320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teeme nüüd nii, et järgmine, kes sellel teemal sõna võtab, vilistab mingis liigas, mis võiks olla meistriliiga või esiliiga, ja saab aru, millest jutt käib ning pole reegleid telekast kuulnud. Kui ma selle suunise koha pealt eksin, siis miljon vabandust, kuid teeme enne kindlaks, kas see saadeti välja või mitte.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Ma küll sinu definitsiooni järgi ei kvalifitseeru kuidagi siin lõugu laiutama, aga lihtsalt märgin, et ka almighty interneti põhjal FIFA hiljuti niisuguse reeglitäpsustuse välja käis küll. Inglased-šotlased näiteks saatsid selle idee viisakalt peppu ja jätkavad ka uuel hooajal vanas vaimus, "interfering with play" peale rõhudes, aga MM-il peaks kohtunikel tõesti olema korraldus ainult pallipuute järel vilistada.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Kuuse on ikka uskumatu vend küll.Samal ajal kui telepildis räägib lonkavat Tomassoni siis tema räägib ainult tema 52. väravast ja kui krdi tähtis see on.Samas kui Sarap üritab millestki mänguliselt olulisest rääkida ,siis ei lase Kuuse tal ühtegi lauset lõppedada.
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          Mulle väga meeldib, et Kuuse ei lase ennast üldse segada sellest kui värav lüüakse.

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Ma küll sinu definitsiooni järgi ei kvalifitseeru kuidagi siin lõugu laiutama, aga lihtsalt märgin, et ka almighty interneti põhjal FIFA hiljuti niisuguse reeglitäpsustuse välja käis küll. Inglased-šotlased näiteks saatsid selle idee viisakalt peppu ja jätkavad ka uuel hooajal vanas vaimus, "interfering with play" peale rõhudes, aga MM-il peaks kohtunikel tõesti olema korraldus ainult pallipuute järel vilistada.
            Linki? Hea meelega loeks ise ka üle.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              Mulle väga meeldib, et Kuuse ei lase ennast üldse segada sellest kui värav lüüakse.
              Tsiteeritud.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Linki? Hea meelega loeks ise ka üle.
                kas sina oskad ka lugeda või?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas lenc Vaata postitust
                  Mulle väga meeldib, et Kuuse ei lase ennast üldse segada sellest kui värav lüüakse.
                  Selgrooga mees ei lasegi end segada väravatest, vigastustest ja muudest ettenägematutest asjaoludest. Ega Lemps ei saa selliseid asju ette näha. Ja proovige ise samaaegselt mängu kommenteerida ja Wikipediast ostida, mitu korda Thomasson on koondisess mänginud või mitu väravat löönud.
                  PS. Tase on seegi, et Jaapani-Taani mängu härel näidatud "napikates" ehk persekeeratud võimaluste TOP10-s oli välja jäetud nigeerlase eilne tühjast väravast möödalöök paarilt meetrilt.

                  Kommentaar


                    Kurat, viimane postitus sai liialt kiirustatult ja kirjavigadega pandud. Muidugi TOP 5 mitte TOP 10 jne. Vabandust.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      PS. Tase on seegi, et Jaapani-Taani mängu härel näidatud "napikates" ehk persekeeratud võimaluste TOP10-s oli välja jäetud nigeerlase eilne tühjast väravast möödalöök paarilt meetrilt.
                      Miks sa arvad, et keegi ETV sporditoimetusest seda olukorda üldse näinud on?

                      Üldiselt võiks Sarap jääda (kommenteerimise kõrvalt) igapäevaseks stuudioasjatundjaks, sest mees ajab väga asjalikku juttu. Kuid kardetavasti on homme stuudiokülalisteks Nõia-Ints ja Nõia-intsu naine, kes räägivad mitu korda aastas nemad jalgpalli vaatavad.

                      Kommentaar


                        Selgrooga mees ei lasegi end segada kirjavigadest
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Miks sa arvad, et keegi ETV sporditoimetusest seda olukorda üldse näinud on?
                          see Yakubu väravast möödalöök on suurimate ebaõnnestujate topis.

                          edit: võtke järjekorranumbrid
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Kuid kardetavasti on homme stuudiokülalisteks Nõia-Ints ja Nõia-intsu naine, kes räägivad mitu korda aastas nemad jalgpalli vaatavad.
                            Kurat, vaadatavus oleks täiesti laes.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Kuid kardetavasti on homme stuudiokülalisteks Nõia-Ints ja Nõia-intsu naine, kes räägivad mitu korda aastas nemad jalgpalli vaatavad.
                              Mis olevused need on?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                kas sina oskad ka lugeda või?
                                Kui pinget peale pole, siis saan hakkama.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X