuleb? 😂
                  Instagram

Twitter

Comment

.
                    Lihtsalt infoks, et LG telekal (WebOS) oli/on sarnane probleem. Äpp ilmus alles siis kui regiooni UK pealt Eesti peale muutsin.

Comment

Heia!

1) Selleks, et tasuta saada, siis Viaplay FB kontol on info kirjas, mis tegema peab.
                      2) Mõnu - ma vaatan Bundesligat, seega ei ole probleemi veel olnud. Samas, toore Iiri kõnega vend Bundesligat kommenteerimas on suht fun.
                      3) Venemaa liiga - küsida ju võin. UPDATE - tõenäoliselt ei tule, sest Viaplay on seni lähtunud pigem sellest, et õigused võetakse kogu "oma piirkonnale". Skandinaavia, Holland jne. Lähitulevikus peaks uudiste kohaselt ka UK, Kanada jne riigid ka veel tulema. Seega Venemaa ei ole pigem selles listis, mida võiks tulevikku silmas pidades oodata.
                      4) WebOS, Tizen jms süsteemid võivad jah natuke nalja teha. Ma mäletan eelmisest Viaplay ajast, et üks aktiivne fänn tegi nt nii, et tõmbas Play poest endale Android rakenduse, tõmbas sealt mingi teema pulga peale ja lasi Philipsi "pooltargale" telekale sisse. Natuke jauramist oli, aga siis sai tööle. Ma ise soovitaks muidugi mingit android boxi vahele. Natuke stabiilsem.

Küsimus ka ja seda isiklikust huvist. Kuna ma pole siiani endale mingit Android boksi ostnud ja vahin Viaplayd ikka läpakast või telefonist, siis kas keegi on endale midagi põnevat soetanud? Elisa boks ei imponeeri.

Jah, ma tean, et castida saab ja igasugu muud teemat, aga ffs, ma tahan maha istuda ja puldilt paari klõpsuga tööle panna.
                      Last edited by Jonas; 29.10.21, 16:18.

Comment

Jah, ma tean, et castida saab ja igasugu muud teemat, aga ffs, ma tahan maha istuda ja puldilt paari klõpsuga tööle panna.
                        Kes ei tahaks? Sellise võimaluse tekkimist ootan minagi.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

Comment

3) Venemaa liiga - küsida ju võin. Ma ei kujuta ette ka kelle käes need õigused praegu on. Setanta?
                          Meie regioonis ei ole kellelgi. Ainus viis legaalselt vaadata on Venemaa Premier Liiga Youtube kanalist subscriptioni eest makstes. Ma muidu arvan, et selle liiga näitamisõigused võivad megaodavad olla.

Iseeasi, palju Viaplay sellest hoolib
                          Instagram

Twitter

Comment

Heia!

Küsimus ka ja seda isiklikust huvist. Kuna ma pole siiani endale mingit Android boksi ostnud ja vahin Viaplayd ikka läpakast või telefonist, siis kas keegi on endale midagi põnevat soetanud? Elisa boks ei imponeeri.

https://www.hinnavaatlus.ee/1984358/...ecast-with-tv/ ja saad puldiga paari klõpsuga tööle panna

Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Meie regioonis ei ole kellelgi. Ainus viis legaalselt vaadata on Venemaa Premier Liiga Youtube kanalist subscriptioni eest makstes. Ma muidu arvan, et selle liiga näitamisõigused võivad megaodavad olla.

Iseeasi, palju Viaplay sellest hoolib
                            Telias kanal Futbol ei näita siis?

Comment

Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              https://www.hinnavaatlus.ee/1984358/...ecast-with-tv/ ja saad puldiga paari klõpsuga tööle panna
                              Kusjuures see ikka hangub (st pilt hakkab jõnksutama st ei saa nagu andmeid kätte) mul kui mobiilist Castida. Arvutist on okei. Ainult Viaplay nii, teised kõik töötavad suurepäraselt moblast.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Comment

Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Kusjuures see ikka hangub (st pilt hakkab jõnksutama st ei saa nagu andmeid kätte) mul kui mobiilist Castida. Arvutist on okei. Ainult Viaplay nii, teised kõik töötavad suurepäraselt moblast.

Installi Viaplay app sinna chromecastile. Pole mingit telefoni ja arvutit vaja vaatamiseks.

Comment

Working...
                                X