320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Heia!

    1) Selleks, et tasuta saada, siis Viaplay FB kontol on info kirjas, mis tegema peab.
    2) Mõnu - ma vaatan Bundesligat, seega ei ole probleemi veel olnud. Samas, toore Iiri kõnega vend Bundesligat kommenteerimas on suht fun.
    3) Venemaa liiga - küsida ju võin. UPDATE - tõenäoliselt ei tule, sest Viaplay on seni lähtunud pigem sellest, et õigused võetakse kogu "oma piirkonnale". Skandinaavia, Holland jne. Lähitulevikus peaks uudiste kohaselt ka UK, Kanada jne riigid ka veel tulema. Seega Venemaa ei ole pigem selles listis, mida võiks tulevikku silmas pidades oodata.
    4) WebOS, Tizen jms süsteemid võivad jah natuke nalja teha. Ma mäletan eelmisest Viaplay ajast, et üks aktiivne fänn tegi nt nii, et tõmbas Play poest endale Android rakenduse, tõmbas sealt mingi teema pulga peale ja lasi Philipsi "pooltargale" telekale sisse. Natuke jauramist oli, aga siis sai tööle. Ma ise soovitaks muidugi mingit android boxi vahele. Natuke stabiilsem.

    Küsimus ka ja seda isiklikust huvist. Kuna ma pole siiani endale mingit Android boksi ostnud ja vahin Viaplayd ikka läpakast või telefonist, siis kas keegi on endale midagi põnevat soetanud? Elisa boks ei imponeeri.

    Jah, ma tean, et castida saab ja igasugu muud teemat, aga ffs, ma tahan maha istuda ja puldilt paari klõpsuga tööle panna.
    Last edited by Jonas; 29.10.21, 14:18.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jonas Vaata postitust
      Jah, ma tean, et castida saab ja igasugu muud teemat, aga ffs, ma tahan maha istuda ja puldilt paari klõpsuga tööle panna.
      Kes ei tahaks? Sellise võimaluse tekkimist ootan minagi.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas Jonas Vaata postitust
        3) Venemaa liiga - küsida ju võin. Ma ei kujuta ette ka kelle käes need õigused praegu on. Setanta?
        Meie regioonis ei ole kellelgi. Ainus viis legaalselt vaadata on Venemaa Premier Liiga Youtube kanalist subscriptioni eest makstes. Ma muidu arvan, et selle liiga näitamisõigused võivad megaodavad olla.

        Iseeasi, palju Viaplay sellest hoolib
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas Jonas Vaata postitust
          Heia!



          Küsimus ka ja seda isiklikust huvist. Kuna ma pole siiani endale mingit Android boksi ostnud ja vahin Viaplayd ikka läpakast või telefonist, siis kas keegi on endale midagi põnevat soetanud? Elisa boks ei imponeeri.

          Jah, ma tean, et castida saab ja igasugu muud teemat, aga ffs, ma tahan maha istuda ja puldilt paari klõpsuga tööle panna.
          https://www.hinnavaatlus.ee/1984358/...ecast-with-tv/ ja saad puldiga paari klõpsuga tööle panna

          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Meie regioonis ei ole kellelgi. Ainus viis legaalselt vaadata on Venemaa Premier Liiga Youtube kanalist subscriptioni eest makstes. Ma muidu arvan, et selle liiga näitamisõigused võivad megaodavad olla.

          Iseeasi, palju Viaplay sellest hoolib
          Telias kanal Futbol ei näita siis?

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            https://www.hinnavaatlus.ee/1984358/...ecast-with-tv/ ja saad puldiga paari klõpsuga tööle panna
            Kusjuures see ikka hangub (st pilt hakkab jõnksutama st ei saa nagu andmeid kätte) mul kui mobiilist Castida. Arvutist on okei. Ainult Viaplay nii, teised kõik töötavad suurepäraselt moblast.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Kusjuures see ikka hangub (st pilt hakkab jõnksutama st ei saa nagu andmeid kätte) mul kui mobiilist Castida. Arvutist on okei. Ainult Viaplay nii, teised kõik töötavad suurepäraselt moblast.

              Installi Viaplay app sinna chromecastile. Pole mingit telefoni ja arvutit vaja vaatamiseks.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Installi Viaplay app sinna chromecastile. Pole mingit telefoni ja arvutit vaja vaatamiseks.
                Chromecast Ultra, sellega pole vist tehtav.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Chromecast Ultra, sellega pole vist tehtav.

                  Kahjuks jah. Eeldasin ekslikult et sul on see, millele zelee viitas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Kahjuks jah. Eeldasin ekslikult et sul on see, millele zelee viitas.
                    Liiga palju pulte. Aga ei suuda ikka aru saada, et miks see Viaplay ainsana niimoodi hanguma hakkab, kui castida läbi mobla nii wifis kui ka 5Gs ehk moblavõrgus. Et keegi peaks korda tegema!
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jonas Vaata postitust
                      Praegu jagatakse Viaplay 6-kuu tasuta tellimust. Just saying.
                      Et need, kes kuu aega tagasi võtsid kolm kuud ühe kuu hinnaga, saivad lihtsalt halva diili. Tänan viaplay.
                      Teen uue konto või mis? Tahan ka pool aastat tasuta.
                      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                        Et need, kes kuu aega tagasi võtsid kolm kuud ühe kuu hinnaga, saivad lihtsalt halva diili. Tänan viaplay.
                        Teen uue konto või mis? Tahan ka pool aastat tasuta.
                        See on üks auhinnamäng ainult.

                        Kommentaar


                          Väga positiivne, et Viaplay dartsi World Series-i viimaseks päevaks GO3-s hiilanud eesti keelsed kommentaatorid pulti saanud on. Kiitus!

                          Kommentaar


                            Kasutan Viaplayd umbes teist korda ja pole spordiga seotud, aga mis värk sarjadega on? Mingi 75% episoodides kadunud.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Kasutan Viaplayd umbes teist korda ja pole spordiga seotud, aga mis värk sarjadega on? Mingi 75% episoodides kadunud.
                              Mina jällegi tahtsin homset spordi kava vaadata, aga ei näita midagi järgmiste päevade kohta, mis tähendab sisuliselt tehnilist tõrget, mitte seda, et midagi ei tule. Praegu on seal ka veateade: Hetkel esineb teenuses tõrkeid. Tegeleme lahendamisega. Äkki sellega seotud ka sarjade "kadumine", Eks vaata hiljem, kas need on tagasi või mitte.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cyrusvk Vaata postitust
                                Mina jällegi tahtsin homset spordi kava vaadata, aga ei näita midagi järgmiste päevade kohta, mis tähendab sisuliselt tehnilist tõrget, mitte seda, et midagi ei tule. Praegu on seal ka veateade: Hetkel esineb teenuses tõrkeid. Tegeleme lahendamisega. Äkki sellega seotud ka sarjade "kadumine", Eks vaata hiljem, kas need on tagasi või mitte.
                                No ilmselt on jah tehniline tõrge. Point on pigem selles, et kas see on a) tavapärane või b) ebaharilik.

                                Ja kui homne Meistrite liiga kogemus perse läheb, siis olen väga kettas.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X