320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    see kaljuveer võiks minna kuhugi neljanda liiga mängu kommenteerima kaalikaga.aga eile nii hullult nimesi sassi ajada see on juba liig mis liig.andke osilale ka võimalus
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas skint Vaata postitust

      Ps. Kus on Jurtšenko?
      Jurts andis mingile lehele isegi intervjuu minu mäletamist mööda. Kaljuveeruga ta raksu läkski, õigemini ütles ta seda diplomaatilisemalt, et sporditoimetuse juhatuse nägemus, mida üle kanda, erines tema omadest kardinaalselt.

      Kalkun on kalkun
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Aga mulle meeldis üleeilse stuudiokülalise ütlus, et penaltid on ikka kirsiks maasikatordil.

        Kommentaar


          Pohlak pani eile Kaljuveeril korraks suu kinni ka. Midagi ütles Marko valesti ja siis Pohlak parandas teda kerge naeruga..siis jäi Kaljuveer korraks vait ja hakkas oma statistikat edasi lappama

          Kommentaar


            Algselt postitas boobek Vaata postitust
            Kohutav pealelugemine viletsale mängule. Üks ajas terve mängu taktikalist mulli ja teine suutis ainult statistikat paberilt maha veerida. See mis platsil toimus oli täiesti ebaoluline. Jumal tänatud, et seda Alo või Arvo või mis iganes Mõt(tet)ust ei olnud. Mul aias lilepeenras roomav tigu on ka kordades emotsionaalsem kui too tüüp. Jube.
            Sa võid ju alati Ott Järvelat kuulata ja sisemuses "gooooli!" hingest välja rebida. Tee endale selgeks vähemalt, mis kommentaatori nimi on, enne kui sõna võtad.
            Kui nimi pole oluline, siis, sorry, sinu arvamus ka mitte...
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas kyps Vaata postitust
              Aga mulle meeldis üleeilse stuudiokülalise ütlus, et penaltid on ikka kirsiks maasikatordil.
              Kirss vaarikaga, kirss maasikaga - who cares?
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                Jurts andis mingile lehele isegi intervjuu minu mäletamist mööda. Kaljuveeruga ta raksu läkski, õigemini ütles ta seda diplomaatilisemalt, et sporditoimetuse juhatuse nägemus, mida üle kanda, erines tema omadest kardinaalselt.

                Kalkun on kalkun
                Jurtšenko arust kandis ETV liiga palju jalgpalli ja laskesuusatamist üle.
                Algselt postitas budulojus
                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                Kommentaar


                  Mida oleks siis pidanud?
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    rendžut ja indiacat

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                      rendžut ja indiacat
                      Malet ka kindlasti.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        kes oli stuudios peale Tsehhi ja Türgi mängu?
                        meeldis väga tema kommentaar selle kohta, et mis oli peale mängu jumala nimi
                        Algab Tga, järgmine on Ü, siis R ja lõpp mõelge ise välja
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                          kes oli stuudios peale Tsehhi ja Türgi mängu?
                          meeldis väga tema kommentaar selle kohta, et mis oli peale mängu jumala nimi
                          Algab Tga, järgmine on Ü, siis R ja lõpp mõelge ise välja
                          Kirjanik Tarmo Teder.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                            Jurtšenko arust kandis ETV liiga palju jalgpalli ja laskesuusatamist üle.
                            Jalgpalli minu mäletamist mööda ei olnud aga laskesuusatamine oli jah. ainuke veider asi, muus asjas nõustusin Jurtsiga täiesti.


                            Eesti Ekspress pakub uurivat, analüüsivat, eksperimenteerivat ajakirjandust nõudlikule lugejale, kes hindab teravmeelset esitlust ja avarat maailmapilti ning väärtustab lehes ilmuvat teemaderingi, erinevaid vaatenurki ja tõlgendusi ümbritsevast.

                            Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.


                            Ja mis ta edasi teeb:
                            Eesti Ekspress pakub uurivat, analüüsivat, eksperimenteerivat ajakirjandust nõudlikule lugejale, kes hindab teravmeelset esitlust ja avarat maailmapilti ning väärtustab lehes ilmuvat teemaderingi, erinevaid vaatenurki ja tõlgendusi ümbritsevast.
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marcello Vaata postitust
                              Jalgpalli minu mäletamist mööda ei olnud aga laskesuusatamine oli jah. ainuke veider asi, muus asjas nõustusin Jurtsiga täiesti.


                              Eesti Ekspress pakub uurivat, analüüsivat, eksperimenteerivat ajakirjandust nõudlikule lugejale, kes hindab teravmeelset esitlust ja avarat maailmapilti ning väärtustab lehes ilmuvat teemaderingi, erinevaid vaatenurki ja tõlgendusi ümbritsevast.

                              Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.


                              Ja mis ta edasi teeb:
                              http://www.ekspress.ee/ajaveeb/toivo/?p=29
                              Ei viitsi praegu artikleid läbi lugema hakata, aga minu mäletamist mööda ta mingis artiklis (võis olla Nädalas) vihjas sellele, et ETVs näidatakse liiga palju jalgpalli ja et tuleks pigem rohkem korvpalli näidata. Otseselt ei öelnud nagu tegi seda laskesuusa kohta, aga vihjas sellele.
                              Algselt postitas budulojus
                              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                              Kommentaar


                                Ilus kaja, kui Osila rääkis.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X