320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah, kaks totaalset tippmeeskonda saavad kokku ja üks ei võitnud veenvalt, seega oli teine parem.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Stuudio arvamuse järgi said totaalsed kusikud valitseva meistri asemel edasi...
      Mind ka häiris selle trio küsimus-kahtlus, et kas Belgia ikka vääris seda võitu. Tahaks kohe vastu küsida, et mille poolest siis Portugal seda rohkem väärt oli.

      Jättes need mõned väga head võimalused kõrvale, siis oli minu meelest Portugali mäng üsna ebakvaliteetne.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Hunt on joogine ju

        Kommentaar


          Algselt postitas Solskjær Vaata postitust
          Hunt on joogine ju
          No kui nüüd seda Robert Sarv näeks...

          Kommentaar


            Algselt postitas lenc Vaata postitust
            Lord of the rings


            Aga samas vaadaku ette, et kogemata ühte viie rõngaga sümbolit kokku ei tule. Muidu on jälle suur jama majas, nagu 2018: https://epl.delfi.ee/artikkel/812755...e-taha-tosteti
            ma tasakaalu huvides küsin, et kas, see siis ei olnudki tegelt probleem toona...

            Kommentaar


              palun jätame kõik meelde, et ERR sporditoimetuse juht arvab kibestunud maksumaksja eest nii:

              "Mina toimetuse juhina arvan, et Aet Süvari on kõige õigem inimene Eesti vabariigis juhtima niisugust jalgpallistuudiot. Ta on väga kõrgel ja professionaalsel tasemel. Tema suhtumine töösse on eeskujulik ja arvan, et kõikidel televaatajatel on kõvasti vedanud, et jalgpallistuudiot juhib just Aet Süvari. Ta on suurepärane!“
              bold hö hö hö : D : D : D

              Kommentaar


                Ma pole kunagi Järvelast lugu pidanud, kuid seal stuudios on jätnud väga sümpaatse mulje. Teistest ’’stuudioekspertidest’’ on ikka peajagu üle.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Ma pole kunagi Järvelast lugu pidanud, kuid seal stuudios on jätnud väga sümpaatse mulje. Teistest ’’stuudioekspertidest’’ on ikka peajagu üle.
                  Nõus. Mulle meeldib Lemsalu ka tegelikult, tema analüüsiga ei pea alati 100% nõustuma, aga vähemalt on tal suurepärane oskus analüüsida olemas.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Ma pole kunagi Järvelast lugu pidanud, kuid seal stuudios on jätnud väga sümpaatse mulje. Teistest ’’stuudioekspertidest’’ on ikka peajagu üle.
                    Sama, ma ei ole ka tihti just tema jalgpallivaadete ja asjadega päri, aga ta võtab seda stuudiot ja asju ikkagi tõsiselt ning annab reaalset kvaliteeti juurde.

                    Muidugi Plasticu lõik võtab tummaks... Ehe näide Eestis, et ma ei tea alustades Omnivast kuni Err stuudioni välja, et kõik, mida tehakse riigirahadega ja mitte erakapitaliga on täielik kalts.

                    Kommentaar


                      Kas Marko Kristal ja Ott Järvela ei saa omavahel väga läbi?

                      Kui jah, miks neid siis koguaeg kokku pannakse?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Kas Marko Kristal ja Ott Järvela ei saa omavahel väga läbi?

                        Kui jah, miks neid siis koguaeg kokku pannakse?
                        Ott Järvela ju mõnitas Nõmme Kaljut igast hüüdnimede ja artikklitega ajal kui Kristal oli peatreener/abitreener jne jne

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Ott Järvela ju mõnitas Nõmme Kaljut igast hüüdnimede ja artikklitega ajal kui Kristal oli peatreener/abitreener jne jne
                          loll mina, muidugi (ma mõtlesin ise, et tegelt keegi seda eesti vuti asja väga tõsiselt ei võta, aga kui võtab, siis arusaadav)!

                          Sellepärast OJ ongi nagu haavatud sõdur ja iga kord otsib rääkimise ajal Kristali heakskiitu.

                          Aga ikkagi, miks neid siis kokku pannakse?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            palun jätame kõik meelde, et ERR sporditoimetuse juht arvab kibestunud maksumaksja eest nii:



                            bold hö hö hö : D : D : D
                            Väga hea manager, või mis ta peaks seal nagu Mourinho oma tiimiliikmeid sõimama v?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Väga hea manager, või mis ta peaks seal nagu Mourinho oma tiimiliikmeid sõimama v?
                              no veidi imelikult kõlaks kui Klopp paneks meedias, et "Mina Liverpooli peatreenerina arvan, Mignolet (või kes teil seal oli), on parim GK, kes Liverpoolis olla saaks ja ma arvan, et Liverpooli fännidel on vedanud, et nad teda näha saavad". aga samas miks mitte.

                              Reaalsuses saatis poisi järgmine hooaeg kuhugi Türki, aga siin vist seda ei oota...?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                no veidi imelikult kõlaks kui Klopp paneks meedias, et "Mina Liverpooli peatreenerina arvan, Mignolet (või kes teil seal oli), on parim GK, kes Liverpoolis olla saaks ja ma arvan, et Liverpooli fännidel on vedanud, et nad teda näha saavad". aga samas miks mitte.

                                Reaalsuses saatis poisi järgmine hooaeg kuhugi Türki, aga siin vist seda ei oota...?
                                Aet Süvari Türgi reisilugu, miks mitte! Totside teema saaks täiendust?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X