320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma siin vaadanud neid Zelinski lolle tiraade, kuid täna oli tipptase mis ajas Morata kohta
    Kuidas saab selline vend olla ML klubi abitreener ja vist ka teadupärast analüüsi peal

    Ilmselgelt on Morata ülesanne vabastada tsoone ja kaugem äär peab ründama tema vabastatud tsoone.

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Ei see polnud kriitika Rüütli suunas, minumeelest ka hea ja väärikas teda seal näha. Märkus oli selle kohta, et kõva treener ei pruugigi hea pundit olla. Jose Mourinho ja Gary Neville oleks järgmised näited - väga head punditid, aga viimaste aastate treenerisaavutused kuuluvad sinna Voolaiu omadesse. Kas Zidane, Ancelotti,Bielsa, Allegri, Ranieri jms. maailma parimad treenerid oleksid head punditid?
      ee... miks need viimased ei peaks olema head punditid? Bielsal jutt ei jookse või?

      Kommentaar


        Indermitte taktikalised seletused stuudios on tasemel
        Zelinski ka taktikalaual seletab asjalikult ja sujuvalt, aga nt kommentaatorina üldse ei seedi.

        Aet on Aet, ma isegi ei hakka kommenteerima

        Kommenteerimisega on nii ja naa. Eks ta ole veidi subjektiivne, aga milleks see Pärnpuu seal on? Üldse ei suuda kuulata - monotoonse hääle ja tohutult igava jutuga, diktsioon on kehv. Ma pigem kuulan taustaks muusikat või vaikust. Vanem Tiisler on muidu ok, aga natuke häirib ülehäälestatus stiilis et tuleb suvaline plönn kasti mitte kellegi peale ja Tiisler: "JA TULEB TSENDERDUS!!!!". Kusjuures Pohlak alati meeldinud seal puldis, sest räägib asjalikult ja huvitavalt. Noorem Tiisler ka hea jutuga, sujuv ja emotsiooniga.

        Aga sessuhtes äge, et progressi on. Turniiri alguses oli jube piinlik vaadata seda Puri ja Aeti mitu minutit kestnud feilimist taktikalaual millegi näitamiseks, mis lõpes tulutult: "võtab meilgi selle tehnika õppimine natuke aega!". Või see, kuidas nad mängijate kohta ütlesid iga kord "see vend"...nimesid võiks teada või vähemalt öelda "selle riigi mängija"...Hetkel asi palju parem ja taktikalaud on tore lisa see turniir

        Kommentaar


          Mati Pari on päris lahe. Jutt väga hea, aga samal ajal kõige monotoonsem emotsionaalsus.

          Kommentaar


            uitmõte - nad võiks mingi mängu kuskil eelringides teha ka nii, et mingi Mart Juur pärast 4. õlut vms kaaskommentaator.

            Kommentaar


              Ma sain teada, et Szczesny sai tänavusel hooajal ainult vahepeal Buffoni seljatagant Juventuses väljakule ja siis ka muudkui pudistas.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ma sain teada, et Szczesny sai tänavusel hooajal ainult vahepeal Buffoni seljatagant Juventuses väljakule ja siis ka muudkui pudistas.
                Indrek Zelinski on lihtsalt loll mees.
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                  Indrek Zelinski on lihtsalt loll mees.
                  Mis su vigastus on? Igast sinu sōnavōtust kumab ainult negatiivset. Vihkad kōiki ja kōike. Soccerneti kōige labasem postitaja ja oss!

                  Kommentaar


                    Huvitav, kas need eksperdid mingit raha ka saavad seal olemise eest

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Olar Vaata postitust
                      Huvitav, kas need eksperdid mingit raha ka saavad seal olemise eest
                      //Miks Vara, Mõnu või Kruus ei võiks vahepeal stuudiost läbi käia. See ju maksumaksja eest ehk siis pole konkurentsi või ei luba siis erameedia neid. Oleks kindlasti päris huvitav

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Olar Vaata postitust
                        //Miks Vara, Mõnu või Kruus ei võiks vahepeal stuudiost läbi käia. See ju maksumaksja eest ehk siis pole konkurentsi või ei luba siis erameedia neid. Oleks kindlasti päris huvitav
                        Ma pole nii ilus mees ja ülikonda ka pole.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ma pole nii ilus mees ja ülikonda ka pole.
                          Susi käis küll ju
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Üleüldse oleme väga optimistlikke moelahendusi näinud, selle taha kyll midagi jääda ei tohiks

                            Kommentaar


                              Teda ei ole kutsutud ju, sellest ka rohke sõnavõtt siin.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas andre26 Vaata postitust
                                Mis su vigastus on? Igast sinu sōnavōtust kumab ainult negatiivset. Vihkad kōiki ja kōike. Soccerneti kōige labasem postitaja ja oss!
                                Kas Indrek Zelinski ei ole loll mees?
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X