320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    M.O.M Tarmo Tiisler!
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Tiisler harjunud raadiokommentaariga - vadistab seal kiirelt ja siis eksimusi nii ei panegi ju tähele. Lõpupoole rääkis juba veidi aeglasemalt - ilmselt Zelinski rahulikust rääkimistempost mõjutatuna.
      Mu meelest ei saa esimese korraga kutti maha kanda, võiks veel anda võimaluse talle. Kindlasti parem tõesti kui Kaljuveer või VSB kommentaatorid.

      Järvela ja Koort on omamoodi humoorikas sats, mis paljudele kindlasti peale läheb, aga samas on vihkajaid ka terve per*etäis
      Algul ei meeldinud, aga meestel on vähemalt emotsioon sees, mitte pole uimased nagu VSB omad, kes faktiteadmistega mööda pannes asja ainult halvendavad. Võhik võiks vähemalt emotsiooni näidata!

      Kommentaar


        Tiisler oli muidu igati super, aga peab veidi teles kommenteerimisega harjuma. Raadios ei saa muidugi pikemaid vaikusehetki sisse lasta, aga kui mul pilt ees, siis ega mul väga pole vaja kuulata, kuhu see pall liigub. Eriti veel siis, kui tegelikult midagi ei toimugi ning Rähn ja Piiroja lihtsalt omavahel palli veeretavad. Kui veel mõned parasiidid, nagu "pahasti", välja arvata, oli kõrvale täitsa meeldiv kuulata kah.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          teagi, kas Tiislerrr taipas ühel hetkel ise, et peale "paikamise" leidub jalgpallileksikas veel üht-teist või muutusid mu kõrvad selle suhtes immuunseks, a' pärast seda enam miski pinda ei käinud -- mis Eesti kanalist jalgpalli vaadates on üpris märkimisväärne.

          jalgpalli-IQ ehk platsil toimuva adekvaatne tõlgendamine on tal keskmisest Kaljuveerist igatahes mäekõrguselt üle.

          Kommentaar


            Mina jäin küll Tiisleriga rahule, eriti arvestades, et tegu teledebüüdiga. Juba vahelduse mõttes oli hea variant ja Kaljuveerist on ikka kordades parem. Mulle tundus, et ka kodutöö oli kenasti tehtud ja tundis ka horvaate üsna hästi platsil ära. Ja olid ka mõned eshtiislerlikud kullud nagu (mängijate särkidevahetamise ajal) "meie siin Indrekuga särke vahetama ei hakka".
            Aga pildiga ei saanud küll taas rahule jääda ja nagu öeldud, käis väga närvi see kuradi tabloo seal ekraani ülaosas. Oli vist moment, kui Pareikole siseküljega lähedalt peale löödi - absoluutselt ei näinud kuhu see pall läks ja mis toimus.

            Kommentaar


              Tiisler on ju nii kogenud kala, et talle pole tegelikult vahet, kas on raadios või teles. Mulle meeldis see, et kui ma pannile kartulit lõikusin, siis toast kostuva ülikiire teksti järgi sain täpselt silme ette, mis väljakul toimus.

              Kommentaar


                Ja see tabloo võeti ainult paar korda ekraanilt ära. Juhuslikult just siis, kui teda vaja olnuks, ehk siis vahetuste ajaks.

                Kommentaar


                  Jäin ka Tiisleriga väga rahule. Üle pika aja oli huvitav kuulata kommentaatoreid.

                  Kommentaar


                    jah. esimese poolaja 'viimased minutid on meie minutid', 'aga märg on kuramus olek', ja 'ta sai natuke liiga pahasti löögile' jnejnejne .. muidugi on ta maailmaparim!!

                    Kommentaar


                      Mulle see Tiisler paraku ei istunud. Kogu aeg toimus midagi 'pahasti', ja kui horvaadid jälle ründasid, siis oleks tahtnud teda läbi teleka millegagi visata, aga see selleks Tema hääl oli ka veidi häiriv. Kuigi tuleb öelda, et mängu jagab ta rohkem kui enamik teisi ETV kommentaatoreid kokku (Kaljuveer, Kalkun) ja mõned head väljendid tal olid, mis tõid kerge muige, aga siiski häiriv.

                      Kommentaar


                        need "pahasti" jne = vanakooli mees lihtsalt. Aga tõesti, kodutöö ja teadmisi mehel on

                        Kommentaar


                          "Seda blondi pead peaks juba kaugelt näha olema". Liiga hea lihtsalt. Super kommentaar oli.

                          Kommentaar


                            See kiiresti vuristamine oli veidi häiriv. Kas ta mitte samal ajal ka raadiosse seda ülekannet ei kommenteerinud?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              See kiiresti vuristamine oli veidi häiriv. Kas ta mitte samal ajal ka raadiosse seda ülekannet ei kommenteerinud?
                              ei teinud raadiosse.aga mis me vigiseme,igatahes parem kui kõik need ETV spordikommentaatorid
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Minul suht savi, kas tulevikus kommenteerib Tiisler või Kalkun aga millega tuleks mdagi kiirelt ette võtta, on rezhii. Oleks lihtsalt piinlik, kui Itaalia mängu ajal taoline pilt üle maailma läheks.
                                Paar näidet, mis eriti silma torkas: oli situatsioon, kus horvaadid tegid keskväljakul eestlaste vastu vea. Miskipärast peeti vajalikuks seda kordusest tervelt kaks korda pikalt näidata, samal ajal kui pall oli ammu mängus ja kommentaatorite häälest oli aru sada, et Kingil on mingi võimalus tekkimas.
                                Teisel poolajal rääkisid kommentaatorid pikalt, et horvaadi fännid mitte ei tee vaid pürot vaid tribüünil põleb lausa lõke jne aga pilt ei näidanud seda isegi paari sekundi jagu.
                                Hümni ajal esitajat ei näidatud korrakski. Ifist libises kaamera hetkeks üle alles siis kui ta peale esitust platsilt minema sammus.
                                Need lihtsalt paar näidet ja tunduvad pisiasjad aga kokkuvõttes oli ikka amatööritase küll.
                                Huvitav oleks siinkohal lugeda mõne asjatundja, nt Meesmuiste arvamusi, milles asi - minu arust varasematel aastatel pole asi nii kehv olnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X