320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Soldat Vaata postitust
    Säärits: " Sharapova on sellel turniirile näidanud väga kindlat mängu"

    No ei ole mõtet rääkida asjast, millega kursis ei ole.
    Sharapova kaotas Lisicki vastu esimese seti ja oli teises setis 4:3 taga, peale mida järgnes veel Lisicki serv.

    On see kindel poolfinaali jõudmine?
    Noh, ühtegi kaotust pole ja ongi kindel minek.

    Kommentaar


      MINE PERSE AJU KÄÄBITS!
      Elu mäng Del Potrol?
      Mul ei ole sõnu.
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        Seis oli 15:0 Del Potrole ja ROGER oli jäänud raskesse seisu

        Miks muidu kiiret lõppmängu pole?

        Kommentaar


          "ai-ai-ai, kui kahju!" no tra lõpetage ära.

          kui just eestlane ei võistle, siis mingi objektiivsus võiks ikka säilida, see Roger-Roger-Roger suunaline onafest käib suht korralikult närvidele juba. teame isegi, et on vinge vana, ei pea seda iga teise punkti järel ohkima ju.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
            Seis oli 15:0 Del Potrole ja ROGER oli jäänud raskesse seisu

            Miks muidu kiiret lõppmängu pole?
            Suure slämmi turniiridel ja OMi otsustavad setid mängitakse kahe geimise võiduni.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Noh, ühtegi kaotust pole ja ongi kindel minek.
              Oleks tennises alagrupid, siis jah, aga hetkel pole poolfinaali jõudmiseks teist variantigi, kui kõik mängud võita.
              Seega mõtles meie Anu ikkagi mängupilti.
              Müün jalkasärke!:
              http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                "ai-ai-ai, kui kahju!" no tra lõpetage ära.

                kui just eestlane ei võistle, siis mingi objektiivsus võiks ikka säilida, see Roger-Roger-Roger suunaline onafest käib suht korralikult närvidele juba. teame isegi, et on vinge vana, ei pea seda iga teise punkti järel ohkima ju.
                + 95435478

                Kommentaar


                  Kas Kalkun just nimetas Williamit Harryks? Ma poole silmaga vaatasin, William oli kaadris, võibolla lihtsalt ei märkanud Williami ilusa näolapi taga/kõrval Harryt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Peelo Vaata postitust
                    Kas Kalkun just nimetas Williamit Harryks? Ma poole silmaga vaatasin, William oli kaadris, võibolla lihtsalt ei märkanud Williami ilusa näolapi taga/kõrval Harryt.
                    Harry oli ka jah. Nad käivad kõiki olümpiaalasid alati koos vaatamas mulle tundub.

                    Kommentaar


                      ja kui on kolmekesi, siis on üsna tihti kirju rida nagu eesti pulmas, et ämma-äiad segamini,
                      tots vendade vahel ja Harry istub vennanaise, mitte vennaga kõrvuti nagu avatseremoonial
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        Olen muidu täiesti nõus selle jutuga Jalkas ainult Kaljuveer ei ole stuudios siiski eriti veenev

                        Kommentaar


                          naiste maratonis pani säärist hea lause maha." keenjalanna andis jooksupudeli enda kaasmaalasele".

                          Kommentaar


                            Muidu oli kõik tipp top, aga pole normaalne kui 100 m jooksu ajal on põhikommentaator vait ja abikommentaator peab ise kogu jooksu ära kommenteerima

                            Kommentaar


                              Ma leian, et nad on nii palju neid tiitlivõistlusi koos kommenteerinud juba, et Kallas saaks ise ka hakkama põhikommentaatori rolliga ning tolles kindlas kontekstis oli see rohkem nii,et Kallas mitte ise ei pidanud jooksu ära kommenteerima vaid ta kommenteeris selle nö vabatahtlikult ilusti ära ning Osilal polnud vajadust vahele segada. Häiris vaid see, et kordustest oli kohe näha, et Asafa sai vigastada mitte ta ei lasnud jalga sirgeks ning ca alles 5 min hiljem avastasid selle nemad.

                              Kommentaar


                                Ma olen vist ainus tola, kes peab David Rudishat kõvemaks jooksumeheks kui Bolti

                                EDIT: tra vale teema.

                                anyway... mulle Osila / Kallas duo meeldib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X