320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Mõni ratsutamine või võimlemine ikka kuskil toimub
    Nüüd oleks aeg Kanal 2 ju mees oma paati võtta ja Mart Sander välja vahetada
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Jalkast. Tiisler on vaieldamatult ETVs parim jalkakommentaator. Kuigi Viasat/TV6 seltskond on veidi paremad olnud. Just need ekspertkommentaatorid.

      Kalkun - paar aastat tagasi oli pask mis pask. Aga mees on arenenud ja aina vähem käib närvidele. Koss on ikka rohkem tema ala. Õnneks on ära kadunud ka need "minu isa omal ajal laused" ning ääääää ööööööööööö sõnade lõpust.

      Kaljuveer - einoh, see mees tuleb eetrist eemale hoida, vahet pole, mis spordialaga on tegemist. Eriti sitad on tema intervjuud, küsib alatasa lolle küsimusi. Ärme üldse maini tema võõrkeelseid segmente, neid on lausa häbi kuulata, jätku need ikka neile, kes keelt oskavad. wtf on "konkrätutson" (Congratulations)

      Kommentaar


        http://sport.err.ee/jalgpall/904be6e...d-05de734194a0

        Kaljuveer pani 5.37 peal suht hea pirni maha."Suusaspordi kuningas jalgpall"

        Kommentaar


          Ta ütles "Suur spordi kuningas jalgpall"
          Algul ta natuke kokutas, siis võis jääda küll mulje küll, et ta ütles suusaspordi kuningas.
          Algselt postitas Blue Moon
          Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

          Kommentaar


            Tiisler võiks teles kiiremini kohaneda, muidu hea. Lihtsalt vahest jääb ta sündmuste kirjeldamisega natuke hiljaks ja eriti seetõttu, et ta üritab väga sõnaosavalt olukorda kirjeldada. Raadisse sobib, sest kuulaja ei saa aru, et värav veel löömata. Aga mees näeb väravat nagu ka televaatajad ja natuke narr on kuulda siis seda kirjeldust tagantjärele.
            Ilmselgelt aga ETV-l ühtegi normaalset jalkakommentaatorit võtta pole. Ojang on neil vast kõige normaalsem. Kalkun on jube oma statistika jutuga võiks ta 10km käimist kommenteerida mitte jalgpalli. Masendav kuidas mees ei arene ka üldse, tundub, et ta on kriitikavaba lihtsalt iseenda suhtes. Ja need ahahahahaaaa-d kui Eesti värava lööb on ka suht lamedad.
            Miks oh miks küll ei võeta kommenteerima Järvelat või Kruusi, ohh aga need ju erakanalitest. Aga äkki saadaks siis nende juurde õppima, nii abikommentaatoriteks või nii?
            Kõige masendavam on see, et Säärits miskit üldse jalka juures toimetab, läheb ju tema Iirimaale midagi intervjueerima. Krt neil endal palju parem intervjueerija olemas, Steiv nimelt. Aga ei, saadavad selle blondi kes isegi iluuisutamise kommentaaridega puusse paneb.
            Ma ei saa aru kuhu Sarap on kadunud neil, iga kell parem kui Kalkun, üldse oleks hea kui jalgpalli kommenteeriksid spetsid mitte elukutselised diktorid.

            Kommentaar


              No ma olen vist ainuke, kes Ojangit ei salli

              Kommentaar


                Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                No ma olen vist ainuke, kes Ojangit ei salli
                Mina ei ütleks, et ma teda ei salli, aga kolmikust Tiisler-Kalkun-Ojang on ta küll senimaani kõige krobelisem. Samas on tal neist ka kindlalt kõige vähem kogemusi.

                Kommentaar


                  Minu arvates oli üks läbi aegade kõige kohutavamaid kommenteerimisi Serbia-Eesti valikmäng. Ojang-Sarap paar oli ikka päris jube kooslus. Loodan, et ei kordu.

                  Kommentaar


                    Ojangi: "Nii kaugelt!" Serbia mängust oli ikka kuld.

                    Kommentaar


                      No võrreldes raadiokuulajatega pole meil midagi kurta.

                      Põhja-Iirimaa mängust stiilinäide:

                      Karuks: "Nii, mis siis nüüd toimub?"
                      5 sekundit vaikust....
                      "Veel üks kollane kaart. Craig Cathcart saab kollase kaardi."
                      10 sekundit vaikust...
                      Prins (vaikselt, imestaval toonil): "Ja kas on penalti?"
                      ................................
                      ................................
                      Karuks: "Ja vist ongi nii!"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                        Ma ei saa aru kuhu Sarap on kadunud neil, iga kell parem kui Kalkun, üldse oleks hea kui jalgpalli kommenteeriksid spetsid mitte elukutselised diktorid.
                        Sarap on Soomes treener

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Minu arvates oli üks läbi aegade kõige kohutavamaid kommenteerimisi Serbia-Eesti valikmäng. Ojang-Sarap paar oli ikka päris jube kooslus. Loodan, et ei kordu.
                          Mulle miskipärast just on Sarapi kommenteerimised enam-vöhem meeldinud. Aegaajalt kuulaks küll teda.

                          Kommentaar


                            Kui Tiislerile ja Kalkunile heidetakse võhiklikkust ette, siis Ojang vaataks iga kord nagu esimest korda jalgpalli.

                            Kommentaar


                              Olen nõus, et poiss on roheline aga vähemalt ei aja ta ülbet ja kõiketeadvat tühist statistikamula kui eestlased samal ajal peale löövad.

                              Kommentaar


                                Tundub, et Ojangut me kommenteerimas enam ei näe: http://sport.err.ee/varia/b44e4b48-f...9-b96e7c8970af
                                Newton Heath 1878

                                Kommentaar

                                Working...
                                X