320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tiislerile tuleb küll enne mängu jutt ette kirjutada no mitte ei saa aru mis solki sealt tuleb
    Algselt postitas zip
    Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

    Kommentaar


      Eestlased.. selle asemel, et mängu kohta asjalikku arutelu arendada vastava MMi teema all, on ETV kommentaatorite kritiseerimine kordi populaarsem.

      Kommentaar


        Tiisleri jaoks on kell liiga varajane.
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Vau, uruguaylased õpivad ka eesti keele ära, aga 300 000 venelasest ehk kolmandik räägib eesti keelt.

          Kommentaar


            Noorem Tiisler puhtalt minu arvates on sellest kolmikust nõrgeim. Kohati tundub, et ta vurab ravimireklaami ette, mitte ei kommenteeri jalgpalli. Siis nagu ka eelnevalt on siin mainitud, et ei pea eetrit lõpmatu jutuga täitma. Täiest kõrist karjumine jätkuvalt pigem häirib (ka Järvela puhul vahetevahel) ning ausalt öeldes ka mõned kohatud naljad.

            Ja kuigi ma ei jälgi Premmi väga palju, siis isegi mina tean, et Johnsoni hooaeg ei olnd hindele viis ning Rooney on oma kasvu kohta väga hea peaga mängus.

            Aga üldiselt keegi kolmikust veel nii palju pole häirima hakanud, et sunniks kanalit vahetama.

            Kommentaar


              Iga inglasest neeger ründes on Sturridge.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Aga üldiselt keegi kolmikust veel nii palju pole häirima hakanud, et sunniks kanalit vahetada.
                Ma öiste mängude ajaks siiani üleval pole suutnud püsida, nii et see on esimene kogemus seda praegust härrat kuulda. Peaks ütlema, et vahetaks kanalit (kommentaari) küll, kui oleks valikut.

                Teised kaks ei häiri üldse.

                Kommentaar


                  Zelinski arvates siis ei tooda inglismaa noortesüsteem häid mängijaid.
                  Oeh, Indrek....Barkley, Shaw, Sterling, Henderson, Welbeck, Jones, Sturridge, Ox, Walcott ja Jones oleks paar nime, pigem põhjus ebaedus mujal

                  Kommentaar


                    Tiisler kuumenes täna üle?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Panso Vaata postitust
                      Vau, uruguaylased õpivad ka eesti keele ära, aga 300 000 venelasest ehk kolmandik räägib eesti keelt.

                      Kommentaar


                        Ma olin varasemalt ikka arvamusega, et klaas on pigem pooltäis aga no tänane kriiskamine ja pean rääkima 10 silpi sekundis oli totaalne absurd.

                        Kommentaar


                          Ma vist olen ainus, kellele Tiisler meeldib?
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Ma vist olen ainus, kellele Tiisler meeldib?
                            Mulle sobivad kõik kolm. Atiisler neist enim

                            Kommentaar


                              Algselt postitas risto Vaata postitust
                              Zelinski arvates siis ei tooda inglismaa noortesüsteem häid mängijaid.
                              Oeh, Indrek....Barkley, Shaw, Sterling, Henderson, Welbeck, Jones, Sturridge, Ox, Walcott ja Jones oleks paar nime, pigem põhjus ebaedus mujal
                              Põhjusi on kindlasti mujalgi aga ega Zelinski midagi väga valesti ei öelnud. Nimetatud mängijad on sellised tublid üle keskmise mängumehed aga ei enamat. Teistest suurriikidest kerkib rasemel mehi ikka mõnevõrra rohkem peale.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas risto Vaata postitust
                                Zelinski arvates siis ei tooda inglismaa noortesüsteem häid mängijaid.
                                Oeh, Indrek....Barkley, Shaw, Sterling, Henderson, Welbeck, Jones, Sturridge, Ox, Walcott ja Jones oleks paar nime, pigem põhjus ebaedus mujal
                                Põhjusi on kindlasti mujalgi aga ega Zelinski midagi väga valesti ei öelnud. Nimetatud mängijad on sellised tublid üle keskmise mängumehed aga ei enamat. Teistest suurriikidest kerkib tasemel mehi ikka mõnevõrra rohkem peale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X