320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Aet Süvari Türgi reisilugu, miks mitte! Totside teema saaks täiendust?
    Türgi rannajalka + büsti katvad need populaarsed alt toetavad hoidjad. miks mitte muidugi.

    Kommentaar


      mulle "sõelmäng" meeldib. ja "taklamine" on ilmselt juba soome hokiülekannetest sisse juurdunud tervele generatsioonile. nagu ka paljud muud põhjanaabrite sporditerminid.

      väike naps stuudioekspertidele enne taktikalauda on hea lüke

      Kommentaar


        Kas keegi Süvari vabandust ja vigade parandust märkas poolajastuudios? APPI!!!!

        “Muudkui kiidame Ronaldot ja Ali Daeid 109 koondise värava puhul aga tegelikult juhib seda edatabelit Kanada jalgpallur Christine Sinclair 186 väravaga... ja näiteks Martaga on Ronaldo samal pulgal ...”

        MV

        Kommentaar


          Algselt postitas Herr Vaata postitust
          Kas keegi Süvari vabandust ja vigade parandust märkas poolajastuudios? APPI!!!!

          “Muudkui kiidame Ronaldot ja Ali Daeid 109 koondise värava puhul aga tegelikult juhib seda edatabelit Kanada jalgpallur Christine Sinclair 186 väravaga... ja näiteks Martaga on Ronaldo samal pulgal ...”

          MV
          Selle peale nüüd küll kettasse minna ei maksaks.

          Kommentaar


            Algselt postitas Herr Vaata postitust
            Kas keegi Süvari vabandust ja vigade parandust märkas poolajastuudios? APPI!!!!

            “Muudkui kiidame Ronaldot ja Ali Daeid 109 koondise värava puhul aga tegelikult juhib seda edatabelit Kanada jalgpallur Christine Sinclair 186 väravaga... ja näiteks Martaga on Ronaldo samal pulgal ...”

            MV
            Kõik on õige ju?

            Kommentaar


              Kas keegi käsib Teil ETV pealt mänge vaadata? Valige mõni teine võimalus omale kui kõik nii närvi ajab.

              Kommentaar


                Algselt postitas El President Vaata postitust
                mulle "sõelmäng" meeldib.
                Järvela välja mõeldud sõna. Vt ka Võrtsjärve derbi või Raudtee derbi.
                Mulle ei meeldi üldse. Väljalangemismäng. Kui kasutatakse sõnu taklamine ja vinger, siis samamoodi võib kasutada pleiohvmäng.
                Ja Hunt oli eile äge.
                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                Kommentaar


                  Kuna vingumine on siin suht moes, siis poolaja lõpu ja vaheajastuudio vaheline paus on liiga lühike. Ruttu jõuab kusel ära käia, aga köögist söögipoolist teiseks poolajaks ilma, et stuudio analüüs kuulmata ei jääks, ei saa tuua.

                  Kommentaar


                    Reim ei loe foorumit, sest muidu oleks ta teadnud, et siin oli jutt eestistatud ”wingback”ist.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Kurat Kalkun tassis välja.
                      Wingback=äärekatja.
                      Suht idekas sõna tegelikult.

                      Kommentaar


                        Kas ma kuulsin valesti või Pogba värava ajal karjus Kalkun 4-1?
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Kas ma kuulsin valesti või Pogba värava ajal karjus Kalkun 4-1?
                          Ütles jah. Iseenesest midagi uut. Tavaline taks on see, et karjutakse näiteks 3-1 seisu puhul "ja mängija nimi lööb 3-0!".

                          Kommentaar


                            no neil läks juhe kokku ka siis kui peale prantslasele tehtud viga 5 sek hiljem kohtunik läks otse VAR ekraani ette ja arvati, et prantsusmaale tehtud viga analüüsimise all. nagu Ita Ever ütleb: "ära mine närvi, ainult imesta" vms.

                            Kommentaar


                              Kalkun kui lõpuvile oli kõlanud: "Ilmselt saame selle EM-i esimese penaltiseeria".

                              Võttis ilmselt muigama.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                No context audio.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X