320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
    Eile õhtul oli otse.err.ee igatahes nii umbes, et mina löögile ei pääsenudki. Neetult frustreeriv on see kahe mängu vahet puldiga klõpsimine, Ger-Den mängu väravad jäidki mul nägemata, kurat...
    arvuti näib sul olevat, sest sa postitad foorumisse. mingisugune arvutisse ühe mängu striim + telekasse ühe mängu telepilt kombo ei mängi välja?

    Kommentaar


      Jah, täna proovingi muid striime. Muidu otse.err.ee pilt on hea ja korraliku paketiga EMT netipulgaga isegi maanteel (Tln-Hps, proovitud) võtab väga kenasti välja. Aga eile oli see nii punnis täis rahvast ilmselt, et mina enam ligi ei pääsenud...

      Kommentaar


        Mul jooksis väga hästi eile üks mäng Chrome'is err'ist (ger-den) ja teine telekast samal ajal.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Kaljuver: Üks on kindel, Iirimaa jääb 4 kohale...

          Kui Iirimaa võidab Itaaliat siis ju on neil 3 punkti, Itaalial 2 punkti.

          Kommentaar


            ei nori, aga äkki Kalkun või Zelinski või keegi ETVst satub vaheajal siia: The letter combination gli has a special pronunciation, very similar to the lli in million. (Barzagli keiss siis)

            Kommentaar


              Lemsalu arvates pole Torres Inglismaal üldse läbi löönudki ning on alles nüüd esimest korda pärast Atleticost lahkumist taas tippvormi saavutamas. Tuletaks siinkohal meelde, et Liverpoolis Torres enda tipu saavutaski, lõi pmst iga teine mäng värava.

              Kommentaar


                See oli küll natuke piinlik tõesti

                Kommentaar


                  Kalkuni kohustuslik neegri värk jälle ära tehtud
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Närvi ajas Zelinski O´Shea hääldus.

                    Kommentaar


                      Kalkun on purjus vä

                      Kommentaar


                        Hah Pohlaku kommentaar oli nii kaunis, et panin selle enda allkirjaks
                        Panin korra mängu alguses Prantsusmaa-Rootsi mängu peale ja Zelinski ütles mingi Rootsi mängija kohta Ben Arfa vms. Muidu on normaalne

                        Kommentaar


                          Maitse asi tegelikult. Otseselt ei häiri ka...

                          Aga olen tähele pannud seda üksteisest üle karjumist aeg-ajalt, nagu siin: http://jalgpall.err.ee/d-alagrupp/55...5-fc09b205300d
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Jep Kaljuveer, tõesti on raske otsustada, kes täna favoriit on

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                              Jep Kaljuveer, tõesti on raske otsustada, kes täna favoriit on
                              tšehhi: grupivõitja
                              portugal: otsustavas mängus tänu CRi väravatele edasipääsenud tiim

                              võimidasamõtled?

                              Kommentaar


                                tsekka näiteks uefa pingerida
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X