320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Marko Kristal ja Ott Järvela ei saa omavahel väga läbi?

    Kui jah, miks neid siis koguaeg kokku pannakse?

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      Kas Marko Kristal ja Ott Järvela ei saa omavahel väga läbi?

      Kui jah, miks neid siis koguaeg kokku pannakse?
      Ott Järvela ju mõnitas Nõmme Kaljut igast hüüdnimede ja artikklitega ajal kui Kristal oli peatreener/abitreener jne jne

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Ott Järvela ju mõnitas Nõmme Kaljut igast hüüdnimede ja artikklitega ajal kui Kristal oli peatreener/abitreener jne jne
        loll mina, muidugi (ma mõtlesin ise, et tegelt keegi seda eesti vuti asja väga tõsiselt ei võta, aga kui võtab, siis arusaadav)!

        Sellepärast OJ ongi nagu haavatud sõdur ja iga kord otsib rääkimise ajal Kristali heakskiitu.

        Aga ikkagi, miks neid siis kokku pannakse?

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          palun jätame kõik meelde, et ERR sporditoimetuse juht arvab kibestunud maksumaksja eest nii:



          bold hö hö hö : D : D : D
          Väga hea manager, või mis ta peaks seal nagu Mourinho oma tiimiliikmeid sõimama v?

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Väga hea manager, või mis ta peaks seal nagu Mourinho oma tiimiliikmeid sõimama v?
            no veidi imelikult kõlaks kui Klopp paneks meedias, et "Mina Liverpooli peatreenerina arvan, Mignolet (või kes teil seal oli), on parim GK, kes Liverpoolis olla saaks ja ma arvan, et Liverpooli fännidel on vedanud, et nad teda näha saavad". aga samas miks mitte.

            Reaalsuses saatis poisi järgmine hooaeg kuhugi Türki, aga siin vist seda ei oota...?

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              no veidi imelikult kõlaks kui Klopp paneks meedias, et "Mina Liverpooli peatreenerina arvan, Mignolet (või kes teil seal oli), on parim GK, kes Liverpoolis olla saaks ja ma arvan, et Liverpooli fännidel on vedanud, et nad teda näha saavad". aga samas miks mitte.

              Reaalsuses saatis poisi järgmine hooaeg kuhugi Türki, aga siin vist seda ei oota...?
              Aet Süvari Türgi reisilugu, miks mitte! Totside teema saaks täiendust?

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Aet Süvari Türgi reisilugu, miks mitte! Totside teema saaks täiendust?
                Türgi rannajalka + büsti katvad need populaarsed alt toetavad hoidjad. miks mitte muidugi.

                Kommentaar


                  mulle "sõelmäng" meeldib. ja "taklamine" on ilmselt juba soome hokiülekannetest sisse juurdunud tervele generatsioonile. nagu ka paljud muud põhjanaabrite sporditerminid.

                  väike naps stuudioekspertidele enne taktikalauda on hea lüke

                  Kommentaar


                    Kas keegi Süvari vabandust ja vigade parandust märkas poolajastuudios? APPI!!!!

                    “Muudkui kiidame Ronaldot ja Ali Daeid 109 koondise värava puhul aga tegelikult juhib seda edatabelit Kanada jalgpallur Christine Sinclair 186 väravaga... ja näiteks Martaga on Ronaldo samal pulgal ...”

                    MV

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Herr Vaata postitust
                      Kas keegi Süvari vabandust ja vigade parandust märkas poolajastuudios? APPI!!!!

                      “Muudkui kiidame Ronaldot ja Ali Daeid 109 koondise värava puhul aga tegelikult juhib seda edatabelit Kanada jalgpallur Christine Sinclair 186 väravaga... ja näiteks Martaga on Ronaldo samal pulgal ...”

                      MV
                      Selle peale nüüd küll kettasse minna ei maksaks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Herr Vaata postitust
                        Kas keegi Süvari vabandust ja vigade parandust märkas poolajastuudios? APPI!!!!

                        “Muudkui kiidame Ronaldot ja Ali Daeid 109 koondise värava puhul aga tegelikult juhib seda edatabelit Kanada jalgpallur Christine Sinclair 186 väravaga... ja näiteks Martaga on Ronaldo samal pulgal ...”

                        MV
                        Kõik on õige ju?

                        Kommentaar


                          Kas keegi käsib Teil ETV pealt mänge vaadata? Valige mõni teine võimalus omale kui kõik nii närvi ajab.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas El President Vaata postitust
                            mulle "sõelmäng" meeldib.
                            Järvela välja mõeldud sõna. Vt ka Võrtsjärve derbi või Raudtee derbi.
                            Mulle ei meeldi üldse. Väljalangemismäng. Kui kasutatakse sõnu taklamine ja vinger, siis samamoodi võib kasutada pleiohvmäng.
                            Ja Hunt oli eile äge.
                            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                            Kommentaar


                              Kuna vingumine on siin suht moes, siis poolaja lõpu ja vaheajastuudio vaheline paus on liiga lühike. Ruttu jõuab kusel ära käia, aga köögist söögipoolist teiseks poolajaks ilma, et stuudio analüüs kuulmata ei jääks, ei saa tuua.

                              Kommentaar


                                Reim ei loe foorumit, sest muidu oleks ta teadnud, et siin oli jutt eestistatud ”wingback”ist.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X