320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    Ma sain ju ühe labase vittu saatmise eest vähemalt mitu posti!
    ??? Ma siiamaani pole aru saanud, kes neid postituste arvu vaatab ja kes seda jama tähtsaks peab...peab vist olema ikka täielik nolifer?

    Mis ametit sa soccernetis pead, et nii härga täis oled ja avalikult ropendad? Keegi nagu korrale ka ei saa kutsuda. Mingi boss siin? Miks sulle on rohkem lubatud? Ja see enneaegne wtf mis iganes shit su nime all näitab ka kuidagi hälbelist mõtlemist. EPL ajakirjanik ja Viasati kommentaator, mõni ime siis, et mulle need kommentaarid seal meeldinud pole.
    Võib tõesti olla, et karistusalla ei olegi keeleliselt vale aga karistusalasse on kindlasti parem kuulata.

    Ise olen praktiliselt siis kõiki mänge näinud ning kindlasti on parim duo Tiisler - Zelinski, kes julgevad olla ja mõttetut statistikat ei aja. Kalkun paneb kohati ikka täitsa ämbrisse. Vahelduse mõttes võiks ikkagi Kuusk ka kommenteerida, Kaljuveer saab seal stuudios päris ilusti ju hakkama

    Kuuse kohta on kõik öeldud, emotsioonitut inimest ei tohiks jalgpalli juurde lasta. Loodan, et ta saadetakse peale alagrupimänge Ramsausse komandeeringusse.

    Kommentaar


      Algselt postitas Keiss Vaata postitust
      ??? Ma siiamaani pole aru saanud, kes neid postituste arvu vaatab ja kes seda jama tähtsaks peab...peab vist olema ikka täielik nolifer?

      Mis ametit sa soccernetis pead, et nii härga täis oled ja avalikult ropendad? Keegi nagu korrale ka ei saa kutsuda. Mingi boss siin? Miks sulle on rohkem lubatud? Ja see enneaegne wtf mis iganes shit su nime all näitab ka kuidagi hälbelist mõtlemist. EPL ajakirjanik ja Viasati kommentaator, mõni ime siis, et mulle need kommentaarid seal meeldinud pole.
      Võib tõesti olla, et karistusalla ei olegi keeleliselt vale aga karistusalasse on kindlasti parem kuulata.
      Triikraua feil.

      Kommentaar


        dannar on kõva vend, ära nori Keiss.
        Näeme Santiago Bernabeul.

        Kommentaar


          Pfffhahahah...keegi teine vaatas ka, et stuudiosse on mingi Capello teisik kutsutud, aga tegelikult on Kannik?

          Kommentaar


            Algselt postitas Epic Vaata postitust
            Pfffhahahah...keegi teine vaatas ka, et stuudiosse on mingi Capello teisik kutsutud, aga tegelikult on Kannik?
            võtsid mul sõnad suust
            Where were you in '62?

            Kommentaar


              Krt mullegi algul tundus, et nüüd tehti mingit pulli ja keegi maskeeris end Capelloks vms.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                Pfffhahahah...keegi teine vaatas ka, et stuudiosse on mingi Capello teisik kutsutud, aga tegelikult on Kannik?
                Ma mõtlesin, et ma ainus.

                Kommentaar


                  Kannik nii vanaks ära jäänud

                  Kommentaar


                    Rooney seda ja Rooney toda
                    Sarapi Aavo, ära korruta pidevalt seda juttu. me saame aru, ta on shit. aga küll ei jõua joosta, küll ei ulatu pallini, küll ei suuda ära realiseerida.
                    tra lase mingit muud biiti ka sinna vahele.

                    vean kihla, et enne mängu lõppu suudab ühekorra veel midagi öelda Rooney hetketaseme kohta
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Kannik on tõepoolest Capelloga VÄGA sarnane, kuid jah kuidagi vanaks on jäänud.
                      Näeme Santiago Bernabeul.

                      Kommentaar


                        Väga meeldib see asi, mis ETV's hetkel on, kohe kui löödakse värav teises mängus, kohe ka näidatakse seda väravat.
                        Kommentaatorid on ka super head. Alguses küll Tiisler eksis sellega, et Boateng lõhkus Ballacki saksa karikasarjas, aga kui teist korda räägiti sellest, siis Tiisler juba parandas end.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Ma ei lakka üllatumast, kuidas jalgpallieksperdid ja treenerid reegleid ei tunne. Sarap ja van Persie värav. Mõni kohtunik võib mind parandada, kuid FIFA viimased suunised peaksid nõudma, et suluseis on vaid siis, kui mängija palli PUUTUB. Ehk kui ta selle ümber ringe jookseb või üle hüppab või jumal teab mida muud teeb, siis suluseisu ei ole.

                          Või ei?
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Ma ei lakka üllatumast, kuidas jalgpallieksperdid ja treenerid reegleid ei tunne. Sarap ja van Persie värav. Mõni kohtunik võib mind parandada, kuid FIFA viimased suunised peaksid nõudma, et suluseis on vaid siis, kui mängija palli PUUTUB. Ehk kui ta selle ümber ringe jookseb või üle hüppab või jumal teab mida muud teeb, siis suluseisu ei ole.

                            Või ei?
                            See on selline kahe otsaga asi.. Kui ta mõjutab selgelt mängu käiku, aga palli ei puutu, tuleb suluseis ära võtta. Kui ta ei sega mängu vms, siis on suva.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                              See on selline kahe otsaga asi.. Kui ta mõjutab selgelt mängu käiku, aga palli ei puutu, tuleb suluseis ära võtta. Kui ta ei sega mängu vms, siis on suva.
                              Oli see seal FIFA suunises kirjas?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Kui ta jääb palliteekonnale ette (nt segab väravavahi palli nägemist), siis peaks sulg olema.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X