320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    zelinski oli peale klose väravat pool minutit lihtsalt kuss ja siis hakkas vabandama, et veel lihtsamat väravat olla ei saa. poor-poor zelinski..

    Kommentaar


      Närvi ajab, et Kalkun Villa kohta mingi Viia ütleb.

      Kommentaar


        No jällegist see Hispaania keele eripära. Mõned ütlevad Villa, mõned Vilja, minu arust Viia on keeletunde järgi õigem.
        slimm.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas Football18 Vaata postitust
          Närvi ajab, et Kalkun Villa kohta mingi Viia ütleb.
          kuula järgi ja ime lahti.

          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          No jällegist see Hispaania keele eripära. Mõned ütlevad Villa, mõned Vilja, minu arust Viia on keeletunde järgi õigem.
          no jällegist see eesti keele eripära. mõned ütlevad viikmäe, mõned vuukmöä, minu arust neemelo on keeletunde järgi õigem.

          Kommentaar




            Hästi smörr.
            slimm.ee

            Kommentaar


              No palli ei olnud, midagi pidi lööma Kalkun
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Kristjan on megahüppe teind arengus no doubt. : )
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Capdevila ei hääldata Capdeviia, vaid "Kapdevila" ikka.

                  Ja mind häirib veel see, kui Kalkun ja Tiisler ütlevad läbisöödu kohta "jooksupall". Jooksupall on see, mille sees hamstrid ringi jooksevad, mitte pikk mööda maad sööt.
                  Newton Heath 1878

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                    Capdevila ei hääldata Capdeviia, vaid "Kapdevila" ikka.

                    Ja mind häirib veel see, kui Kalkun ja Tiisler ütlevad läbisöödu kohta "jooksupall". Jooksupall on see, mille sees hamstrid ringi jooksevad, mitte pikk mööda maad sööt.
                    krt siin on vist mitu tuhat korda öeldud,et kui ei meeldi ei pea ju ETV pealt kuulama ja vaatama.minu arust ei olnud tänasel ülekandel midagi viga.aga ühte olen aru saanud,et siin foorumis on väga palju keele spetsialiste kes teavad kuidas nimesi hääldada.ehk pakute ennast siis etv-le appi ülekandeid tegema.
                    aga miks Anu jalkat ei kommenteeri?
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      See Viia ajas jah väga närvi ikka
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                        See Viia ajas jah väga närvi ikka
                        Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                        kuula järgi ja ime lahti.
                        tähemärgid

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          aga miks Anu jalkat ei kommenteeri?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                            See Viia ajas jah väga närvi ikka
                            Sul on ikka mingid tõsised psühholoogilised probleemid, kui nimede õigesti hääldamine sind närvi ajab....

                            Kommentaar


                              Selgunud on MM finaali kommenteerijad. MMi finaali kommenteerivad Kristjan Kalkun ja Indrek Zelinski. Mulle on arusaamatu see miks lõhuti ära paar Zelinski-Tiisler ja sinna topiti vahele Kalkun. Minu meelest on Zelinski ja Tiisler selle MMi ajal väga hästi kokku sobinud. Ise oleks eelistanud kindlasti neid,aga samas võime olla õnnelikud, et kommentaatorid ei ole Säärits ja Reikop.

                              Kommentaar


                                Oh jess!!! Juba turniiri alguses soovisin, et Kalkun ja Zelinski koos kommenteeriksid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X