320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina olen Maskiga nõus, ei istu ka väga noorem Tiisler oma ärapanemis stiiliga.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      Mina olen Maskiga nõus, ei istu ka väga noorem Tiisler oma ärapanemis stiiliga.
      Mis osas see ärapanemise ideoloogia seisneb? Ma ei ole veel isiklikult arusaanud veel sellest, et üritaks ära panna vms. Ma olen jätkuvalt seisukohal peab olema emotsionaalne ja panema vaatajat kuulama. Ma ei kannata karvavõrdki uimaseid kommenteerijaid.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Ma olen jätkuvalt seisukohal, et kommentaatori ülesanne ei ole karjuda ega pastakast lamedaid metafoore välja imeda. Ma ei kannata karvavõrdki kommenteerijaid.
        Oh teid tartlasi. Teie elu on ikka raske. Soovitan luuleõhtule minna.

        Kommentaar


          Üks neist Tiisleritest nimetas just spordiuudistes Gaanat korduvalt Gambiaks. Hale värk.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            See oli Tarmo.
            ..ja nii ongi

            Kommentaar


              Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
              See oli Tarmo.
              Alatu laim,see polnud mina!

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Üks neist Tiisleritest nimetas just spordiuudistes Gaanat korduvalt Gambiaks. Hale värk.
                Ma pakun, et ta oma peast seda teksti ette ei vuristanud. Ju luges maha ja oli valesti kirjutatud. Korra hakkas kokutama ka, kui oli vaja uuesti Gambia öelda. Ju hakkas ise ka kahtlema.

                Kommentaar


                  aga kas seal mitte pole toimetaja ja diktor sama inimene, reeglina?

                  Kommentaar


                    Sellise stabiilse "võta pits, kui" mängu saaks Eesti koondise mängudel ETV kommentaatorite lausest "Meie n. nurgalöök... natukene madalaks jääb."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                      aga kas seal mitte pole toimetaja ja diktor sama inimene, reeglina?
                      Ma ei tea, aga kui nii siis küll.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Ma ei tea, aga kui nii siis küll.
                        On sama.

                        Kommentaar


                          ETV jalka režissöör oli vähe imelik.Mäng käib aga tema näitab samal ajal kordust.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas woodoo Vaata postitust
                            ETV jalka režissöör oli vähe imelik.Mäng käib aga tema näitab samal ajal kordust.



                            seda tõdeti foorumis vist juba enne 2012 a-t, et see ETV uus korduste masin alla 3 korduse ei kipugi näitama

                            ju siis siiamaani ei osata kasutada
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Ahjaa, eilne parim hetk oli imo see (jäi kõrva kuna Benatia oli sisuliselt Serie A parim keskkaitsja):
                              Kalkun: "Kui Maroko puhult nõrka kohta otsida, siis Maroko keskkaitsjad pole stabiilsed ega kindlad õhuvõistlustes ja jalaga mängus kahevõistlustes."

                              Reaalsus: Morocco were the only team not to concede a goal in the final round of qualifying of those at the World Cup

                              Kommentaar


                                Mitu korda peab jalgpalli vaadanud olema, et Iscot enne Rodrigot tipuründajaks nimetada? See false 9 jutt ei päde.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X