320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    Samaaegseid mänge saab ju näidata valikuna. Portugalis oli Sport TV kanalil võimalik punast-rohelist-kollast-sinist nuppu puldil valides sobivat mängu valida. Sama vist ka vähemalt Sky Sportsil

    Selle kohta küsiti tv3 sport kontekstis. Vastus oli umbes selline et satelliit on kitsas ja vesi märg.

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Mina tõden rahuloluga, et nädalalõpp ja saan premmi kahe telekanali pealt vaadata ja ei pea äppidega tõmblema. Kahju, et nii ei jää.

      hetkel tuleb tv3 sport läbi antenni otse kineskoopi endiselt? ei viitsi tänapäeval mingi digiboxiga jamada...

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        hetkel tuleb tv3 sport läbi antenni otse kineskoopi endiselt? ei viitsi tänapäeval mingi digiboxiga jamada...
        Ikka HD box on kineskoobi ja satipanni vahel, aga see on minul lepingulise kliendina.
        Kel telekas äpp, see saab tõenäoliselt lihtsamalt. Mul telekas äppi pole, seega sedasi ei saa vaadata, tuleb Chromecasti kasutada
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Meeldib, et valikus on palju Aafrika mänge.

          Kas ma muidu saan Viaplayd ka näiteks Marokos oma mobiilist vaadata?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            vist ainult EL-is. Samas pole proovinud mujal.

            Kommentaar


              Saksamaal sain mina vaadatud küll. Proovin järgmine nädal UK's ka.
              Mia san mia

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                Kas ma muidu saan Viaplayd ka näiteks Marokos oma mobiilist vaadata?
                Ei saa Marokos.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Ei saa Marokos.
                  kirjuta reisimuljeid!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                    kirjuta reisimuljeid!
                    Subscribi instasse, esimesed storied juba olemas.

                    Muidu on esialgu parem, kui ma arvasin. Aga Lufthansa on pede (kirjutan kunagi sellest pikema postituse).
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                      Saksamaal sain mina vaadatud küll. Proovin järgmine nädal UK's ka.
                      "Oma praeguses asukohas saate seda vaadata nutitelefonis või tahvelarvutis ainult võrguühenduseta. Kahjuks on see nii."
                      Mia san mia

                      Kommentaar


                        ehk siis nagu kirjas, tuleb füüsiliselt või läbi VPNi euroopa liidus olla

                        Kommentaar


                          Mingi jalgpall vist.

                          Teisipäev
                          19:40 Villarreal - ManU (Lulla)
                          19:40 Dynamo Kyiv - Bayern (Vaher)
                          21:55 Barcelona - Benfica (Elissaar)
                          21:55 Chelsea - Juventus (OJ & Jürgenson)

                          Kolmapäev
                          17:25 Spartak Moscow - Napoli (Vaher)
                          19:40 Inter - Shaktar Donetsk (Lulla)
                          19:40 Bešiktaš - Ajax (Elissaar)
                          21:55 Man City - PSG (OJ & Jürgenson)
                          21:55 Atletico - Milan (Elissaar)

                          Neljapäev
                          17:25 Flora - Partizan (OJ & Teever)
                          19:40 Leverkusen - Celtic (Petersoo)
                          19:40 Galatasaray - Marseille (???)
                          21:55 Olympiacos - Fenerbache (Voolaid)
                          21:55 Leicester City - Legia (Lulla)
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            See on veidi, et krdi... Manu mängu ajal räägid veidi habemesse ja siis olukordades tõstad mingi 4x häält. Muidu oleks pohhui, aga koduses settingus keeruline nii. Pool aega ei kuule üle stata heli sind. Kui volüümi tõstad, et oleks kuulda, siis olukorra tekkides on heli ülikõrge. Lapsed magavad ja naine koob jne...

                            Et ma ei tea, ostke mingid norm mikrid vms või stata heli madalamaks vm.

                            Kommentaar


                              manu nii pask ei tea kas viaplay süüdi

                              Kommentaar


                                Tofoa, ole kena, ja ära korda ükshaaval kõiki söötude retsipiente ette eks? Sest 1 kord kuulata "Lindeljöööf...Maguire...Telles...Maguire...Lindel jööf...Maguure" on piisav, et äkki ei teeks sed 30 korda 45 minuti jooksul? Me kõik teame, et ManU oskab tagant läbi sööta sittakantipaljukordi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X