320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Ancelotti on käinud igal pool lappimas.
    Või Grant, kes viis finaali. Vòi di Matteo, kes viis võiduni.

    Kommentaar


      Lause otse-eetrist: "müller seisab huvitavalt. Pole ei nägu ega munad kaitstud"

      Analüüsime nüüd seda.

      Kommentaar


        Kaljuveer köhib häirivalt. Priit Kuusk stuudiosse !
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Lause otse-eetrist: "müller seisab huvitavalt. Pole ei nägu ega munad kaitstud"

          Analüüsime nüüd seda.
          jaa, see oli hea

          Kommentaar


            Lichtensteiner
            slimm.ee

            Kommentaar


              Ottomar Hitzfeld

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Ottomar Hitzfeld
                Parun Otto von Kitto

                Kommentaar


                  Igakord kui Messi palli sai meenutasid kommentaatorid mulle neid tegelasi ...

                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Kui nad Messit Väikseks Printsiks nimetasid, siis meenus mulle miskipärast Baby Jesus filmist Talladega Nights.

                    Kommentaar


                      "Origi pani mööda, siit oli muidugi olukord, et pane sisse "
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        "Saja dollari moment!" - Martin Reim. Vihje Eesti kihlveopetturite hindadele?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Norbert tundus natuke jommis olevat eile esimeses mängus. Aina pläras ja pläras.

                          Kommentaar


                            Jätkates norimisliini, siis Kaljuveeri arvates sai veerandfinaali 4 Euroopa meeskonda, 2 Lõuna-Ameerika satsi ja 2 Kesk-Ameerika meeskonda. Ma eeldan, et ta peab Kolumbiat siis Kesk-Ameerika satsiks.
                            Giggs will tear you appart.

                            Kommentaar


                              Üldse ei imestaks, sest Kaljuveeri arvates oli Alžeeria ainus Araabia esindaja sellel MMil.

                              e. minu paha. tõlgendamise küsimus. mina mõtlesin geograafiliselt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                                Üldse ei imestaks, sest Kaljuveeri arvates oli Alžeeria ainus Araabia esindaja sellel MMil.
                                Kes siis veel on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X