320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Kes see kaaskommentaator on? Hääle järgi justkui Visnapuu, aga pole kindel.
    Indrek Visnapuu näitas ekraanitekst, aga kuna olen ka sarnaselt Epicule teles Mart Poomi nime all mängu kommenteerinud, siis ma ka ei usalda seda infot.

    Kommentaar


      Visnapuu jep
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Väga hea oli Visnapuu kommentaare kuulata Tiisleri kõrval kahes esimeses veerandfinaali mängus ja sama tuleb öelda Endeni kohta, kes kommenteerib praegu Kalkuni kõrval kolmandat veerandfinaali ja suure tõenäosusega ka neljandat. Loodame, et mehed on abikommentaatori rollis ka poolfinaalides.
        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

        Kommentaar


          Selle peaks Kalkunile kuidagi toimetama, huvitav, kas finaaliks saaks korda: https://www.google.ee/search?q=love&...w=1680&bih=870

          Oleks siis, et hääldaks teisi ka nii nagu sõna kirjutatud on, kuid teiste puhul on nagu korras. Huvitav, kust see Loov tuleb.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Tiisleri hääldus Kobest on ka omaette vigur

            Kommentaar


              Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
              Tiisleri hääldus Kobest on ka omaette vigur
              Aga vot kus hääldab prantslasi, nagu kulda

              Kommentaar


                Muidu olen suhteliselt tolerantne olnud Kalkuni suhtes, aga kui ta ikka päevast päeva peale igat korvi "opppaaaaa" ütleb, siis viskab ikka kopa ette küll.

                Kommentaar


                  Täna 21.45 siis Säärits ETV2-s naiste jalgpalli finaali kommenteerimas.

                  Kommentaar


                    kui Säärits eetrisse lastakse,kohe automaatselt telekas ise vahetab kanalit. Ikka valus on teda kuulata ja muud ei tee kui kordab oma küsimusi.
                    Tiisler juba toodi raadiost ETV-sse ja päris õnnestunult. Raadios on ju sporditoimetuses päris mitu naist,keegi neist võiks küll Sääritsale puhkust hakata andma
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Vaatan ka palju seda jama kannatan

                      Kommentaar


                        Mina vaatan kogu mängu ära. Tahaks naerda

                        Aga muidu Petersoo on selline kes pole naljakas ja seepärast tema mänge ei suuda vaadata

                        Kommentaar


                          Heh Osila ei julgenud Le Huihui nime välja öelda, keerutas end hästi välja

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                            Mina vaatan kogu mängu ära. Tahaks naerda

                            Aga muidu Petersoo on selline kes pole naljakas ja seepärast tema mänge ei suuda vaadata
                            No kuidas siis ülekanne ka on?
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Loomulikult vaatasin enamasti kergejõustiku, aga naerda ikka sai vahete vahel.

                              Oma särtsu ja energiaga ajas siiski enamvähem asja ära

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                                Loomulikult vaatasin enamasti kergejõustiku, aga naeda ikka sai vahete vahel.

                                Oma särtsu ja energiaga ajas siiski enamvähem asja ära
                                kes tal seal abiks oli?Ma ise kannatasin mingi 2 min ja siis läksin kergema jõustiku teed
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X