320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eks ta oleks jällegi äärmusesse minek. ning muidugi ei oska öelda, ehk mehe kirjutised on niisama provakatsioon ja tegelikult juhtides suudab mees asjad joone peal hoida, tekib siiski kahtlus et pole vaja pallimänge üldisemalt siis etv ekraanile. samas toure näeks pidevalt ja ilmselt ka ultrajooksu ja triatlonit.

    Kommentaar


      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
      eks ta oleks jällegi äärmusesse minek. ning muidugi ei oska öelda, ehk mehe kirjutised on niisama provakatsioon ja tegelikult juhtides suudab mees asjad joone peal hoida, tekib siiski kahtlus et pole vaja pallimänge üldisemalt siis etv ekraanile. samas toure näeks pidevalt ja ilmselt ka ultrajooksu ja triatlonit.
      Damn, ma mõistatasin, et kas Yaya või Kolo Toure. Peab ikka jalkast puhkuse tegema.

      Kommentaar


        Pulleritsu nimega kangastub kohe ette ta artikkel kus tehti selgeks et rattasport on meeste ala ja jalgpall on pededele. Rohkem pole vaja lisada.

        Kommentaar


          Kas ma saan õigesti aru, et Balti turniiri mängudest ei tule ülekandeid ei ERR-s ega ka VSB-s?

          Kommentaar


            Kas Fränk pole mitte Toomase poeg? Etvst kõlas Jaanuse nimi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kas Fränk pole mitte Toomase poeg? Etvst kõlas Jaanuse nimi.
              Jaanuse.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Ok, minu paha siis. Teine tähelepanek, et vaheajal mängitakse kaverit "me armastme luuserit" laulust. Väga terav huumor või mis?

                Kommentaar


                  Minu tänane mõte: (tavaliselt) "asjatundlikke" kommentaare edastama võetud Zelinski ja Lemsalu on ikka väga kohutavad. Mõlemad. Alati. (Kalkuni kohta, ma arvan, pole vaja midagi öelda.)

                  MM-i mänge võiks võimalikult palju kommenteerida Lelov ja Hurt. Unistused, oh unistused.
                  Algselt postitas Plechazunga
                  Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                  Hmm, that didn't really work.

                  Kommentaar


                    Post paneb väga selgelt vastasele käe õlale, et õhuvõitlus võita. Zelinski ja Kalkun arvavad et poleks vaja olnud vilistada. Jube kuum suvi keetis ajud pehmeks?

                    Kommentaar


                      Kas mitte Kalkun ei öelnud (kui luges koondise tulevaid mänge), et kõigepealt poolfinaal Lätiga ja siis 3nda koha mäng :P?

                      Kommentaar


                        Rähn lööb vastase näo rulli, aga Zelinski ajab mingit "normaalne värk".

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Rähn lööb vastase näo rulli, aga Zelinski ajab mingit "normaalne värk".
                          See oli vähe naljakas jah. Oleks mõni gibraltarlane tulnud mängu alguses meie parimat meest (Vassiljevit või Klavanit nt) õhuvõitluses "küünarnukiga koputama" oleks jutt vähe teine olnud ilmselt.

                          Kommentaar


                            Kruus&Vara võiksid MMi kommida

                            Kommentaar


                              Jätkem kommentaatorid parem rahule, Kaljuveerist saite ju lõpuks lahti. Nautige parem oma võitu.

                              Kommentaar


                                Noh nii palju kui ma Zelinskit kuulanud olen, siis iga viga mis eestlane tehakse on kas kohtuniku kala või vastase teater..Kommentaatorina absoluutselt ei istu.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X