320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Netist jalka vaatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Raitsu
    replied
    Bloodzeed @ Acestream

    Kuna ma olin eile õhtul ülirahul ise endaga, et suutsin seadistada Acestreami Bloodzeedi 1500kbps striimi normaalselt jooksma Elioni 12 megase netiga siis ma jagan seda rõõmu , äkki kellelgi on abiks.
    Kõigepealt ajas kettasse pidev puhverdamine. Otsisin siis natuke, mis teha vaja oleks ,et asi normaalselt jookseks ja sain asja korda.
    Parem klõps Acestreami ikoonil taskbaril, options sealt edasi illustreerin pildiga.

    Edasi oleks vaja ,et ruuteris oleks UPnP lubatud. Mul ei olnud. Peale lubamist hakkas asi perfektselt toimima ja eilne Unitedi ja Chelsea mäng sai täies ulatuses kordagi puhverdamata ära vaadatud. UPnP Lubamine sõltub ruuterist, Elioni ruuteril ( mingi valge thopsoni pann on) oli see minu mäletamist mööda Toolbox menüü all (ei viibi enam antud ruuteri läheduses, kunagi tulevikus võin üle kontrollida) . Lisaks on ka pordid avatud, ei ole kindel, kas seda on vaja, aga peaks olema tasuta operatsioon Elioni iseteeninduses. Muidugi võib pordi ka käitsi suunata, aga see on tüütum.
    Kui nüüd kellelgi oli abi siis, palun. Asja point oligi selles, et milleks vaadata ruudulisi kastikesi firstrowst kui saab ka paremini Bloodzeedi striime julgen soovitada, ca 2 aastat vaadanud ja on vajeldamatu nö turuliider.

    Leave a comment:


  • mömm
    replied
    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
    Ajendatuna Viasati otsusest oma spordikanal eraldi maksu alla panna, küsin foorumlastelt nõu.

    Kes on kasutanud UEFA lehte Meistrite Liiga mängude vaatamiseks? Kuidas klaviteediga rahul olete? Mis see lõbu maksab ning kuidas tasumine toimub?

    Ette tänades.
    See aasta on nõksa hindu tõstetud ja ühe mängu hnid 5 euri. Kvaliteet selline nigelavõitu, või siis nagu hea ülekanne kuskilt sopcastist või tvantsust. Kui aga muud võimalust ei ole, siis peab seda uefa lehte ikkagi kasutama ja parem ikka kui terve mängu mingeid uusi linke otsida kuskilt neti avarustest.

    Leave a comment:


  • vandersell
    replied
    Ajendatuna Viasati otsusest oma spordikanal eraldi maksu alla panna, küsin foorumlastelt nõu.

    Kes on kasutanud UEFA lehte Meistrite Liiga mängude vaatamiseks? Kuidas klaviteediga rahul olete? Mis see lõbu maksab ning kuidas tasumine toimub?

    Ette tänades.

    Leave a comment:


  • trip24
    replied
    Kas seal üleekraani pilti ei saagi teha?

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    www.tvtuga.com on paris asjalik

    Leave a comment:


  • IndrekL
    replied
    Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
    http://www.myp2p.eu/
    maas ja FA Cup final algab 2min pärast :S mingit muud moodi saab ka vaadata?
    Arvatavasti olen ma oma märkusega lootusetult hiljaks jäänud, aga tegu oli siiski Carling Cupi finaaliga (Liiga Karikas).

    Leave a comment:


  • Saarlane
    replied
    www.rojadirecta.com peaks ka üsna normaalne olema.

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
    http://www.myp2p.eu/
    maas ja FA Cup final algab 2min pärast :S mingit muud moodi saab ka vaadata?
    tvmix.net
    asiaplate.com

    Leave a comment:


  • Bob_Loblaw
    replied
    Selleks ajaks on mäng läbi

    Leave a comment:


  • Saarlane
    replied
    Osta satipann

    Leave a comment:


  • Bob_Loblaw
    replied

    maas ja FA Cup final algab 2min pärast :S mingit muud moodi saab ka vaadata?

    Leave a comment:


  • Warren
    replied

    No ole sa tänatud

    Ise küll seda leida ei suutnud.

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    Algselt postitas Warren Vaata postitust
    Oskab keegi ütelda kust ma korraliku DSF kava saaksin? Sport.1 pealt annab mingi imeliku kellaaegadeta kava
    DSF-i kodulehte ei proovinud?

    Leave a comment:


  • Warren
    replied
    Oskab keegi ütelda kust ma korraliku DSF kava saaksin? Sport.1 pealt annab mingi imeliku kellaaegadeta kava

    Leave a comment:


  • leht
    replied
    kui ma õigesti aru sain, siis väga hea ta just pole

    Leave a comment:

Working...
X