320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Starmani kliendid ei saagi Joptemat.

    Kommentaar


      igakord kui me selle kanali käima olen pannud on seal Salavat Yulaevi ja Magnitagorski mäng

      Kommentaar


        Algselt postitas h0ch Vaata postitust
        Starmani kliendid ei saagi Joptemat.
        Üldse mitte või?

        Kommentaar


          Kes tänast Coca-colat kommenteerivad?

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Kes tänast Coca-colat kommenteerivad?
            Dannarilt järele pärides sain vastuseks vennad Lombid.
            FC Flora

            Kommentaar


              Oh imestuseks, isegi DigiTV'l mul ei olnud seda kanalit. Arvasin, et DigiTV'ga saab ikka kõik Eesti kanalid aga eksisin rängalt.

              Kommentaar


                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                Oh imestuseks, isegi DigiTV'l mul ei olnud seda kanalit. Arvasin, et DigiTV'ga saab ikka kõik Eesti kanalid aga eksisin rängalt.
                Viasat Sport Baltic, mitte Viasat Sport Eesti.

                Tundub isegi, et Viasat Sport Latvija Lietuva. Kelgutamine lätlastele, koss leedukatele. Eestlastele pole seal kanalil mitte midagi.

                Kommentaar


                  Kumb kumba suunas nüüd faktide lugemise pärast pahandas?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    Viasat oma kanalitel teadupärast reklaami ei näita. Seega tuleb papp kokku korjata kaabel-tv operaatorite tasudest. Ja just need läbirääkimised hetkel käivad. Lühidalt öeldes, Viasatil on pohhui kui palju nende kanalit reaalselt vaadatakse, peaasi, et kaabeloperaatori tasu oleks võimalikult suur.
                    Mulle siiski tundub, et Viasati põhieesmärk oma suurepärast panni tasuta laiali jagada, et siis klient end kolmeks aastaks 299 kulli maksva kuutasuga siduda (oli vist midagi sellist).
                    Kui see Viasat oma paljureklaamitud spordikanali igale Zuumi, STV, Elioni või misiganes kasutajale kerge raha eest välja jagab, siis neid tegelasi, kes seda panni soovivad ja 3 aastat üsnagi kõrge maksumusega paketti jälgida tahavad, ju üha vähem.
                    Mina sain oma panni kampaania korras fikseeritud tariifiga 149 kulli kolmeks aastaks ja olen hetkel üsna kindel, et kui 1,5 aasta pärast leping lõppeb, siis ma väga kindel pole, et 299 või midagi sellist selle eest maksta tahaks, eriti, kui see paljureklaamitud spordikanal kõikidele muudele teenusepakkujatele on suudetud maha ärida.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Epic Vaata postitust
                      Kumb kumba suunas nüüd faktide lugemise pärast pahandas?
                      trasedateab
                      eks iga algus on raske ja mulle selline esiti amatöörlik kommenteerimine isegi meeldib.
                      AILTON

                      Kommentaar


                        STV näitab (kas omaalgatuslikult ja ajutiselt?). Telset lubas kanalit jaanuari teisel poolel.
                        Elion Viasatiga jäädavalt erimeelsustes ja lootusetu.
                        Starman annab õhk-õrna lootust, et ehk jõuavad kokkuleppele. Millal, ei tea.
                        Viasat ise pressib kaablifirmadelt viimast välja, kaablifirmad aga sooviksid tasuta.
                        Seis nagu Vene-Ukraina gaasitülis, kus kannatajaks tarbijad.

                        Kommentaar


                          Telset lubas, et kanal lisandub 15 jaanuar
                          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PiIrOjA Vaata postitust
                            Kalevi tandemile 100-ga alla.
                            NO emotsioon igav väga mööd ja ma parem kuulasin Läti kommentaatoreid kuna ei saanud aru ja parem oli
                            Aga koss oli (Y) Kruus ja Enden SUPER.
                            duubeldan

                            Väga monotoone ja igav. Liiga tagasihoidlikud ja konarlikud.

                            Kommentaar


                              Täpsemalt pidasin silmas eile õhtus prantsuse kõrgliiga mängu.

                              Kommentaar


                                Ootan juba kanalit Starmani kaabli alla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X