Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    Selle üle võib arutada. Kindlasti peakski seda rohkem olema. Aga teisest küljest tekib küsimus - miks pakkuda rahvale rahva raha eest vaid toodangut, mille vastu huvi (ehk siis reiting) on juba ette teada madal? Kas rahvas ei võiks saada kvaliteetset meelelahutust ja sporti (lähtused selle olulisusest kultuuriruumile) oma raha eest? See esitletud mõttemuster on täpselt see, et tegelege nende oluliste asjadega, mille vastu huvi on väiksem, aga jätke erameediale need asjad kus huvi on suurem, et saaksime raha teenida ja et te jumala eest meiega ei konkureeriks. Eks see ole nüüd ka minu poolt võimendatud steitment, aga tavaliselt see on see ridade tagune sõnum.

Ma võin öelda, et minu positsioon on seal keskel - mõõdukalt mõlemat!

Muide, kui paljud siin on vaadanud Kristjan Kalkuni publistsistilt filosoofilisema alatooniga saatesarja "Võidu nimel"? Soovitan, aga see on keskmisest keerulisem materjal.
    Võidu nimel on marutore ja kvaliteetne asi. Just selline asi, mida saaks ERR teha, sest mujal tehakse seda ainult sisuliselt kihlveokontorite reklaamsaadetena. ERRi eelis ongi see, et nad saavad teha asju, millel on ühiskondlik eesmärk ja kartmata, et reiting kohe jamaks läheb. Kui saade ei tööta, siis tehakse vähemalt hooaeg, erameedias lükatakse pärast kahte saadet kinni. Aga kui see ressurss kulub WRC duubeldamise peale, siis on ju miskit veidi kummaline, ei?

Kommentaar

Peaks lubama reklaamid tagasi kulukamate ülekannete juurde. Sealt tuleks paras kopikas ja natuke raputaks ka telereklaamiturgu, kus praegu 2 suurt laiutavad.
      Usun, et kõrge vaadatavusega ülekannetele reklaami osteks teeniks päris viisaka papi.

Kommentaar

Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Aga kui see ressurss kulub WRC duubeldamise peale, siis on ju miskit veidi kummaline, ei?
        Kui ma ei eksi siis oli ERR-il punktikatse näitamise õiguse esimestena olemas. Ja hiljem tuli Eesti Meedia juba juurde mõne lisakatse ja punktikatsega. Tagamaid ei tea aga vb polnud võimalik mõistlikult ERR-il seda lepingut lõpetada, mis enne Eesti Meedia ülekandeid sõlmiti.

Kommentaar

Algselt postitas QRkood Vaata postitust
          Kui ma ei eksi siis oli ERR-il punktikatse näitamise õiguse esimestena olemas. Ja hiljem tuli Eesti Meedia juba juurde mõne lisakatse ja punktikatsega. Tagamaid ei tea aga vb polnud võimalik mõistlikult ERR-il seda lepingut lõpetada, mis enne Eesti Meedia ülekandeid sõlmiti.
          Kui nii, siis tunnistan antud osas oma viga.

Kommentaar

Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            See teleõiguste teema jõudis enne EM-i algust kuidagi minu lauale. Ma lõpuks lähenesin asjale veidi teise nurga alt, aga üks graafik sai küll tehtud, kus just see teemaks. Laias laastus jagunes EM-il mängivates riikides asi nii, et riiklik kanal näitas oma meeskonna mänge+veerandinaale/poolfinaale/finaali. Muud olid erakanalites. Erandeid oli suht vähe.

EM-il mitte osalevates riikides said enamasti riiklikud kanalid X arvu mänge(need, mida pidi vabalevis näitama) ja erakanalid näitasid ülejäänuid. Erandiks ehk diktatuuririigid, kus erakanaleid kui sellist ei eksisteeri ning mõned riigid, kus erakanalil endal oli vabalevikanal olemas, mistõttu polnud vaja riigimeediaga diili teha.
            Hmm, selline lahendus, mis põhineb koostööl, tundub esmapilgul ju täiesti mõistlikuna Sarnast skeemi, n-ö vabakanal + tasuline spordikanal, kasutas aastaid TV3 CL näitamiseks (jah tõsi, pildi edastamine toimus ühe ettevõtte piires) : TV6 + Visat Sport Baltic ja selle derivaadid.

Kommentaar

Algselt postitas tpx Vaata postitust
              Hmm, selline lahendus, mis põhineb koostööl, tundub esmapilgul ju täiesti mõistlikuna Sarnast skeemi, n-ö vabakanal + tasuline spordikanal, kasutas aastaid TV3 CL näitamiseks (jah tõsi, pildi edastamine toimus ühe ettevõtte piires) : TV6 + Visat Sport Baltic ja selle derivaadid.
              Sommidel nüüd 2026 MM lüüakse YLE ja MTV vahel pooleks, mõlemad 40 kohtumist. EM-id veel kuni 2028 ainult YLE.

Kommentaar

AK spordiuudistes polnud sõnagi, kui oli teada, et Messi Barcas ei jätka ega ka nüüd, kui PSG'ga liitus.

Kommentaar

Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                  AK spordiuudistes polnud sõnagi, kui oli teada, et Messi Barcas ei jätka ega ka nüüd, kui PSG'ga liitus.
                  Tehakse Ringvaates pikemalt.

Kommentaar

Zelinski keiss oli ikka sees?
                    Invest In Africa

Kommentaar

Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                      Zelinski keiss oli ikka sees?
                      Ei olnud aga Rafa Nadal kuskil midagi tegi.

Kommentaar

Väga häiris täna,et ETV2 stuudios on inimesed mingis casual jopedes ja dressides. Mingi standard võiks ikka olla.

Kommentaar

Peab jälle vinguma.
                          Ma saan aru, et keskmine Kalju ja Levadia fänn saab vene keelest aru, kuid mind täitsa huvitaks mida siis Frantsev seal peale mängu rääkis.

Kommentaar

Ma ei oleks kindel, et keskmine Kalju fänn saab aru.

Kommentaar

Algselt postitas EldurKull Vaata postitust
                              Peab jälle vinguma.
                              Ma saan aru, et keskmine Kalju ja Levadia fänn saab vene keelest aru, kuid mind täitsa huvitaks mida siis Frantsev seal peale mängu rääkis.
                              Ma ei saa üldse aru, et miks seda Frantsevit kutsutakse. Ta ei taha rääkida, ta oskab ainult vene keeles ja ei anna mingit väärtust. Kellegil on tema vastu vist lihtsalt liigne sümpaatia.

Kommentaar

Tegelikult on ju loogiline kõige kõrgem šeff intekale paluda. Levadia puhul on mitmeid kordi tahetud Savicit, aga tuleb hoopis Vassiljev.

Kommentaar

Working...
                                X
                                {literal} {/literal}